سوالي راجع به دستور net send

navidal

Member
سلام دوستان عزيز
يه سوال داشتم اونم اينكه چطور ميشه وقتي پيغامي به كلاينتي ميفرستيم مشخص نشود كه از طرف كدام كلاينت بوده است ( sender آن حذف شود ) ؟

ممنون ميشم

tornado

Member
من كه بعيد ميدونم با دستور net send نام سیستم ارسال کننده حذف بشه !

از net help و یا net \? خودتون میتونید اطلاعات بیشتر رو بدست بیارید !

navidal

Member
tornado جون ممنون اما من چيزي تو هلپ در نياوردم
خودم هم شك دارم كه راهي باشه و لي خوب شايد هم باشه؟

amirhomayoun

Active Member
آهان یه چیزی میگم کف کنید همگی! یه فایل 14 کیلویایتی هست که میتونید ازش استفاده کنید! برید توی cmd بعد برین به پوشه ای که فایل netsend.exe رو توش میریزین بعد تایپ کنید netsend و خودش توضیح میده بهتون . نه تنها میتونید اسم رو حذف کنید بلکه میتونید هر اسمی بخواین بنویسین! (-; یه کاری نکنین فحش برامون بخریدها!

اینم فایله!

آه! این فایل exe هم مکافاتی شده ها هی میگه اجازه پیوست نداره!

آقا شرمنده هیچ فایلی رو نمیذاره پیوست کنیم فکر میکردم مشکل حل شده ! به هر حال میگردم لینک میدم یا یه جا آپلود میکنم!

pt_tomcat

Member
سلام
اگه نت كت داشته باشي ميشه
نتكت يه نرم افزار توپه كه 10000 كار انجام ميده

amirhomayoun

Active Member
آقا شدیدن شرمنده دوستان شدم . اگه بگم از اون روز دیگه به اینجا(این انجمن منظورمه ) سر نزدم باور میکنید . آقا باز هم شرمنده ! خجالت ! ببخشید ! واقعا آخر بیشعوریه که وعده کنی و یادت بره . میدونم و از همه دوستان هم معذرت میخوام !

( ولی بابا یه پیغام خصوصی میذاشتین که این جور شرمنده نشم دیگه ! )

اینم آدرسش :

http://www.sharemation.com/amirhomayoun/netsend.exe

navidal

Member
amirhomayoun من كه امتحان كردم كار نكرد
(نام فرستنده حذف نشده بود)
آيا بايد كار خاص ديگه اي بكني؟

من كه امتحان كردم كار كرد خوبم هم كاركرد.
فقط يك سوال:
آيا آدمين شبكه هم هيچ راهي براي پي بردن به نام شخص پيام دهنده دارد يا خير؟
مرسي

karimagha

New Member
100٪ حسين جان!

اصلآ همه چي زير دست ادمينه!‌ يعني پيغامهايي كه توي شبكه براي هم فرستاده ميشه رو كه ميبينه هيچ چي! حتي IP كامپيوتري رو هم كه فرستاده ميبينه.حتي اگه مثل سايت ما يوزر پسوردي باشه.يوزرت رو هم ميبنده!و هزار تا اتفاق ديگه! با اين برنامه هاي جديدي كه براي مديريت شبكه اومده هيچ چيز رو نميشه پنهان كرد.

بهترين موقع براي فرستادن اين پيغامها وقتيه كه ادمين شبكه براي كاري از سايت بيرون ميره! 8)

جدیدترین ارسال ها

بالا