سوال: گرفتن رندر پانوراما

star0921

Member
سلام دوستان ..راستش یه محیط داخلی دارم که میخوام از تمام زوایاش رندر بگیرم ..اما نمیخوام چندتا دوربین بزارم و جداگانه عکس تهیه کنم...نمیدونم میشه یانه ..این عکسایی که از یه محیط مثل مسجد پیامبر هستش که میتونی تو محیطش بچرخیم و درگ کنیم و همه جا رو ببینیم ..میخوام یه همچین رندری تهیه کنم ..فکر کنم که فرمتش swf باشه ..ابزار panorama exporter رو از قسمت utilities دیدم اما نه باهاش بلدم کار کنم نه میدونم که همچین کاری میتونم بکنم باهاش یا نه ...اگه کسی چیزی میدونه لطفا کمک کنه:rose:
پ ن:این عکس رو ببینید میخوام به این صورت باشه
dnl1.tebyan.net/1387/07/20081013144201180.rar

آخرین ویرایش:

star0921

Member
خیلی ممنون دوست عزیز...فقط یه سوال دیگه با روشی که دوست خوبمونlinkinforever گفتن میشه اونطور که میخوام ذخیره کرد یعنی بدون باز کردن تو فتوشاپ یا مکس بتونیم عکس رو باز کنیم و تو محیط بچرخیم یا درگ کنیم ؟فرمتش چیه دقیقا swf؟ در اصل من نمیخوام با فرمت hdri باشه که باز کردنش نیاز به نرم افزار دیگه ای مثل فتوشاپ یا ویری اچ دی آر مکس داره و چرخیدن توش سخته.. میشه؟

Orion Nebula

New Member
شما یه مپ HDRI به Background بده (با دکمه 8 پنجرش باز میشه )
بعد دکمه Alt+B رو بزن و گزینه Use Environment Background رو فعال کن تا مپ HDRI رو به راحتی توی صحنه ببینی و بچرخی.

پیوست ها

• Bghdri.jpg
    Bghdri.jpg
    84.6 کیلوبایت · بازدیدها: 5
آخرین ویرایش:

star0921

Member
متوچه منظور من نشدید..فکر کن من میخوام رندر رو بدم به کسی دیگه ..همه که مکس رو نصب ندارن یا کار کردن باهاش رو بلد نیستن برای اینکه بهتر متوجه بشید چی میگم عکس زیر رو ببینید
dnl1.tebyan.net/1387/07/20081013144201180.rar

Hidden Dragon

کاربر فعال
star0921 عزیز سلام،

بعد از خروجی گرفتن تصویر پانوراما از محیط مکس میتونید از طریق برنامه هایی مثل easy pano تصاویر رو بصورت یک فایل exe و یا SWF

در اختیار افراد دیگه قرار بدید تا بتونن به سادگی از فایلهای پانورامای شما استفاده کنن. ضمنا با این نرم افزار یا نرم افزار های مشابه میتونید

قابلیتهای دیگه ای رو هم علاوه بر نمایش پانوراما در اختیار کاربران دیگه و یا مخاطبین کارهاتون قرار میده.

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا