فروش استثنایی و فوق العاده WHMCompleteSolution فارسی

Whmcs.ir

New Member
سلام.
فروش فوق العاده سیستم WHMCompleteSolution تا چند روز دیگر آغاز خواهد شد.
WHMCompleteSolution چیست؟
WHMCompleteSolution یک سیستم کامل مدیریت مشتری، مدیریت مالی و پشتیبانی برای وب هاستینگ ها و سایر خدمات آنلاین به صورت کاملا اتوماتیک می باشد.
از امکانات این سیستم جامع می توان به این موارد اشاره کرد:
-قدرتمندترین سیستم موجود برای مدیریت مشتری ها و مدیریت حساب های مالی آنها.
-سیستم پشتیبانی قدرتمند به وسیله Support Ticketing و پشتیبانی کامل از سیستم Email Piping (تبدیل خودکار ایمیل ها به Support Ticket و وارد کردن آنها به سیستم پشتیبانی)
-ایجاد اکانت به صورت خودکار در سرور بعد از پرداخت هزینه.
-معلق کردن یا حذف اکانت در صورت عدم پرداخت هزینه به صورت اتوماتیک.
-ارائه گزارش های پرداخت ها، سفارشات و مشتریان به صورت تخصصی.
-قابلیت استفاده از چند زبان در قسمت مشتریان.
-قابلیت ویرایش قالب به صورت 100% بدون نیاز به بهره مندی از دانش برنامه نویسی تحت وب.
-ارائه قسمت مشتریان بصورت فارسی و همچنین ارائه یک قالب فارسی همراه با سیستم.
-و ده ها امکانات فوق العاده دیگر...

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده کامل امکانات این سیستم به سایت www.whmcs.ir مراجعه نمایید.

[هدف از باز کردن این تاپیک فقط اطلاع رسانی به مدیران هاستینگی بود که دنبال چنین سیستمی برای مدیریت هاست خود می گردند. اگرچه این سیستم برای مصارف غیر هاستینگ نیز کارآمد می باشد.]

موفق باشید.

Reza_Freez

New Member
قالب فارسی

با سلام و درود ، دوست عزیز می شه یک لطفی کنی این قالب فارسی شده WHMCS بگذاری ما هم استفاده کنیم !

البته من خودم قالب را ایجاد کردن و همچنین قالب هم فارسی کردم اما در قالب فارسی یک مشکلی وجود داره که نمی دانم چیه ، آن هم وقتی کاربر وارد WHMCS می شود ، چه ثبت نام و چه ارسالی تیکت فارسی به صورت کد در می اید یعنی وقتی کاربر فارسی تایپ می کند به صورت کد می شود .

اگر می شود قالب فارسی را قرار بدهید ما هم استفاده کنیم اگر نمی شود در صورت امکان لطف کنید بگویید این مشکل را چگونه می شود حل کرد ؟؟

m7cnqf.gif

با تشکر ، ... :oops:

آخرین ویرایش:

1portal

Member
شیوه تنظیمات whmcs برای افزودن وجه توسط کاربران

سلام ، دوستان من نسخه 5 فروشگاه هاست و دومین whmcs رو همراه با ریسلری هاست ویندوز 2008 با کنترل پنل پلسک از شرکت سازین خریداری کردم . تمامه تنظیمات و انجام دادم و الان فعال شده ولی فقط یه مشکل دارم که ممنون میشم بهم جواب بدید و مراحل تنظیمات شو تو فروم مجید آنلاین برام بفرستید .

1- چطور میتونم تنظیماتی و انجام بدم که وقتی کاربر من وارد حساب کاربریش میشه و روی Add fund (افزودن وجه) کلیک میکنه ، اول صورتحساب افزودن وجه رو ببینه و بعد اگر دوست داشت پرداخت کنه به یکی از روشها و اعتبارشو اضافه کنه ؟

در حال حاظر کاربرای سایت من وقتی روی " افزودن وجه " کلیک میکنند به جای دیدن صورتحساب افزودن وجه ،مستقیم میرن تو سایت بانک ملت برای پرداخت آنلاین و من دوست ندارم اینطوری باشه . میخوام مثل سایت سازین یا هاست ایران یا فراکارانت وقتی کسی رو افزودن وجه میزنه اول صورتحساب ببینه !

مرسی از همه شما و مجید آنلاین

جدیدترین ارسال ها

بالا