شبيه سازي

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام دوستان كسي مي تونه اين پرچم افغانستان رو شبيه پرچم ايران كه در زيرش گزاشتم در بياره؟ يعني همين منحني و پيچ و تابهايي رو كه پرچم ايران داره به پرچم افغانستان هم بده؟! شديد فوري فوتي هست! 300ِDPI و بزرگ براي چاپ

amfkwp.jpg

2e38o3s.jpg

آخرین ویرایش:

vahidrojroj

New Member
تو قسمت filter---------liquify
میتونه بهت کمک کنه ولی برای ساخت این پرچم با این جزئیات پلاگین میخواد اگه خودت میخوای دستی درست کنی خیلی وقت گیره ولی نشدنی نیست باید طراحی کنی

memol_515

Active Member
شما توي سايت يه جستجو بكني، آموزشش رو پيدا ميكني. شهرام آموزشش رو خيلي وقت پيش گذاشته بود.

پيدا نشد، بگو برات بذاريم.

موفق باشي

the_king

مدیرکل انجمن
انجامش کار دشواری نیست ولی از نظر ظاهری واسه طرح پرچم افغانستان این پرچم طویل الگوی مناسبی نیست.
دو تیکه سمت چپ و راست که فقط با یک رنگ مشکی و سبز پر شوند همچین ظاهر قشنگی ندارند، چون بصورت عمودی
هستند. در مورد پرچم ایران چون سه رنگ افقی هستند در دو تیکه چپ و راست، سه رنگ در کنار هم دیده می شوند.

memol_515

Active Member
من آموزش شهرام رو خيلي وقت پيش ديده بودم، شبيه به اين در نيماد، اما برات ميذارم آموزش رو.
شبيه به اين يه آموزش ديگه توي سايت بوده... ميگردم، اگه پيدا شد، ميذارم برات.

كار سختي هم نداره.فقط كمي عكس رو ترنسفرم كرده، و با پنتول، بعضي جاهاشو منحني كرده.
براي نور دادن هم كه از گرادينت سفيد و شفاف استفاده كرده.

من متاسفانه وقت ندارم برات درست كنم. تا كي ميخواي؟

حالا فعلا اينو داشته باش تا بگردم شايد اون آموزشه رو يافتم

لينك دانلود از رپيدشير

mehdinasiri

پارس لند گروپ

سلام ممول عزيز.مرسي از مساعدتت ممنون كه وقت گذاشتي و راهنمايي كردي.خيلي ممنونم.
بعد بزار يك خورده دعوات كنم!! :دي من به اين كلمه اول جستجو حساسم !! بعد يك عمر خاك اينترنت خوردن حتما اول جستجو كردم بعد سوال رو مطرح كردم.الان خود تو بعنوان مدير ببين 2 تا آموزش به من دادي كدومش آموزش اون مطلبي هست كه من ميخوام؟ هيچ كدوم! پس الان من بايد دهوات كنم ديهگه!!! :D آخ جون دعوا :razz: :D

اما خدا خيرت بده اگر ميتوني اون شكلي دربياري يك دستي بهش بزن امروز لازم دارم مرسيييييييييييييييييييييييي:oops:

the_king

مدیرکل انجمن
بازم می گم، این طرح پرچم با این طول دراز مناسب پرچم هایی است که حالت افقی دارند نه عمودی.
مناسب پرچم افغانستان هم نیست.

فایل PSD اش که در سایز 2100 در 2781 پیکسلی طراحی کردم را ضمیمه این پست نمودم.

پیوست ها

• Flag psd.rar
    335.1 کیلوبایت · بازدیدها: 433

mehdinasiri

پارس لند گروپ
بازم می گم، این طرح پرچم با این طول دراز مناسب پرچم هایی است که حالت افقی دارند نه عمودی.
مناسب پرچم افغانستان هم نیست.

فایل PSD اش که در سایز 2100 در 2781 پیکسلی طراحی کردم را ضمیمه این پست نمودم.

احسنت . خير ببيني جوون هموني هست كه ميخوام.مرسي از محبتي كه كردي.جبران كنم انشاا...:oops:

آخرین ویرایش:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
يك كار جالبي كه كردي اين هست چون كار رو تيكه تيكه بستي خيلي راحت ميشه پرچم هاي ديگه رو هم باهاش به همين حالت ساخت. مرسي بازم

memol_515

Active Member
اين دفعه رو من شرمنده، ببخشيد.

اما من كه اولش گفتم همون نميشه آموزشها. نحوه ساختنش رو هم كه توضيح دادم...

حالا باز ببخشيد:دي

كارت هم خيلي قشنگ شده. دست آقا علي هم درد نكنه.

موفق باشي

جدیدترین ارسال ها

بالا