سیستم اعلام نمره و انتخاب واحد...

SME

Banned
افا مجید و مدیر تالار لطفا کمک کنید...

کسی میتونه یک سیستم اعلام نمره به صورت آنلاین معرفی کنه؟
منظورم برنامه ای هستش که مدیر یک سری نمره از درسهای مختلف رو وارد سیستم بکنه و این نمرات توسط دانشجو به صورت آنلاین و کاملا خصوصی با کلمه عبور قابل مشاهده باشه.

یه برنامه آنلاین دیگه هم میخام که قابلیت انتخاب واحد رو به دانشجو به صورت آنلاین بده.

البته اگر هر دو برنامه با هم باشن که دیگه حرف نداره.:eek:

:oops: \\\ آقا مجید کمک کن ///:oops:

آخرین ویرایش:

SME

Banned
اگه مجانی باشه که بهتره.
ولی اگر نبود بستگی به قیمتش داره.

Ocarina

Member
من یه سیستم واسه دانشگاه خودمون طراحی کردم....
اعلام نمرات به صورت اینترنتی.....
به هر استاد یه کلمه عبور میدیم... (کلمات عبور دو نوع هست عادی ، و مدیر کل) که هر کدامم سطح دسترسی متفاوتی دارند!
بعدش استاد نمره ها رو وارد میکنه و در بانک اطلاعاتی ذخیره میشه.. بعدش دانشجوها میان و با وارد کردن شماره دانشجویی نمراتشون رو میبینن ... البته میتونن انتخاب کنند که تمام درسهایی که داشتند و یا اینکه فقط 1 درس..
دانشجو فقط و فقط به نمره خودش دسترسی داره و شرط دیدن نمره وارد کردن شماره دانشجویی هست...
یه سری امکانات دیگه هم داره که زیاده اینجا تایپ کنم!
و بعدش اگه خواستی بنا به نیاز شما تغیر و یا قسمتهایی رو میشه اضافه کرد.

و بریم سر اصل مطلب
من این سیستم رو خودم طراحی کردم برای دانشگاهمون ... در نتیجه چون طراحی کردمش قیمت رو باهات کنار میام(یعنی بهتر از اینه که بری و پول به طراحی بدی )
اگه خواستی جواب بده ! تا برات امکان این رو بدم تا وارد قسمت مدیریت بشی و خودت شخصاً با سیستم و مدیریتش مثل ورود نمره و گزارش گیری اون کار کنی
اینم آدرس قسمت اعلام نمرات سایتمون

منتظرم!

YTERROR

Active Member
اسکریپتهایی زیادی هست حالا فری و یا پولی ولی مامبو هم یک بخش برای این کار داره که نسبتا به فری بودنش بدگ نیست البته اگه انگلیسی خواستی من دیدم ولی باید حدودا 30 دلار هزینه کنی برای خرید اون

پ.م : علی مرادی : می گما داشنگاه کاشمر می ری خیلی باحالی من ترم بهمن ماه همین ببعد تغییر رشته ام رفتم همین داشنگاه کاشمر کامپیوتر فقط 1 هفته دووم آوردم فرار کردم اومدم مشهد واقعا دانشگاه بدیه خیلی بده به نظر من ارزش نداره آدم عمرشو بریزه دور اونجا ( تویی فکر بودم براشون یک سایت به همین شکل درست کنم ولی دیدم دانشجواش زیادیشون می کنه و وقت آدم با ارزش تره ) این وقتی فهمیدم که مربی درس شبکه اومد گفت واسه پروژه آخر ترم بچه ها بتونن تویی نت چت بکنند بسه قبول میشن متوجه شدم

امیدوارم موفق باشی

Ocarina

Member
پ.م: Yterror = آخ که داغ دل منو گفتی، حالا فکرشو بکن من تو اون خراب شده چه زجری کشیدم! الان ترم آخرمه اونجام و تا 1 ماه دیگه از اونجا خلاص میشم... راست میگی منم به این نتیجه رسدیم که حیف اون دانشگاه که این کارا رو بکنیم ...
اون قضیه استاده رو هم که گفتی حدس میزنم کی باشه( رجو کن به سایتم یادداشت 28/10/84 رو بخون) تا بیشتر عمق فاجعه رو درک کنی!!

آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
پ.م : آره خوندم بابا اینا بلد نیستن برن تویی اینترنت جلسه اول وی بی یارو استاده نمی تونست یک وی بی نصب کنه رویی سیستم که بخواد درس بده بجاش رفته با موبایل دختره بازی کردن دو جلسه تموم می خواست فقط روی کامیپوتر وی ب نصب کنه کارگاهاش فقط یک کامپیوتر داره ما دبیرستان می رفتیم اونم دولتی رشته حسابداری کارگاهمون هر شاگرد یک کامپوتر دشات اونم واسه رشته حسابداری والا من یکی که دارم می رم سربازی به نظرم بهتره از دانشگاه رفتن کاشمره در کنار هزینه هاش محیطشم مزخرفه ترم آخریاش بلد نیستن یک چیز کوچولو درست کنند

والا وقتی دیدم تو این سایت رو ساختی خدایش موندم واقعا وقعا تو تویی داشنگاه کاشمر درس می خونی یا ...

داشنگاه منظری مشهدش که اوله همیشه تویی ایران بچه هاش بلد نیستن کاری بکنند بجز وبلاگ ساختن و .... چی برسه به دانشگاه آزاد کاشمر

ولی خدایش ازشون یک پول بگیر اینا خوب پول میدن اگه بدونی چجوری بگیری یا نمره اتو اوکی کن و کلش 6 واحدتو مهمان مشهد شو

SME

Banned
علی جان آخرش چند؟؟؟
یه سر به سایت من بزن ببین میتونم اینجوری از خجالتت در بیام؟

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
یک نرم افزار هست جون میده برا این کار فقط 10 دقیقه کار میبره

3 تا ورژن داره php ,asp.net,aspاسمش هم هست aspmaker or php maker

Ocarina

Member
sme گفت:
علی جان آخرش چند؟؟؟
یه سر به سایت من بزن ببین میتونم اینجوری از خجالتت در بیام؟
سلام...
ببخشید دیر جواب میدم!
سایت شما رو دیدم ..جالب بود! اما در حال حاضر من به چنین چیزی نیاز ندارم.

در مورد قیمت هم من گفتم چون طراحی شده خیلی باهات راه میام! + راه اندازی و توضیح + سورس کد

در مورد سیستمهای دیگه هم که برخی دوستان گفتند ... اختیار کامل داری.. میتونی بگردی و نمونه های اونا رو مشاهده کنی و اگه شد از اونا بگیری.. چون من که تا حالا همچین چیزی ندیدم!

درضمن پیغم خصوصی خودتو چک کن...

منتظرم

SME

Banned
علی جان از اعتمادت ممنونم.
عزیز سیستم خیلی عالیه. هیچ مشکلی من توش ندیدم.
خفن باهاش حال کردم.

SME

Banned
عزیز خریدارم.
این سیستم رو میتونم برای یک دبیرستان هم راه اندازی کنم؟

m_maj2004

Member
پولی هست اما فکر کنم

آقا یک سایت هست که اینا رو میده اما برای علی آقا خیلی بهتر میشه کنار اومد
سایت هم هستhttp://www.iroiran.com/
حالا علی آقا چند آخرش

SME

Banned
m_maj2004 گفت:
آقا یک سایت هست که اینا رو میده اما برای علی آقا خیلی بهتر میشه کنار اومد
سایت هم هستhttp://www.iroiran.com/
حالا علی آقا چند آخرش

من که چیزی مربوط به این تاپیک تو سایت شما ندیدم.
قیمت رو لطفا همین جا بگید.

softnet

New Member
آقای علی مرادی لطفاً ایمیل خودتو بده تا من در رابطه با این سیستم اعلام نمره با تو ارتباط بر قرار کنم
در ضمن قیمت این سیستم را میگی؟

جدیدترین ارسال ها

بالا