فرستادن میل زیاد

reza_pa48

Active Member
سلام
با استفاده از چه برنامه ای می شود تعداد زیادی میل تبلیغاتبی مثلا 10000 فرستاد؟

Hamid2day

Active Member
باید بری با همون آتلوک..

البته اگر دوستان نرم افزار رو می شناسن بگن..چون خوده من هم دنبالش هستم.

reza_pa48

Active Member
با آوتلوک؟
بی خیال شو دادش.
اولا خیلی طول می کشه. ثانیا اگه ایمیل از سایت خودت باشه امکانش هست که به عنوان اسپمر سایتت شناخته شه و کرکرشو بکشن پایین
راه حل دیگه؟

eymanopera

New Member
سلام به خدا منم به این برنامه نیاز فوری دارم خواهش می کنم کمک کنید

mohsenshahbazi

Active Member
لیست ایمیل داری ؟
میتونی از وبگذر استفاده کنی . من میتونم لیست ایمیلتو برات تو وبگذر ایمپورت کنم . بعد تو از داخل وبگذر ایمیل بفرستی .
خوبیش به اینه که مستقیم میره تو اینباکس !

vatanmusic

Well-Known Member
با آوتلوک؟
بی خیال شو دادش.
اولا خیلی طول می کشه. ثانیا اگه ایمیل از سایت خودت باشه امکانش هست که به عنوان اسپمر سایتت شناخته شه و کرکرشو بکشن پایین
راه حل دیگه؟

اين دوستمون درست ميگه

javad2625

New Member
چرا ميگيد با آتلوك خيلي طول ميكشه؟
ارسال ايميل به هر تعداد دريافت كننده كه بخوايد، به اندازه ارسال اون به 1 نفر طول مي كشه. (البته اين موضوع درسته كه تعداد زياد دريافت كننده، كمي حجم فايل ايميل رو بالا ميبره، اما توي همه روشهاي ديگر هم همينطور هست).

اولاً من هم بهترين نرم افزاري كه براي اين كار ميشناسم آتلوك اكسپرس هست. ثانياً بايد اين نكته رو هم يادآوري كنم كه بسياري سرورهاي ايميل، امكان ارسال بيش از 100 ايميل رو به طور همزمان نمي دهند. حواستون به اين موضوع هم باشه.

iman_ebru

Active Member
من برنامه خاصی نمیشناسم ولی تا حالا همین کار رو با SMF کردم.

در کنترل پنل مدیریت SMF یه جایی هست به عنوان ارسال ایمیل به کاربران. دو تا textarea داره. یکیش لیست ایمیل های کاربرهای شما هست که میتونید همشو پاک کنید و لیت خودتونو بزاردید جاش و دومی برای متن نامه که به شما اجازه میده ایمیلتونو با فرمت html ارسال کنید.

یکی از مهمترین ویژگیهاش هم اینه که برای هر کس یکی یکی میفرسته. یعنی مثلا مثل yahoo groups نیست که تو گزینه to لیست همه ایمیل ها باشه. اینتوری لیستتون هم دست سی نمیافته!

تا بحال کار من که با این راه افتاده!

ایمان

reza_pa48

Active Member
من برنامه خاصی نمیشناسم ولی تا حالا همین کار رو با SMF کردم.

در کنترل پنل مدیریت SMF یه جایی هست به عنوان ارسال ایمیل به کاربران. دو تا textarea داره. یکیش لیست ایمیل های کاربرهای شما هست که میتونید همشو پاک کنید و لیت خودتونو بزاردید جاش و دومی برای متن نامه که به شما اجازه میده ایمیلتونو با فرمت html ارسال کنید.

یکی از مهمترین ویژگیهاش هم اینه که برای هر کس یکی یکی میفرسته. یعنی مثلا مثل yahoo groups نیست که تو گزینه to لیست همه ایمیل ها باشه. اینتوری لیستتون هم دست سی نمیافته!

تا بحال کار من که با این راه افتاده!

ایمان

گه ایمیل از سایت خودت باشه امکانش هست که به عنوان اسپمر سایتت شناخته شه و کرکرشو بکشن پایین

iman_ebru

Active Member
میخوای چیکار کنی پس؟ اگه میخوای تبلیغ کنی و سایتتم به خطر نیافته یکی از راهاش اینه از طرف یاهو بفرستی! اونو هم که عمرا کرکش کنن....

ایمان

BetaMaster

Member
من قبلا يه چيزي تو اين مايه ها ديده بودم كه تا 20000 ايميل را مي فرستاد !

قيمتشم حدود همين 20000 ايميل يعني 21000 تومان (نه دلار !) بود

reza_pa48

Active Member
خودم چنين برنامه اي رو پيدا كردم. بدون استفاده از ميل سرور شما و بدون خطر اسپمر شدن شما
در صورت نياز pm بدهيد.

BetaMaster

Member
بسيار عالي

بهتره همين جا لينك بديد همه دوستان ازش بهره مند بشن

جدیدترین ارسال ها

بالا