عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

shadmehrepisode

New Member
عکاسی صنعتی به شاخه ای از عکاسی گفته می شود که وظیفه آن به نمایش گذاشتن دقیق و کامل و باکیفیت محصول یا Product می باشد٬ در این شاخه از عکاسی، عکاس با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق و کامل تلاش می کند تا حد امکان تصوری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذارده شود. به بیان ساده تر عکاس صنعتی وظیفه اش این است که نمای کاملی را از کالا برداشت کرده و جهت ارائه به مشتری یا کارفرما ارائه کند، در این شاخه همانگونه که بیان شد هدف تنها یک چیز است: نمایش کامل و واضح کالا از زوایای مختلف و زیبا
هنر عکاسی تبلیغاتی می تواند تصویری از محصول شما را به طریقی در ذهن مخاطب پدیدار کند که ذهن بیننده به لمس حضور خود در آن محیط دست یابد از جمله مواردی که در عکاسی حرفه ای باید رعایت گردد این است که به هنگام زاویه گیری و فراهم کردن محیط برای گرفتن عکس می بایست تمام کارکنان، لباس کار و پوشش ایمنی از قبیل کلاه ایمنی ، گوش گیر، عینک، کفش ایمنی، دستکش و ماسک خود با توجه به شرایط کار رعایت کرده باشند.
 

shadmehrepisode

New Member
جذابیت رنگ و نور برای عکس های صنعتی بسیار مهم است اما همه کار نیست ، باید این توانایی را داشت که پیام کسب و کار را در کسری از ثانیه به مخاطب انتقال داد . این کار نیازمند یک عکاس حرفه است که با محیط های صنعتی و فرآیند های تولیدی کارخانه ها آشنایی کاملی داشته باشد .

مخاطب برای خرید محصول موردنیازش از طریق اینترنت، جذب سایت ها و پیج هایی می شود که از محصولات، عکس های با کیفیت ارائه داده است. این عکس ها، «حس اعتماد» را در مخاطب ایجاد می کند و باعث می شود، تمایل بیشتری برای خرید محصول شما داشته باشد، به عبارتی شما با عکاسی صنعتی مشتری را یک قدم به خرید محصول خود نزدیک کرده اید.
موسسه طلوع فیلم با در اختیار داشتن گروهی از عکاسان ، طراحان گرافیک ، مسولین تبلیغات و بازاریاب ها در ویرایش و پرتره نگاری صنعتی تخصص بالایی داشته و همچنین برای پیشرفت در تصویرسازی الکترونیک ، عکاسی کاتالوگ ها و بروشورها بهترین استودیوهای طراحی گرافیک را ضمیمه کار می نماید .
 

جدیدترین ارسال ها

بالا