سیستم هاستنیگ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

parsbin

Member
سلام
یک سیستم فروش هاستینگ نیاز دارم
دنبال فارسیش گشتم پیدا نکردم
اگر انگلیسی و رایگان سراغ دارین لطفا معرفی کنین خودم فارسیش میکنم
انتظار زیادی هم ندارم ازش.یک whois داشته باشه و نسبتا زیبا باشه
ممنون

rgp000

Member
مهندس eblis_boy1386 اون که دیگه سیستم و اسکریپت نمیشه :D اون رو میگن قالب html که تو هر سایت هاستینگ بری میتوانی سورس اونو دربیاری و ازش استفاده کنی !!!
www.favaran.com

rgp000

Member
سلام جناب mooniran. آقا برای یک بار هم که شده بزل و بخشش خرج بده و این اسکریپت رو رایگان بذار برای دانلود تا همه از اون استفاده کنند و شما رو دعا نمایند. ممنون
www.favaran.com

moniran

Member
سلام دوست عزیز....

متاسفانه این سیستمها پولی است اگه میخواید 5 هزار تومان هم تخفیف بهتون سیستمو میدم من منتظر جوابتونم

rgp000

Member
5 هزار تومان که چیزی نمیشه. من به دنبال free میگردم. چون هیییییچ پول ندارم. ته دیگ ...... . حالا یه بار که شده free بدید ممنون میشم

zanyar

Member
اكثر اين سيستم ها رايگان هستند و پولي ها هم به صورت نال پيدا ميشه .
ولي متاسفانه فارسي نيستند .
و تو ايران هم كسي چيزي رو فارسي كنه يا پول مي خواد يا اينكه واسش تبليغ كني يا ...
اما اگه خودش نوشته باشه فرق ميكنه ....

hellboy_369

Active Member
سلام من میتونم برات سایت طراحی کنم ( رایگان ) یه تاپیک تو قسمت هاستینگ زده بودم مثل اینکه ندیدی . قالب با انتخاب خودت هست و امکاناتش هم بیشتر از یک whois هست نمونه ای که دیروز تموم شد ( رایگان بود ) http://saharhost.com
امکاناتش تا همین حد میتونم برات بزارم اگه خواستی
این ایمیل : [email protected]
این سایت : http://parvane.ir
اینم شماره تماس : 09127401849 - 09365714795

S4DEGH

Well-Known Member
اسكريت هاستينگ بارها توي انجمن مطرح شده و لينك هاي نسخه هاي انگليسي چه نال چه غير نال هم گذاشته شده !
پس جست و جو كنيد ./

در ضمين خريد و فروش هم ممنوع هست در انجمن شوخي هم باكسي ندارم
اگر چيزي كه خواسته شده رو داريد بصورت رايگان ارائه بديد ،‌اگر نداريد از دادن پست هاي بي مورد پرهيز كنيد . در صورت فروختن پيغام خصوصي رو براي همين منظور گذاشتن .. !‌ پس پستي مبني بر داشتن و فروختن ممنوع هست !

قابل توجه moniran (‌در صورت تكرار دسترسيت محدود ميشه ! )

قفل./

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا