فروش فریزرهای خانگی در ظرفیت های مختلف

geekgirl

Member

فریزر صندوقی خانگی​

فریزر-خانگی-تک-درب-260-لیتر-400x400.jpg
وجود یکی از انواع فریزر های خانگی در خانه ها یک امر بسیار ضروری است چرا که مواد خوراکی ای که در سه وعده صبحانه و نهار و شام استفاده میشود باید به درستی نگهداری شده و در دمای مناسب محفوظ بمانند. از این رو صنایع برودتی ونوس فریزر صندوقی خانگی را به شما معرفی می کند. فریزر صندوقی خانگی نوعی فریزر صنعتی محسوب می شود که هم در مصارف خانگی و هم در مغازهای کوچک کاربرد دارد.
از این دستگاه برای نگهداری و فریز کردن مواد غذایی فساد پذیر از جمله مواد گوشتی، پروتئینی، سبزیجات، مرغ و ماهی استفاده می شود.
جنس بدنه این فریزر از نوع گالوانیزه می باشد. این رنگ در مدت زمان طولانی دچار افت کیفیت نمی شود و از زیبایی خاصی برخوردار است و همچنین دراثر تابش نور خورشید و یا رطوبت محیط تغییر حالت پیدا نمی کند.

فریزر های صندوقی در چه مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد؟​

فریزر-صندوقی-خانگی-دو-درب-260-لیتر-400x400.jpg
به دلیل کاربرد بیشتر این فریزر های در خانه نام ن را فریزر خانگی نهادند اما استفاده آن در دیگر فضاهای نگهداری مواد خوراکی بلامانع است.
معمولا در عطاری ها برای نگهداری انواع گیاهان دارویی، در فروشگاه های لبنیاتی برای نگه داری کره گیاهی و حیوانی از جمله کره گاومیش، و در سوپرمارکت های کوچک برای منجمد کردن انواع بستنی و یخمک استفاده میشود.
ولی استفاده عمده این فریزر صندوقی خانگی برای مصارف خانگی بوده و بیشتر در مناطق گرم و خشک کشور خریداری میشود.
شما میتوانید طبق نیاز خود مدل تک درب یا دودرب(داراری دو مخزن جدا) را از صنایع برودتی ونوس سفارش داده و خریداری نمایید.

انواع فریزر صندوقی خانگی​

  • فریزر صندوقی خانگی تک درب 260 لیتر​

  • فریزر صندوقی خانگی دو درب 260 لیتر​

مشخصات فنی فریزر صندوقی خانگی​

فریزر-صندوقی-خانگی-دو-درب-260-لیتر-1-400x400.jpg
این دستگاه در دو مدل تک درب و دو درب به فروش می رسد و از سه تنوع رنگ آبی، سفید، زرشکی برخوردار است.
این فریزر با داشتن روشنایی ال ای دی در مدل های تک درب موجب روشن شدن فضای داخل یخچال میشود. در هر دو مدل تک درب و دودرب این فریزرخانگی ترموستات مکانیکی تعبیه شده. به طوری که شما میتوانید دمای فریزر را روی رنج دلخواه خود تنظیم کرده و ازبابت منجمد شدن کامل مواد غذایی خود آسوده خاطر باشید. یکی از ویژگی های این دستگاه به قفل مگنتی آن می توان اشاره کرد. دارای سه رنگ آبی، سفید، زرشکی می باشد.
فریزر صندوقی خانگی دو درب توسط دیواره ای از جنس گالوانیزه به دو بخش تقسیم شده و هر بخش دارای درب جداگانه می باشد. همچنین این دستگاه با تزریق فوم پلی یورتان عایق بندی شده است.
منبع: فریزر صندوقی خانگی - صنایع برودتی ونوس
 

جدیدترین ارسال ها

بالا