فارسی نویس !!!!!! =))

UnknownUser

Well-Known Member
سلامی 2 باره !
خودم از اسمی که واسه topic گذاشتم خندم می گیره !!
یه چرخی تو انجمن می زدم به یه چیزایی بر خوردم که هم خنده داشت هم گریه !! یه چیزایی مثل " چجوری در فلش فارسی بنویسیم " -" آقا فارسی نویس خوب چیه " - " کسی لینک دانلود این فارسی نویس رو داره " - " فلان فارسی نویس خوبه " و ...

من که به این جمله ها بر می خورم با خودم می گم اینا دیگه کین !!! یعنی هنوز نتونستن این مشکل رو رفع کنن ...
آخه یکی به من بگه با وجود این ماژول هایی که واسه فارسی ارائه شده مثل PTC , Flash RTL , FarsiStyle و... هنوز اینا مشکل دارن و دنبال فارسی نویسن !!!.....

بگذریم ..
من این Topic رو زدم تا اونایی که هنوز نتونستن یه کاره ساده رو انجام بدن از این به بعد راحت باشن !! چون یکی هست که براشون کارشونو راه بندازه !!

واسه همین مورد .. دیگه لازم نیست به خودشون زحمت بدن از فارسی نویس استفاده کنن یا دربه در دنبال فارسی نویس باشن .
می دونم واقعا سخته که آدم 4 خط AS بنویسه ! واسه همین دیگه لازم نیست به خودشون زحمت بدن که با FarsiStyle یه SWF بسازن که کارای نوشته های Static شونو هم راه بندازه........

این فایلی که پیوست کردم یه swf سادس که با FarsiStyle کار میکنه . شما می تونین نوشته ی خودتون رو بهش بدین براتون convert می کنه بعد اونو کپی کنین تو فلش با هر نوع فونت unicode ای هم کار می کنه .
البته شرمنده ، می دونم Copy و Paste هم برای شما مشکله و نمی تونین انجام بدین . چرا شرمندم ؟ ! چون که این یکی رو دیگه بلد نبودم بسازم تا شما راحت باشین !!!

حالا باز برین دنبال فارسی نویس باشین .....

خدافظ !

پیوست ها

• Convertor.zip
    57.6 کیلوبایت · بازدیدها: 468
آخرین ویرایش:

mshgames

Well-Known Member
دستت درد نکنه مرتضی جان
حرفات همه درستن.
موفق باشی

آخرین ویرایش:

padideh

Member
آقا جون وقتی بلد نیستی یه چیزی بنویسی که کپی پیست کنه چرا الکی تاپیک حروم میکنی حالا برای اینکه تنبیه بشی از این به بعد هرکی کار کپی پیست داشت میاد فایلش رو میزاره اینجا خودت براش درست میکنی تا دیگه از این برنامه های ناقص ننویسی که نمیفهمه که کی میخواد چه فایلی رو از کجا به کجا کپی کنه :d

saeed_mlkd

New Member
سلام UnknownUser عزیز،
می خواستم خدمتتون عرض کنم، بنده FarsiStyle شما رو دیدم، باهاش هم کار کردم. ولی خب کار ما یه جورایی با کار شما فرق می کنه. حالا ایشالا می بینش و فرق هاشو می فهمی. بعد هم دلیل نمی شه اگر کسی اومد و یه نرم افزار یا یه پلاگین یاهر چیز دیگه ای ساخت، شخص دیگه ای دنبال ساختنش نره!!! مثلاً اگه مایکروسافت Internet Explorer رو ساخته، FireFox و Opera و Safari و NetScape و..... برای چی اومدن؟؟!!
موفق باشید!

