فروشگاه سیار چیست؟

فروشگاه سیار یکی از پرفروش‌ترین کانکس‌های برند آریا بارون است. این فروشگاه سیار به صورتی طراحی شده است که از آن می‌توان برای راه اندازی انواع فروشگاه‌های مختلف، فروش مواد غذایی و... استفاده کرد. فروشگاه سیار آریا بارون با برخورداری از استانداردهای روز دنیا به یک فروشگاه تمام عیار تبدیل شده است.

فروشگاه‌های سیار در حالت کلی به دو دسته فروشگاه‌های سیار باز شونده و فروشگاه‌های سیار معمولی تقسیم بندی می‌شوند. در نوع بازشونده، کانکس فروشگاهی به صورت عرضی گسترش می‌یابد و امکان ارائه محصولات مختلف در آن وجود دارد.

راه اندازی این دسته از فروشگاه‌های آریا بارون زمان زیادی را از شما نمی‌گیرد و تنها با مستقر کردن این کانکس در محل مورد نظر می‌توانید فروشگاه سیار خود را راه اندازی کنید. عدم نیاز به فونداسیون یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های استفاده از کانکس‌های فروشگاهی سیار آریا بارون است.1623745538328.pngفروشگاههای سیار با قابلیت استقرارموقت، معمولا برای استفاده درمحیط های جمع و جورشهری و یا فضاهای نمایشگاهی طراحی می شود و طبق کاربری مورد نظر، به گونه ای تجهیز میگردند تا تمام نیازهای یک فروشگاه را در فضایی بهینه تامین نمایند. طراحی و ساخت این نوع کانکس از ابتدا بر روی یک شاسی فولادی تقویت شده و کاملا یکپارچه شکل می گیرد.
مکانیزم این شاسی مجهز به چرخ های دوبل، سیستم اتصال به انواع خودرو کشنده و سیستم ترمز هیدرولیک جداگانه میباشد که همزمان با ترمز خودرو کشنده عمل میکند. همچنین امکان باز شدن و گسترش فضای کار از یک و یا دو طرف برای این کانکس نیز وجود دارد.
تجهیزاتی از قبیل انواع ویترین، یخچالهای فروشگاهی و صنعتی، قفسه وکمد، مخزن آب، سینک ظرفشویی، میزکار، صندوق و همچنین سیستم های تولید برق، تهویه، گرمایشی و سرمایشی، صوتی وتصویری و … برای این نوع فروشگاه در نظر گرفته می شود که متناسب با زمینه فعالیت، انتخاب و با در نظر گرفتن شرایط متحرک بودن این فروشگاه در جای خود نصب میگردند.

شرکت آریا بارون با سابقه طولانی در زمینه ساخت و طراحی انواع کانکس، در حال حاضر به یکی از کارخانه‌های بزرگ و شناخته شده در زمینه تولید فروشگاه سیار تبدیل شده است. استفاده از تجهیزات به روز و مناسب دومین دلیل انتخاب کانکس‌های آریا بارون است.
قیمت فروشگاه‌های سیار شرکت‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است. وابسته به آن که چه نوع تجهیزاتی قرار است روی فروشگاه سیار شما متصل شود، هزینه طراحی و ساخت فروشگاه سیار می‌تواند متفاوت باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت فروشگاه سیار پیشنهاد می‌شود با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل کنید. 

skincare

New Member
این ایده واقعا خوبی هست برای اونایی که میخوان یه کسب و کار راه اندازی کنن. مخصوصا تو ابران که قیمت اجاره مغازه واقعا زیاده
 

جدیدترین ارسال ها

بالا