فوروارد كردن سايت

emperatoor

Member
سلام آقا اين سايت دات.تي كي هم مسخرش رو در آورده من توي هركدوم از دومينهاش ميرم باز نميشه خود سايت خودش هم بيشتر وقتها باز نميشه ميخواستم بدونم كسي سايت ديگري كه بشه آدرس سايت رو توش فوروارد كرد نميشناسه اگه ميشناسين بگين :wink:

behsa

Member
فوروارد كردن..

آقا اگر ميشه كمي در باره اين فوروارد كردن واسه من توضيح بديد.
و آيا ميشه يه دومين ثبت كنيم و از يه جايي هاست مجاني بگيريم و وقتي يه نفر دومين مارو صدا زد اون هاست مجانيه راه بيفته و اسمي از ثاب دومين هاست مجاني نباشه.

emperatoor

Member
زززز

سلام
من منظورم از فوروارد كردن دقيقا همون چيزيه كه شما گفتين

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

تا اونجايي كه من اطلاع دارم بله ميشه..
فقط بايد DNSشو بدست بياريد

مجيد

behsa

Member
اگر توضيح بيشتر بديد كه چطوري ميشه يه همچين كاري كرد ممنون ميشوم. در ضمن يه جايي كه همچين كاري كرده باشن هم به من معرفي كنيد( دومين ثبت شده و هاست رايگان)

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

راستش من تا به حال خودم اين كارو نكردم...جايي رو هم دقت نكردم كه اينطوري هستش يا نه من رو حساب اينكه اصولا اين كار امكان پذير هستش گفتم اما راه عمليشو نميدونم راستش :oops:

مجيد

Vmj

Member
آقا من ميدونم. شما بايد اول يك دومين ثبت كنيد كه البته پوليه بعدش توي يه سايتي مثل netfirms.com در قسمت signup گزينه transfer existing domain را انتخاب مي كنيد و اون به شما دو تا dns server ميده كه اين عددها رو توسط سايتي كه دومين را توش ثبت كرديد جاشو با dns server هاي فعلي عوض ميكنيد اون وقت هر كس به سايت شما بره در واقع به هاست مجاني رفته. بنرهاي تبليغاتي netfirms را هم ميتونين با مقاله هايي كه توي اين سايت گذاشته شده حذف كنيد.
اگر تو هر مرحله به مشكل برخورديد از من بپرسيد.
نمونه هاست مجاني : www.hidarneh.net

جدیدترین ارسال ها

بالا