UnknownUser

Well-Known Member
آقا جون وقتی بلد نیستی یه چیزی بنویسی که کپی پیست کنه چرا الکی تاپیک حروم میکنی حالا برای اینکه تنبیه بشی از این به بعد هرکی کار کپی پیست داشت میاد فایلش رو میزاره اینجا خودت براش درست میکنی تا دیگه از این برنامه های ناقص ننویسی که نمیفهمه که کی میخواد چه فایلی رو از کجا به کجا کپی کنه :d
نه خوب تو که بلدی می ساختی ( گذاشتم تو بسازی) :D ;)

سلام UnknownUser عزیز،
می خواستم خدمتتون عرض کنم، بنده FarsiStyle شما رو دیدم، باهاش هم کار کردم. ولی خب کار ما یه جورایی با کار شما فرق می کنه. حالا ایشالا می بینش و فرق هاشو می فهمی. بعد هم دلیل نمی شه اگر کسی اومد و یه نرم افزار یا یه پلاگین یاهر چیز دیگه ای ساخت، شخص دیگه ای دنبال ساختنش نره!!! مثلاً اگه مایکروسافت Internet Explorer رو ساخته، FireFox و Opera و Safari و NetScape و..... برای چی اومدن؟؟!!
موفق باشید!

چی میگه ؟!! :-/ ما که نفهمیدیم !!

UnknownUser

Well-Known Member
:-؟
پس از تلاش فراوان فهمیدم موضوعی که می خوای بگی چیه !

اول اینکه شخص مخاطب من شما نبودی بعدش برا من مهم نیست چه چیزی می سازین چون من این ماژول رو برا خودم نساختم واسه دیگرانه و شما س حالا می خواین با هاش کار کنین می خواین نکنین ! سود یا ضرری برا من نداره !
در مورد اینکه دارین یه کامپوننت می سازین منکه نفهمیدم این کارتون اصلا چی هست اگه در مورد نوشته ی Staticeبه نظره من بهتره نسازین اگه هم در مورد dynamic هست باز می گم نسازین چونش رو وقتی می فهمین که برین فکر کنین چه جوری باید ساخت در مورد type هم بگم که ساختنش کاره هر کسی نیست .
اگه باز موردی هست بد نیست بگی !
فعلا !

WILLSMITH

Member
یادش بخیر یکی از عضوهایه انجمن (یادم نیست شایدم مدیر انجمن) تو امضاش مینوشت که محیط انجمنها رو با جدل خراب نکنید
چیه این همه ادعا و کلکل ؟

‌جالب بود اما يه سئوال نميشه به يه نحوي اين فايل شما رو به عنوان يه استايل يا كامپوننت يا قابليت يا هرچي خودتون اسمش رو بگذاريد به محيط ادوبي فلش اضافه كرد؟
اينطوري ديگه گم هم نميشه

UnknownUser

Well-Known Member
‌جالب بود اما يه سئوال نميشه به يه نحوي اين فايل شما رو به عنوان يه استايل يا كامپوننت يا قابليت يا هرچي خودتون اسمش رو بگذاريد به محيط ادوبي فلش اضافه كرد؟
اينطوري ديگه گم هم نميشه

می تونی یه دونه جموجورشو بسازی بزاری تو پنلای فلش !

After

New Member
قبل از اینکه شروع کنم باید بگم که کسانی که Farsistyle رو نوشن واقعاً زحمت کشیدن و باید گفت دستشون درد نکنه چون هم اون کلاس رو نوشتن و هم خیلیها رو راهنمایی کردن و کارشون رو راه انداختن.
برای فارسی نویسی توی سایت های فلش لازم شد که یک کلاس مبدل فارسی بنویسم به اسم FarsiConvertor که از نظر عملکرد خیلی شبیه farsiStyle‌ هست. ولی کمی راحت تر استفاده میشه و توی تست هایی که انجام دادم سریعتر بوده. (وقتی متن زیاد باشه بهتر مشخص میشه)
این کلاس رو میتونید از سایت iFLASH.ir از بخش دانلود، Download کنید و آزمایش کنید.
اگر نظر خودتون رو هم بگید ممنون میشم.

جدیدترین ارسال ها

بالا