طراح سايت هاي تمام فلش برنامه نويسي شده با Php

tafrehzan

Member
سلام
من علي 24 سالمه و تو كار طراحز سايتهاي فلش هستم و در برنامه نويسي دايناميك فلش كار ميكنم
طراحي انواع سايت پوستر لوگو و .. با تخفيف ويژه براي هري پاتريستها
سايت تمام فلش هري پاتري
www.Tafrehzan.com

[EHSAN]

Well-Known Member
سايت طفره زن همش كار خودته.؟!!

خيلي خفن درستش كردي من يكي كه تو كفش موندم.. :eek: :eek:

موفق باشي :wink:

tafrehzan

Member
سايت طفره زن

سلام
از نظراتون ممنون سايت طفره زن بصورت مجاني نيست ولي سورس فلش آن را ميتوانيد برداريد ولي با ذكر منبع البته اين سايت با حجم بسيار پايين ساخته شده و در صورت تمايل مشابه آن براي شما ساخته ميشود البته با هزينه ي خيلي كم جهت دريافت نحوه سفارش و شخصي سازي سايت به ايميل
[email protected] تماس بگيريد با تشكر

[EHSAN]

Well-Known Member
tafrehzan گفت:
سلام
از نظراتون ممنون سايت طفره زن بصورت مجاني نيست ولي سورس فلش آن را ميتوانيد برداريد ولي با ذكر منبع البته اين سايت با حجم بسيار پايين ساخته شده و در صورت تمايل مشابه آن براي شما ساخته ميشود البته با هزينه ي خيلي كم جهت دريافت نحوه سفارش و شخصي سازي سايت به ايميل
[email protected] تماس بگيريد با تشكر
ميتونم بپرسم سورس فلش سايت رو از كجا ميتونيم ورداريم.؟!

tafrehzan

Member
سلام
سورس سایت رو با برنامه های FlashDecompiler میتونین بردارین که نمونش همه جا هست موفق باشید

sayeh2222

Member
سورس یعنی چی یعنی اگر سورسشو بردارم یعنی همشو برداشتم راستی
اقا دمت گرم چه قدر میگیری یک سایت طراحی کنی من الان جو گرفتتم خیلی باحال بود خیلی اقا

tafrehzan

Member
قیمت های طراحی سایت تمام فلش برای ایرانیان

سلام
بزودی نسخه جدیدی از سایت اماده میشه ونسخه قبلی هم بصورت مجانی بطورکامل گذاشته میشود اینم بگم که طراحی صفحات فلش مثل این نمونه حداقل صفحه ای 20 هزارتومن میباشد
البته معمولا برای سایت های تمام فلش مثلن 5 صفحه ساخته می شود که شما میتونین در خواست افکت هم بر روی سایت داشته باشید که این بسته به نوع سایت ساخته میشود

سایت های فلش بدلیل حجم بالا باید برای کم کردن آن برای اینتر نت های ایران خیلی کار کرد و نسخه معمولی با نسخه ایرانی تفاوت هایی در میزان زمان بارگذاری و نوع خواندن فایل ها را دارد

اگر مایل باشید با کمترین قیمت میتونم برای شما یک سایت زیبا با انتخاب نوع زبان و... بسازم
قیمت اولیه طراحی صفحات تمام فلش بدون برنامه نویسی برای 5 صفحه 50 هزارتومن
و با برنامه نویسی صفحه ای 15-20 هزارتومن است ضمن اینکه اگر بخواهید برای سایت قسمت مدیریت هم بصورت فلش داشته باشید برای کل سایت قیمتی حدود 50-100 هزار تومن خواهد داشت

البته نسخه ایرانی نسبت به مدل اصلی قیمتی در حدود 150٪ قیمت اصلی را خواهد داشت
در صورت درخواست با ایمیل من تماس بگیرید

اگر تمايل به همكاري نيمه وفت با يك شركت معتبر طراحي وب و مالتي مديا هستيد و در صورت آشنايي به موارد زير با مهندس الهي تماس بگيريد.

زمان بندی : در صورت قبولی در مصاحبه (تمام وقت، نیمه وقت)

******* ارائه نمونه کار الزامیست *********

گرافیست مسلط و آشنا به برنامه های :
photoshop
freehand mx
firework mx
image ready
و نرم افزارهای مرتبط

آشنا و مسلط به برنامه های طراحی وب از جمله:
Macromedia Dreamweaver MX 2004
Macromedia Flash MX
Microsoft Frontpage
DHTML
ASP یا ASP.net
Access

ترجیحا آشنا به نرم افزارهای طراحی مالتی مدیا از جمله :
director
autoplay
flash
mmbuilder
Actionscript

09123359496-(66592250-1)

YTERROR

Active Member
این تایپیک چرا باز اومده بالا ؟

البته اینم گفتنیه سایت فول فلش دینامیک با سایت فول پی اچ پی که خروجی فلش میده فرق می کنه ها

اشتباه نشه که کل سایت پی اچ پی ولی خروجیش با یک کد کوچک فلش می گیرن بشه سایت فول فلش

جدیدترین ارسال ها

بالا