شبکه های بی سیم یا ادهاک

hamide-M

New Member
سلام
من می خواهم یه پروزه راجع به شبکه های بی سیم یا راجع به ادهاک ارائه بدهم می توانید به من کمک کنید؟:)

sd70

Active Member
من خودم در حال حاضر از شبكه بي سيم يا همون Wireless دارم استفاده ميكنم. اگه سوالي هست بفرماييد

hamide-M

New Member
سلام سعید..
شما می توانید اطلاعاتی راجع به شبکه بی سیم (نوع - امنیت - کارکرد و...) به میل من ارسال کنید ؟
[email protected] در ضمن از سایت شما بازدید کردم . موفق باشید .

Farhad_Fa

Member
سلام آقایSd70 حال شما خوبه
من یه سوال دارم از شما اگه می تونی جوابمو بدی که ممنون میشم
می دونی من چی می خوام من یه نرم افزار می خوام که تو شبکه جواب بده
آخه می دونی چیه مدیر این شرکت تمام پورتها رو بسته خوب یعنی اصلاً نمیشه یچ کاری کرد حتی سیستم اگه سرج می کنی بازش نمی کنه اگه بخوای چیزی رو اشتراک بذاری اصلاً هیج کدوم از کاربران نمی تونن استفاده کنن من که نمی دونم چیکار کنم اگه میشه ....

bhrz_k

New Member
سلام
من قبلا یه مقاله کامل راجب شبکه های وایرلس نوشتم
اگر پیداش کنم اینجا میگذارم .

درضمن عنوان رو هم درست کنین اد هاک نوعی از شبکه وایرلس هست دیگه " یا " نداره

r2_h2d2

New Member
سلام
من می خواهم یه پروزه راجع به شبکه های بی سیم یا راجع به ادهاک ارائه بدهم می توانید به من کمک کنید؟:)

شما بگو راجع به چه نوع شبكه بي سيم مي خواهي مقاله بنويسي تا اگه بتوم كمكت كنم.

شبكه بيسيم نقطه اي مايكرو backhaul
شبكه موبايل cellular wireless
شبكه بيسيم ماهواره اي مدار geo,leo,eo .....
شبكه بي سيم لن WiFi و استاندار هاي خانگي و يا تجاري برد كوتاه
شبكه هاي متناعب پيوسته
شبكه هاي بيسيم سطح فراگردي mobile advance
شبكه هاي بيسيم mesh

,و......................................

منم اینا رو دارم.

1- مقاله شبکه بی سیم شامل اطلاعات زیر:

اهمیت پیکربندی صحیح ابزار شبکه بی‌سیم و ایجاد محدودیت جهت دسترسی به اینترنت، غیر فعال کردن انتشار، حفاظت از اطلاعات ارسالی به کمک رمزنگاری، محدود کردن پهنای باند، تغییر نام شبکه بی‌سیم ، تغییر رمز مدیر، ایجاد منطقه غیر نظامی و شبکه چندگانه، استفاده از دسترسی حفاظت شده، نگهداری از نرم‌افزار دائمی فعلی و بروز رسانی آن و حفظ کلیه اطلاعات در خصوص تنظیمات صورت گرفته بر روی نقطه دسترسی بصورت مستند امکان استفاده امن و قابل اطمینان از شبکه بی‌سیم را فراهم می‌نماید. هدف از ارائه این مقاله آشنایی با مفاهیم و راه‌کارهای مربوط به امنیت شبکه بی‌سیم می‌باشد.

2- چگونه شبکه بی سیم راه اندازی کنیم؟

3- Wireless ارتباط بی سیم

4- امنیت شبکه بی سیم

5- نسل آينده شبكه هاي محلي بي سيم

اگه به دردت می خوره بگو تا توضیح کاملش رو تقدیم کنم.

موفق باشی

reza_ulrich

New Member
من خودم در حال حاضر از شبكه بي سيم يا همون Wireless دارم استفاده ميكنم. اگه سوالي هست بفرماييد
سلام. خسته نباشی آقا سعید
من دانشجوی IT هستم .یه مقاله در مورد الگوریتمهای مسیر یابی در شبکه های اد هاک ازم خواسته اند که پیدا نکردم،اگه تو چیزی میدونی ازش برا م سند کنی ،ممنون میشم

virgin

New Member
سلام
پروژه من هم در همین مورده ، اگر شما چیزی پیدا کردید ممکنه به من هم بدید
ممنونم

masoumeh63

New Member
سلام

سلام
در مورد اصطلاح "clrstring" در شبکه های موبایل ادهاک مسی مطلبی داره.در مورد ادهاک چطور؟

aidafard

New Member
سلام.
من دانشجوي مهندسي كامپيوتر هستم ... يك مقاله مبسوط در مورد شبكه وايرلس ادهاك ميخواستم. اما هر سايتي كه سر ميزنم، مقاله ويكي پديا رو گذاشتن فقط.... ميتونيد كمك كنيد؟ راجع به كاربرد ها. مسيريابي- معماري و ...!

جدیدترین ارسال ها

بالا