[phpNuke] قالب راست و چپ

assimi

Member
يه قالب توپ گير آوردم فقط فارسيش كردم رو مشهد هم كار مي كنه ولي راست و چپش را بلد نيستم درست كنم كمكم كنيد.

همچنين زبان انگليسي ماله من علامت هاي عجيب غريب مياره كمك !!!!!!!!!!!!!!!!

S4DEGH

Well-Known Member
همينيکه blue_donya جان گفت !؟

براي فارسي کردن قالب هاي ناک يک سري نکات مهمي وجود داره که بايد انجام بشه ! اگر يکي از اونها انجام نشه در فارسي کردن مشکل ايجاد مي شه !

فکر کنم يک اموزش براي فارسي کردن قالب ها لازمه که بزارم !

assimi

Member
دوست عزيز من تو فارسي كردن تمپليت فقط متن ها چپ چين شدند كمكم كمك مرگ و زندگيه :cry:

S4DEGH

Well-Known Member
شما يک کار کنيد . مقاله رو براي من به ( پ.خ ) بفرستيد . من با مقاله خودم تطبيق مي دم ! بعد مي زارم اينجا با نام خودت و خودم ؟! چطوره !؟

blue_donya

New Member
حالا يه چيزهايي مي گم اميدوارم به دردتون بخوره
فايل بلوك رو تو فرانت پيج باز كنيد و متغير content رو كه از چپ به راسته از راست به چپ بكني كه با اون دكمه هاي بالا تو خود نرم افزار ميشه اينكارو كرد
خوب حالا اگه اين كارو بكنيد تمام متن ها از راست به چپ ميشن
اگه هم خواستين متغيرtitleرو هم وسط چين كنيد

blue_donya

New Member
البته فراموش كردم فايل هاي ديگه رو هم همين كار رو بكنيد فايل هاي اچتمل رو ميگم مخصوصا بايد فايل هدر رو خوب ويرايش كنيد كه اگه تاريخ شمسي خواستيد بگيد تا آموزش اين كار رو بزارم

assimi

Member
blue_donya گفت:
من كه زياد سخت نگفتم اگه اين كارا از نظر شما پيچيدست من بايد چيكار كنم
منم خودم قالب ها رو انصافا نيم ساعته فارسي مي كنم يه كم بيشتر يكم كمتر
تازه من مقالشو دارم چون قبلا اين مقاله تو بيشتر سايت ها توسط من نوشته شده كامل كامل اگه بخواين سه سوته مي زارم

دستت درد نكنه ولي من يه مقاله كامل كامل مي خوام برام اگه ميشه امروز بذار نيازم نياز مرگ و زندگيه

S4DEGH

Well-Known Member
کاري که شما براي فارسي کردن قالب مي کنيد . يکم زيادي پيچوندين !

فارسي کردن قالب ناک فقط 3 دقيقه زمان مي خواد نه بيشتر ! مقاله اش رو بزودي ميزارم !

blue_donya

New Member
من كه زياد سخت نگفتم اگه اين كارا از نظر شما پيچيدست من بايد چيكار كنم
منم خودم قالب ها رو انصافا نيم ساعته فارسي مي كنم يه كم بيشتر يكم كمتر
تازه من مقالشو دارم چون قبلا اين مقاله تو بيشتر سايت ها توسط من نوشته شده كامل كامل اگه بخواين سه سوته مي زارم

جدیدترین ارسال ها

بالا