سیمانتک شرکت خدمات امنیتی‌ IMLogic را خریداری کرد

Parham

Active Member
سیمانتک، یکی‌ بزرگترین شرکت های تولیدکننده نرم‌افزارهای امنیتی‌ و ضد ویروس جهان، شرکت IMLogic که خدمات امنیتی ویژه پیغام رسان ها را ارائه می‌ کند را خریداری کرد.
دو شرکت سیمانتک و IMlogic‬ از مدتها قبل در زمینه تولید محصولات جدید و ارائه خدمات امنیتی همکاری نزدیکی داشته اند و در آینده نزدیک به عنوان یک شرکت واحد با یکدیگر کار خواهند کرد.
Enrique Salem مدیر محصولات و سخنگوی شرکت سیمانتک اعلام کرد : " با توجه به افزایش روزافزون آسیب پذیری ها و نرم‌افزارهای مخرب در برنامه های پیغام رسان مختلف و نگرانی کاربران از این قبیل تهدیدات اینترنتی، شرکت سیمانتک تقویت محصولات خود را در زمینه امنیت مسنجرها مدنظر قرار داده و به همین منظور شرکت IMLogic را خریداری کرده ‌است. "
شرکت سیمانتک در آینده نزدیک از فناوری شناسایی تهدیدات امنیتی شرکت IMLogic به منظور هشدار دادن به شرکتهای مشترک خدمات امنیتی خود استفاده کرده و پس از آن، در سال ‪ 2006‬ در نگارشهای جدید نرم افزار های امنیتی‌ خود از فن‌آوری‌های شرکت IMLogic استفاده خواهد کرد.
Akonix، مدیر بخش فروش شرکت IMLogic با استقبال از این عمل سیمانتک گفت : " با ادغام سیمانتک و IMLogic می‌ توان انتظار داشت در آینده خطرات و آسیب پذیری های موجود در برنامه های مختلف تحت پوشش این شرکت، به صورت چشمگیری کاهش پیدا کند. "
به گفته کارشناسان اینترنتی، بخش اعظم بازار ‪ 2/5‬میلیارد دلاری نرم افزارهای امنیتی‌ و ضد ویروس در حال حاضر در اختیار سه شرکت سیمانتک، McAfee و Trend Micro است که خریداری شرکت IMLogic توسط سیمانتک، احتمالا سهم این شرکت در بازار را نسبت به گذشته افزایش خواهد داد.

منبع خبر : دنیای ای تی‌
 

جدیدترین ارسال ها

بالا