سوال درباره ی ساخت یک پلیر فیلم

با سلام خدمت دوستان
دوستان من یک فیلم دارم که یک صحنه رو از 3جهت فیلم برداری کردند
یعین طرف نشسته و با 3تا دوربین ار اون تصویر گرفتن
میخوام یک پلیری بسازم که 3تا دکمه داشته باشه و هر وقت که روی دکمه ی مثلا سمت چپ کلیک کرد از همون جایی که فیلم داشت از نمای رو به رو میرفت مثلا اگر ثانیه ی 20 بود از همان ثانیه ی 20 از سمت چپ نشون داده بشه.
من خودم فکر کردم که اگر اسکریپتی باشه که فریم جاری رو به من برگردونه بتون این کار و راه بندازم
ممنون میشم کمکم کنید

Security9776

Active Member
سلام ،
دوست عزیز ، بسته به اینکه شما از Flv استفاده می کنید و یا اینکه فیلم خود رو دز فلش وارد کرده اید و مووی کلیپ کرده اید تفاوت می کنه .
ولی روش کلی اینه که اگر از Flv استفاده می کنید زمان در حال پخش رو می گیرید و سپس در فیلم بعدی فیلم رو از همان جا به نمایش در می یارید .
اگر هم که مووی کلیپ باشه فریم در حال نمایش رو بگیرید و در فیلم بعدی از اون فریم فیلم رو به نمایش در بیارید .

اگه مشخص کنید که از کدوم حالت استفاده می کنید شاید بتونیم بیشتر کمکتون کنیم .
موفق باشید . محسن

با سلام
محسن جان من حتما باید از روش اول یعنی Flv استفاده کنم اگر میشه در این مورد کمکم کنید
ممنون میشم

بهتره که از روش لود فیلم از خارج استفاده کنی
اگه برات مبهمه یه فایل برات بفرستم خودت روش کار کن؟

Security9776

Active Member
سلام ،
دوست عزیز شما با دستور زیر می تونی موقعیت فیلم رو بر حسب ثانیه به دست بیاری :
netStream.time
که netStream آبجکت استریم شما می باشد .
بعد با استفاده از دستور زیر می تونی اون یکی فیلم رو از اون زمان به نمایش در بیاری
netStream.seek(TIME)
که تایم زمان مورد نظر از فیلم جدید می باشد .

اگه نیاز به توضیح بیشتری داشتید بگید تا کمکتون کنم .

موفق باشید ،
محسن

محسن جان اگر لطف کنی و یک نمونه بذاری ممنونت میشم ضمنا اگر وقت کردی درباره برنامه نویسی کامپوننت نمایش فیلم فلش هم اگر توضیحی بدین ممنونت میشم.

Security9776

Active Member
سلام،
من یکی دو مورد قبلا ها ( جوونی ها ) درست کرده بودم . منتهی معمولا جوری درست می کنم که کسی نتونه بعدا دیکامپایل و از این حرف ها ازش سر در بیاره . بعضی وقت ها خودم هم گیج می شم و چون با توجه به خود کار اون رو طراحی می کنم شما نمی تونی اون رو در پروژه دیگه ای به کار ببری . بزار ببینم میشه اون رو جوریش کرد که شما هم ازش استفاده کنید یا نه ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا