سوال در مورد دوربین

3D_lover

Active Member
سلام. من معمولا یک دوربین رو انیمیت میکنم. چطور میشه چندتا دوربین در صحنه داشت ولی هنگام رندر از فریم 0تا 20 دوربین
یک رندر بشه و بعد پیوسته از فریم 21 تا 40 دوربین شماره 2 ؟ چون من قبلا دوربین ها رو جدا جدا رندر میکردم. لطفا راهنمایی کنید
:rose:

Hidden Dragon

کاربر فعال
3D_lover عزیز سلام،

تو مکس 2015 که کلا این موضوع حله اما در نسخه های قبلی میتونید از Batch در منوی رندر استفاده کنید،

نهایتا تصاویر رندر شده رو چون با نام مشابه و بصورت Sequence ذخیره کردید میتونید از طریق برنامه هایی مثل پریمیر یا افتر افکت و امثال اون و یا ویدئو پست خود مکس یا Composite تبدیل به فایل ویدیوئی بکنید.

موفق باشید.

rezazarasvand

کاربر فعال
سلام
rendering > batch render
شما از طریق batch render میتونید تعریف کنید کدام دوربین از چه فریم تا چه فریمی و با چه سایزی رندر کنه. کار باش سادست به تعداد دوربین ها تون دکمه add رو بزنید، سپس برای هر فیلد اسم دوربین و مسیر و فرمت رو مشخص کنید. تیک overrade preset رو فعال کنید. فریم ابتدا و انتها رو برای هر فیلد مشخص کنید. حتی میتونید مثلا از فریم 1 تا 20 با دو دوربین رندر بگیرید یا مطابق خواسته خودتون عمل کنید. موفق باشید.

3D_lover

Active Member
سلام
rendering > batch render
شما از طریق batch render میتونید تعریف کنید کدام دوربین از چه فریم تا چه فریمی و با چه سایزی رندر کنه. کار باش سادست به تعداد دوربین ها تون دکمه add رو بزنید، سپس برای هر فیلد اسم دوربین و مسیر و فرمت رو مشخص کنید. تیک overrade preset رو فعال کنید. فریم ابتدا و انتها رو برای هر فیلد مشخص کنید. حتی میتونید مثلا از فریم 1 تا 20 با دو دوربین رندر بگیرید یا مطابق خواسته خودتون عمل کنید. موفق باشید.
وقتی دوتا دوربین با هم رندر بشوند دوبار محاسبات انجام میشه یا یک بار؟

جدیدترین ارسال ها

بالا