طريقه انتقال در اينترنت از مودم و......

با سلام سال نو مبارك اگر به جز مودم روشهاو طرقي براي تبادل وانتقال اطلاعات وداده ها در اينترنت ميدونيد لطف كنيد سپاسگزارم

akaveh

Member
alireza nejaty گفت:
با سلام سال نو مبارك اگر به جز مودم روشهاو طرقي براي تبادل وانتقال اطلاعات وداده ها در اينترنت ميدونيد لطف كنيد سپاسگزارم
من منظور شما رو متوجه نشدم منظور شما اين هست كه به جز مودم چه راه هايي برا ارتباط با اينترنت هست ؟

akaveh

Member
خوب ببخشيد كه تو اون پيام خصوصي شما گفتم كه تو انجمن جواب مي دم چون بايد همين طوري باشه تا همه استفاده كنند
راه هاي ارتباط با انترنت يكي فيبر نوري هست ديگري ماهواره و يكي ديگه هم خطوط ليزدلاين كه اونا هم يا با ماهواره يا با فيبر نوري با شبكه ارتباط برقرار مي كنند و كاربر ها هم كه يا از طريق كارت شبكه حال يا بي سيم يا باسيم و مودم كه به هر حال به يك ISP متصل ميشي و اون يا ماهواره يا ليزد ولي تا جايي كه من ميدونم و شنيدم معمول ترين ارتباطات اينترنتي يا ماهواره يا فيبر هست كه به وسيله ماهواره يا ليزد به سرويس دهنده ها مي رسد و اونا يا از طريق شبكه داخلي LAN يا مودم و خطوط تلفن با كاربر ها ارتباط برقرار مي كنند
البته تا جايي كه من مي دونم

anti-life

Active Member
اگه اسم اين خطوط رو هم ميخواي بگم .......

Dial-Up . . ADSL ... DSL ... T1 .....بازم هست ولي اينا مشهورتر و من به ترتين سرعت برات نوشتم .....

anti-life

Active Member
بابا برو عشق كن كه من همينش رو ندارم فعلا تا خود 3 شنبه بايد از كتاب خونه ان شم .....

anti-life

Active Member
مشكل اينكه من الان خونه رو عوض كردم و بايد بگم كه كيبلم قطع شده ...... به همين خاطر ميگن برو ديال آپ رو شكر كن كه من همينش رو ندارم ....... ميشينم تو خونه براي خودم نيد فور سپيد بازي ميكنم .....

از بي كاري بهتره ....

Peyman-Pop

Active Member
نسخه جدیدش یا قبلی‌... ؟

نسخه underg..... که جدید اومده واقعا دموی قشنگی‌ داره ، نمیدونم تو خود سیدی اون هم هست یا فقط جنبه تبلیغاتی‌ داشت . که ماشینه توی گاراژ پارک شده یهو از زیر کاپوت ماشین خون میاد و بعد .....

anti-life

Active Member
اول پيمان رو جواب بدم ..... من نيدفر اسپيد 7 كه همون اندر گراند هست بازي ميكنم و يه چيز مهشر ..... بابا بايد با ماشيناي پايين شروع كني بعد همينجوري كه پول دار شدي ميري مخزن هيدروژن و توربو و و و و حتي رنگ لنت تومزت رو هم عوض ميكني ....... خيلي با حاله ولي بگم كارت گرافيك بالا ميخواد ......تازه من اين رو از اينترنت دانلود كردم و مهم اينه مجانيه پس بيشتر حال ميده .......

در مورد سوال عليرضا بگم والا استاد زياده ..... ولي حد كلي اينا خطوط اينكه

Dial-up = خطوطي كه به قول خودمون از خط تلفن وصل ميشي و اگر كانكت بشي به جايي خط تلفن اشغال ميشه .... و سرعت نصبي بين 32 25 كلوبايت داره (اگه درست باشه من نداشتم نميدونستم)

ADSL = كه خط مودمي هست كه سرعت خوبي هم داره و ميتوني به قول خودمون 24 ساعت انلاين باشي ولي بحث ترافيك خطوط وسط ميياد كه باعث ميشه سرعت متغيير داشته باشي .....(اين خط تو ايران هم انگاري اومده )

DSL = كه خودم دارم همون فيبر نوري هست و سرعت خيلي خوبي داره و براي يه كاربر خونگي سرعت خوبيه و اينكه با يه مودم وصل ميشي و سرعت 300 400 كيلوبايت به بالا داره ......

T1 = رو ميگن 24 خط نوري كه به هم وصلا و اين براي امريكا هست و براي اروپا دقيق اسمش رو يادم نيست ولي اروپا اگه درست يادم باشه 32 خط هست و سرعت بالاي 1 MG هست

باز ميگم دوستان كاملتر ميگن من در سطحي گفتم كه همه بفهمن .... ! :دي

جدیدترین ارسال ها

بالا