طراحي لوگو براي شركت

abtin-s

Member
دوستان حرفه اي ميشه يك لوگو براي من بسازيد براي يك شركت كه كارش تو زمينه كامپيوتر و تاسيسات هستش
ممنون ميشم

iRWEBDES

Active Member
abtin-s گفت:
دوستان حرفه اي ميشه يك لوگو براي من بسازيد براي يك شركت كه كارش تو زمينه كامپيوتر و تاسيسات هستش
ممنون ميشم
بيشتر توضيح بده دوست من تا كمكت كنم !

mahyar - r

Member
ممنون ميشم
سلام آبتين جان . درباره جمله بالا چند سوال پيش مياد
>|< متحرك باشه يا ثابت ؟
>|< سايزش چقدر باشه ؟
>|< خدمات و كارهايي كه اين شركت كامپيوتري و تاسيساتي انجام ميده در چه زمينه و چه چيزهايه ؟

[marq=left:253e76b581] :?: [/marq:253e76b581]

abtin-s

Member
يك شركت تاسيساتي و طراحي ساختماني و كارهاي شبكه كامپيوتري ساختمان تقريبا دو منظوره بيشتر طراحي
سايز 300*300 پيكسل و متحرك نباشد و سياه سفيد
اسمش هم ابتكار كاران امروز هستش
با تشكر از شما

mahyar - r

Member
يك شركت تاسيساتي و طراحي ساختماني و كارهاي شبكه كامپيوتري ساختمان تقريبا دو منظوره بيشتر طراحي
سايز 300*300 پيكسل و متحرك نباشد و سياه سفيد
اسمش هم ابتكار كاران امروز هستش
خوب حالا شد يه اطلاعات كامل
سعيمو مي كنم درستش كنم

mahyar - r

Member
آبتين جان اگر شركتت آرم داره برام بفرست و اگر هم نداره بگو برات بسازم اگر هم آرم نمي خواي بگو نسازم ؟
در ضمن من يه خورده گيجم نفهميدم سياه سفيد باشه يا نباشه ؟
[marq=left:a6b9d55b21]مهيار[/marq:a6b9d55b21]

abtin-s

Member
نه قوربونت آرم هم نداره اگه درست كني كه ممنون
منظورم اينه كه مهر ميخوام از روش بسازم

mahyar - r

Member
طرحت آماده شده
اگر خواستی نوشته یا آرم رو تغییر بدی به من بگو . در ضمن تو آرمت نوشته E . K . E که مخفف [EBTEKAR KARAN EMROOZ هستش

abtin-s

Member
دستت درد نكنه خيلي قشنگه ولي من يك آرم ميخوام براي شركت فكر كنم منظورم رو بد گفتم يه چيزي كه تو سربرگ بزارم
ولي در كل خيلي ممنون
راستي چه جوري نوشته اين لوگو رو عوض كنم خيلي قشنگه

mahyar - r

Member
اگر مي خواي نوشتشو عوض كني دردسر داره به من بگو چي مي خواي بنويسي خودم رديفش مي كنم . آرم هم من به يه گرافيست ديگه مي سپرم تا درست كنه چون من هيچي از آرم سرم نمي شه :roll:

جدیدترین ارسال ها

بالا