فلش كار حرفه اي

Harry

New Member
من مديرعامل شركت Iran Teens Services, Inc هستم كه در انگليس هست
براي تكميل قسمت كارت پستال هاي سايت به يك طراح فلش حرفه اي با تسلط كامل به Action Script احتياج داريم (لطفا اگه Action Script نميدونيد اينجا پست نزنيد) حداقل سن براي اونايي كه ميخوان 17 سال هست, دانستن HTML به صورت كامل نيز مورد نياز هست.
به حداقل 4كارت پستال 25 ثانيه اي در هفته احتياج داريم,(حداكثر حجم 2 مگ) كه به صورت كارتوني باشه (هيچ عكسي توش به كار نرفته باشه)

لطفا متقاضي ها در خواست خودشون با يك نمونه كارت 25 ثانيه اي كارتوني با موضوع تولد در اينجا بزارن به اضافه ي نام, سن, شغل, ميزان تبهر در فلش و اكشن سكريپت و اينكه چرا فكر ميكنيد براي اين كار مناسب هستيد رو در اينجا بگيد.

چي بهتون ميديم:

-> يك دومين مجاني .co.uk
-> 50 مگابايت فضاي وب
->يك ايميل مجاني پاپ ([email protected])
-> حقوق خوب.

جوانان ايران در رد يا انتخاب متقاضي ها آزاد مي باشد.

http://www.Iran-teens.com
[email protected]

سلام
آقا ما يه كار كوچولو فقط باسه نمونه درست كردم . اين و ميشه به 3 يا 4 جور ديگم درست كرد بستگي به نظر شما داره... بعد اين كه الان كه سندش كار نميكنه ولي ميشه درست كرد هم از اين طريق هم از طريق html . ديگه باز بستگي به سليقه شما داره.باسه اطلاعات بيشترم با ايميل من تماس بگيرين يا اينكه پيغام خصوصي بدين:
[email protected]

[align=center]
[flash width=500 height=400:4b427fa030]http://www.geocities.com/star_behrouz_star/tavalod.swf[/flash:4b427fa030]

Remeshx

New Member
اگر راجع به مزاياي كار از جمله حقوق پرداختي بيشتر توضيح دهيد بهتر ميشه ...

سلام - راستش من حدود 16 كارت پستال بسيار زيبا تهيه كردم كه حجم اونها بين 50 تا 200 كيلوبايت هست . در ضمن من خودم فكر ميكنم از لحاظ برنامه نويسي فلش چيزي كم نداشته باشم (آخرين كارم طراحي فارسي نويس با قابليت تغيير رنگ و اندازه و اضافه كردن شكلك ها) با حداقل 1300 خط برنامه نويسي action script هست. به هر حال اگر راجع به مزاياي كار از جمله حقوق پرداختي بيشتر توضيح دهيد بهتر ميشه تصميم گرفت...

البته مي خاستم نمونه كارم رو بزارم ولي اجازه آپلود swf رو نداشتم .
من 22 ساله طراح برنامه نويس و گرافيست (بيشتر وب) فعلا در يك شركت تبليغاتي در مشهد مشغول هستم از اين جهت كه قبل از آشنايي با فلش زبان برنامه نويسي دلفي را بصورت حرفه اي كار كردم بعد از يادگيري فلش به راحتي تمامي قابليت هاي action script رو ياد گرفتم و در طراحي هاي خودم از جمله بانك هاي اطلاعاتي برنامه نويسي هاي ديناميك و گرافيكي تحت فلش تا بحال به مشكلي بر نخوردم و تغريبا هر گونه effect كه در طراحي ديناميك احتياج داشتم خودم به تنهايي طراحي و برنامه نويسي كردم.

در ضمن كارت پستال ها رو هم ميخواهم بفروشم اگه شما به اونها احتياج داريد مي تونيد پيشنهاد خود را براي من بنويسيد...

باتشكر محمد رضا مشكات...

جدیدترین ارسال ها

بالا