سایت هاست و دامین

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام این یک پروژه برای یک شرکت هاست دامین در اهواز بود. از PNG هایی که در اینترنت ریخته شده! بیشتر استفاده کردم

148nbxt.jpg

از نظر طراحی گرافیکی بخوایم بررسی کنیم این طرح ضعیفه. پس زمینه رنگش خیلی تیرست و تن راحت خونده نمیشه. طرح هم خیلی سادست. چیز خاصی نداره

از نظر طراحی وب هم متاسفانه ضعیفه. مشخصه با Css کار نشده. خیلی بهتر از این میتونید طراحی کنید

انشاالله کار های بعدی بهتر میشه

SEPINAZ

Active Member
طرح جالبي شده دوستم! خسته نباشي
رنگشو دوس ميدارم...

فقط فونت "ساها هاست" زياد جالب نيس به نظر من!

موفق باشي

mehdinasiri

پارس لند گروپ
از نظر طراحی گرافیکی بخوایم بررسی کنیم این طرح ضعیفه. پس زمینه رنگش خیلی تیرست و تن راحت خونده نمیشه. طرح هم خیلی سادست. چیز خاصی نداره

از نظر طراحی وب هم متاسفانه ضعیفه. مشخصه با Css کار نشده. خیلی بهتر از این میتونید طراحی کنید

انشاالله کار های بعدی بهتر میشه

سلام.ارادت دارم.خیلی خوب هست که دوستان اینچنین ریز بین هستند.
من طرح های سایت ها رو قبل از اینکه کد نویسی شن فقط بعد از طراحی میزارم.
البته طرح های من معمولا CSS مختصری دارند که حداقل Underline ها و آخرین کلیک ها توشون تصحیح میشن.
خوب شما خودت اهل CSS هستی و بسختی قانونمند.
چشم طرح های بعدی رو بیشتر رعایت میکنیم.
البته از نظر طراحی من کار رو دوست دارم.

h-akhavan

Member
سلام
از هدرش خیلی خوشم اومد، البته سمت راست هدر کار بیشتری میطلبه به خصوص نوشته "ساها هاست". دو تا شعار هم نوشتی که باعث از دست رفتن اثر گذاری هردوشون شده. به نظرم اون "فردا را امروز ..." رو برداری و روی اون یکی مانور بیشتری بدی خیلی بهتر بشه.
با امیر عباس هم موافقم رنگبندی مناسبی نداره. با توجه به آثاری که توی این سایت نمایش دادی باید بگم میتونستی رنگهای بهتری کار کنی.
موفق باشی:oops:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
طرح جالبي شده دوستم! خسته نباشي
رنگشو دوس ميدارم...

فقط فونت "ساها هاست" زياد جالب نيس به نظر من!

موفق باشي

سلام دوست جون.مرسی از محبتت.نظر مثبت شما دوستای حرفه ای قوت قلب هست برای کارهای بهتر

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام
از هدرش خیلی خوشم اومد، البته سمت راست هدر کار بیشتری میطلبه به خصوص نوشته "ساها هاست". دو تا شعار هم نوشتی که باعث از دست رفتن اثر گذاری هردوشون شده. به نظرم اون "فردا را امروز ..." رو برداری و روی اون یکی مانور بیشتری بدی خیلی بهتر بشه.
با امیر عباس هم موافقم رنگبندی مناسبی نداره. با توجه به آثاری که توی این سایت نمایش دادی باید بگم میتونستی رنگهای بهتری کار کنی.
موفق باشی:oops:

سلام قربان ارادت دارم.مرسی از وقتی که گذاشتی و کار رو بررسی کردی.به نکته های خوبی اشاره کردی.انشاا... در کارهای بعدی لحاظ میکنم.

omid_p30

Member
با اينكه كار ضعيفي شده موافق نيستم. ولي مي تونست بهتر باشه.
مخصوصا هدر سايت كه بچه ها گفتن. به نظر من به جاي اينكه اون شعار كه سمت چپ پايين
زرد باشه ميشد اون ساها هاست زرد باشه بهتره . در مورد نوع فونت هم با بقيه موافقم.

سلام دوست عزیز خیلی عالی هست ولی من با عرض شرمندگی چنتا نکته هست میگم البته نظر من هست
ا : فونت ساها هاست عوض کن یا تایپ گرافیک درست کن یا فونت دیگه
2 : اگر در قسمت منو از رنگ دیگه استفاده کنی بهتر هست
3 : من اگر بودم به صورت گرادینت استفاده میکردم بکگراندمو یعنی پایین صفحه سفید بشه
ولی در کل من از این رنگ خیلی خوشم میاد
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا