سوال در مورد اسکریپتهای این دو سایت و هزینه

hamid

Well-Known Member
سلام
امیدوارم سوالم رو حای مناسبی طرح کرده باشم در غیر این صورت مدیران انتقال بدن
والا ما در حال اماده سازی یه سایت هستیم
میخوایم یه مدرسه مجازی راه اندازی کنیم
ما میخوایم از اسکریپ های این سایت یا این سایت استفاده کنیم
یه شرکت گفت ما نمونه همین با تمامی این امکانات میزنیم هزینش چیزی حدود 3 تا 3.5 میلیون ، یه شرکت دیگه گفت 2.5 میلیون به نظر شما هزینه طراحی همچین سایتی چقدره؟
سوال دومم اینه که ایا اسکریپ های مشابه که تو این سایتا استفاده شده ایا ئاسه دانلود وجود داره که ما خودمون رو همین اسکریپتا کار کنیم ممنون میشم اسکریپتهارو معرفی یا لینکی واسه دانلود بزارید ممنون

Cisco

مدیر انجمن
سلام
امکانات خاصی دارند؟
این دو تا سایت رو دیدم . عین این دو سایت را می شود با جوملا یا دروپال به صورت رایگان ساخت .
قالب هم به صورت رایگان در وب موجود است ولی اگر نیاز به قالب اختصاصی دارید می توانید سفارش قالب اختصاصی برای جوملا بدین که هزینش هم بیشتر از 500 تومان نمی شود.
اگر هم نیاز به اسکریپت اختصاصی دارید , هزینش حدود همون 2-3 تومان می شود.
موففق باشید.

hamid

Well-Known Member
واقعا شما فکر میکنید اینو میشه جوملا یا این سی ام اسا رایگان کار کرد؟
شما دقیقا امکانات سایت رو دیدید ؟

hamid

Well-Known Member

Milad

Well-Known Member
حدودی نگاه کردم اگر من بخوام بنویسم حداقل 1 میلیون ( فقط خود اسکریپت ) + تم و ... یک و نیم حدودا . تو اوج امکانات هم همون ۲ تا ۲ و نیم نهایتشه ...

اسکریپت میتونی به این سایت های اسکریپت بگی احتمالا مشابه دارن فقط حواستنون باشه که نترکیده باشند ...

چون اسکرپت های خیلی قدرتمند ولی پرباگ زیاد دارند و عموما 300 اینا میدن .

آخرین ویرایش:

hamid

Well-Known Member
شما میگید اسکریپتاشو بنویسم 1تا1.5 بعد منظورتون از اوج امکانات چیه؟
کدوم سایتا اسکریپت میفروشن اعتباری هم پاشون هست؟
از چه اسکریپتایی استفاده شده تو این؟

Milad

Well-Known Member
اون اوج امکانات که میگم فرضم امکانات جانبی هست که ممکنه تو سایت بوده باشه ولی من ندیده باشم ! هزینه پایه ای هم که عرض کردم خدمتتون حداقل با توجه به امکاناتی که دیدم بود .

دیگر اینکه اینا اسکریپت های مختلف استفاده نمیکنند و سیستم یکپارچه خودشون رو دارن .

سرچ کنید اسکریپت ، من چک کردم مطرح هاشون تو لیست هستند . منتهی هیچکدومشون رو پیشنهاد نمیدم چون خودم اعتمادی نسبت بهشون ندارم .

matinkarimian

New Member
سلام نمی شود سیستم این سایت را به نحوی برداشت که دقیقا مثل همین سایت شود چون من هم همین مشکل را با سایت www.trophymanger.com دارم یک سابت می خواهم مثل همین کا فارسیش کنم با همین امکانات وتم . ممنون میشم کمکم کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا