فواید استفاده از لیوان کاغذی چیست ؟

sj-cup

New Member
چاپ لیوان کاغذی یکی از صنعت های مدرن در کشور ما به حساب می آید که روز به روز بر تعداد طرفداران آن افزوده می شود. چاپ لیوان کاغذی در انواع مختلفی انجام می شود و در بخشی های زیادی به کار گرفته می شود. امروزه صنعت چاپ لیوان کاغذی پیشرفت زیادی کرده و آمار مصرف کنندگان آن در حال افزایش است.
مراحل چاپ لیوان کاغذی
فرایند تولید لیوان کاغذی در چند مرحله صورت می گیرد. در ابتدا کاغذ توسط ماده پلی اتیلن روکش می شود، این روکش باعث مقاومت لیوان شده و مانع نفوذ مایعات در آن می گردد، اگر کاغذ بصورت یکطرفه روکش شود آن را سینگل و اگر دو طرفه روکش شود آن را دابل می نماییم.
پس از آن کاغذ روکش دار توسط دستگاه برش به اندازه بدنه ظروف برش داده می شود و کاغذ چاپ شده به شکل استروک در می آید. سپس در مرحله آخر کاغذ در دستگاه چاپ قرار می گیرد و محصول نهایی تولید می شود.
جالب است بدانید چاپ لیوان کاغذی طبق سلیقه و نیاز مشتری انجام می شود، به طوری که مشتری تعداد، اندازه و طرح محصول مورد نظر خود را به تولید کننده سفارش داده و آن را تحویل می گیرد.
چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی
چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی یکی از روش های جذاب در پروژه های برندینگ است. به صورتی که مشتری می تواند طرح یا لوگو مورد نظر خود را سفارش دهد و از آن در موقعیت های مختلفی مثل همایش ها و سمینارها استفاده کند. اگر بخواهیم با یک مثال ساده، کارایی چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی را بگوییم، می توان به استفاده ی برندهای معتبر چای و زعفران از این روش اشاره کرد.
فواید و مزایای استفاده از لیوان کاغذی، عبارتند از :
  • قابلیت استفاده در طرح های تبلیغاتی و معرفی برند شما بر روی لیوان کاغذی
  • سرطان زا نبودن
  • سبک بودن و نشکن بودن آن
  • ظاهر زیبا و تنوع در طرح و نقش های آن
  • قابلیت استفاده در مراسم های مختلف از جمله جشن تولدها و غیره
  • مقاومت در برابر حرارت
  • جلوگیری از هدر رفتن آب و صرفه جویی در وقت

لینک منبع : مزایای استفاده از لیوان کاغذی
 

جدیدترین ارسال ها

بالا