فروش پارتیشن سه بعدی در مشهد

redpanel

New Member
جدا کننده خاص
اگر باید فضای خونتو جدا کنی ولی نمیدونی چطوری! ما بهت کمک میکنیم! خونه خاص باید متریال خاص هم داشته


پارتیشن فایبر گلاس یا پنل اسفنجی که یک جداکننده با پایه ثابت می باشد. این پارتیشن ها از فایبرگلاس ساخته شده اند و استحکام خوبی دارند. (فایبر گلاس (به انگلیسی: Fiberglass); کامپوزیتی از الیاف شیشه با مواد پلیمری است.)
در فرهنگ لغت فارسی کلمه ای به عنوان پارتیشن تعریف نشده است، چون در اصل کلمه به صورت لاتین (( Partition )) نوشته میشود و با همان تلفظ در واژگان فارسی وارد شده
کلمه لاتین پارتیشن در فارسی به عنوان جدا کننده معنی میشود و مختص به جسم یا شیئی اختصاص داده نشده لذا هر چیزی که بتواند حالت این تعریف یعنی جدا کننده را ایجاد کند به عنوان پارتیشن تلقی میشود.

اگر می خواهید فضایی خاص تر داشته باشید می توانید از المان های خاص برای دکوراسیون استفاده کنید. مهم ترین بخش دکوراسیون یک فضا در مرحله اول دکوراسیون دیوار است. می توانید با استفاده از انواع رنگ ها و یا کاغذ دیواری که البته معمول ترین راه حلهای دکوراسیون دیوار هستند فضای خود را تا حدود خیلی زیادی مطلوب تر کنید. و یا اینکه با استفاده از متریال های خاص در دکوراسیون دیوار، فضا را بسیار خاص تر کنید. و همچنین گاهی برای جدا کردن بخشی از فضا می خواهید متریالی داشته باشید که نقش پارتیشن را داشته باشد. پارتیشن هایی که در عین دارا بودن استحکام ، زیبایی خاصی نیز به فضای مورد نظر بیافزاید.در این میان یکی از بهترین پیشنهاد های ممکن استفاده از پنل های مشبک سه بعدی است.


مجموعه دکوراچی در سال 1393 در قالب یک کارگاه تولیدی کوچک در شهرک صنعتی توس مشهد پایه‌گذاری شد. این مجموعه به همت آقای حامد دلجو و با کمک جمعی از دوستان با سرمایه اولیه 25 میلیون تومان تأسیس گردید و با تولید پنل‌های مشبک و سه بعدی ام دی اف کار خود را آغاز کرد. دکوراچی در طول سالیان گذشته از کمند مخاطرات و تهدیدات اقتصادی و اجتماعی عبور کرده و با سرعت فزاینده‌ای مسیر رشد و بالندگی را پیموده است. در طول این سال‌ها محصولات و تولیدات دکوراچی متنوع‌تر شده و همکاران و تولیدکنندگان دیگری به جمع ما اضافه شده‌اند. تولیدکنندگانی که همگی با شرایط و ضوابط دکوراچی موافقت کرده و قوانین یکسانی را پذیرفته‌اند. این قوانین همگی در جهت حصول رضایت مشتری، کاهش هزینه‌ها، و تحکیم نام تجاری بنا نهاده شده‌اند.


دفتر مرکزی: مشهد، بلوارفرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی ۳۶ و ۳۸، پلاک ۵۵۴


۳۶۱۱۲۴۲۴ - ۰۵۱

دکوراچی مرجع تخصصی طراحی و تولید سفارشی انواع محصولات دکوراتیو
 

جدیدترین ارسال ها

بالا