قابل توحه دوستان كه XP ببالا

saman_sweden

Active Member
آقا لطفا به قسمت system32 در زير ويندوز بريد وببينيد چند نفر از شما ها اين فايل را داره و اصلا كار اين فايل چيست هر بار هم پاكش كنيد دوباره سرجاس مياد من ميخوام بدونم اين فايل چيست
اسم فايل
ntvdm.exe

ممنون از پاسختون

saman_sweden

Active Member
gootik گفت:
rasti barnamash bedard bokhore vali heyf ke POOLIYE :lol:
ممنون از پاسخت راستش اين فايل عحيب مه موري را ميخوره هر بار هم پاكش كردم توي دوس خود ويندوز باز دوباره 3 دقيقه طول نميكشه بر ميگرده يرحاش
در ضمن تعحب ميكنم كه من سيستم امنيتي ام خيلي بالاست و هيح ويروسي هم تو اين 7 تا هارد كه دارم وحود نداره دويار آنتي ويرپس پاندا و نورتون را روندم هر بار آنتي ويروس براي 400 گيگابايت 8 ساعت وقت ميبره برا همين كلافه شدم در ضمن بگوم تا 800 مگابايت مه موري را ميخوره

K@VEH

Member
سلام
آقا يه كم بيشتر توضيح بديد ببينيم اين فايل چي هست و چي كار مي كنه
ممنون 8O

saman_sweden

Active Member
kaveh202002 گفت:
سلام
ممنون 8O
آقا ساسان لطف كردند يه مقداري با يه لينك توضيخ دادند
بنظر من اين فايل بدحوري حافظه را اشغال ميكنه و تا 800 مگا بايت ميره حافظه را پرميكنه

K@VEH

Member
saman_sweden گفت:
kaveh202002 گفت:
سلام
ممنون 8O
آقا ساسان لطف كردند يه مقداري با يه لينك توضيخ دادند
بنظر من اين فايل بدحوري حافظه را اشغال ميكنه و تا 800 مگا بايت ميره حافظه را پرميكنه
آقا منظورتون از حافظه چیه؟
التبه شاید این سوال به نظرتون مسخره بیاد ولی اگه توضیح بدین ممنون می شم

K@VEH

Member
saman_sweden گفت:
kaveh202002 گفت:
saman_sweden گفت:
kaveh202002 گفت:
سلام
.......
التبه شاید این سوال به نظرتون مسخره بیاد ولی اگه توضیح بدین ممنون می شم
نه اختيار دارين
منظورم رمRAM است
ممنون از جوابتون
می خواستم ببینم این رم رو کجایه کامپیوتر میده
آیا تو همون قسمت task manager هستش ؟

saman_sweden

Active Member
آره عزيز ميتونيد از task manager استفاده كنيد
اما من از يه برنامه اي بنام system Protection استفاده ميكنم

rahmani

Member
--

آقا سامان اگه ما رو دوباره دعوا نمي كنيد بخوانيد.

با سلام ، اقا ببخشيد كه ما هم اين وسطا پريديم. اما موضوع جالب شد.
اين برنامه روي سيستم موجود است ولي در حالت عادي فعال نيست چون فكر مي كنم براي debug در dos مود كار مي كند. بعد هم يعني چي كه 800 مگ ram را اشغال مي كند؟
اين مال اين برنامه نيست شما بايد مشكل ديگري داشته باشيد چون اين برنامه ماله خود مايكروسافت است.
و فكر مي كنم كه بدليل وجود رجيستري آن دوباره ساخته ميشود.

در ضمن آقا سامان زياد از آنتي ويروس هايتان مطمپن نباشيد. تا همين چند روز پيش هم نورتون شده بود محل گذر هكرها. با همان sign . الان هم بعضي trojan ها را نمي شناسد. و برخي هم آنرا غير فعال مي كنند.

saman_sweden

Active Member
Re: --

rahmani گفت:
آقا سامان اگه ما رو دوباره دعوا نمي كنيد بخوانيد.

......
.
چرا عزيز سايه تونو با تير ميزنم خوبي آقا خسته نباشيد
در مورد اشغال ram باور كنيد همين برنامه است من با system Protection ديدم تا 800 از مه موري اشغال شد درمورد آنتي ويروس شما درست ميگوييد ولي مطمنم ويروس نيست حايي كه پاندا كار نكنه نورتون است و حايي كه نورتون كارنكنه پاندا است در ضمن اين كامپيونر 24 ساعته روشنه درساعات عير فعال هر دو آنتي ويروس آپ ديت ميشن
مشكل من اينكه نميتونم 400 گيگا را هرروز آنتي ويروس برونم واقعيتش 8 ساعت وقت ميبره در ضمن من با اين رايانه در اينترنت نميگردم اين براي يه كار ويژه است
ممنونم از پاسخ شما

جدیدترین ارسال ها

بالا