سایتم عشقی بالا میاد!!

vorojax

New Member
سلام.
دوستان یه سوال!!
سایتم مثلا صبحا بالا میاد اما شبا بالا نمیاد ولی با فیلتر شیکن میرم میاد!!
واسه دوستامم همینه اما صاحب هاست می گه نه!! اون هر وقت می زنه میاد البته راستم می گه عکسشو بهم نشون داد
مشکل از کجاست؟

nimafire

find / -name Support > u
مشکل میتونه از کش isp یا سرور شما باشه.یا مشکل از DNS باشه.ببین سایت های دیگری همین سرور هم همین مشکل دارن؟
سایتت با چی نوشته شده؟

Mrx

Active Member
سلام

سایتت با چی نوشته شده؟

اين موضوع ربطي به اين مشكل نداره :)

اگر از كش Isp باشه حداكثر بايد تا 2-3 ساعت مشكلشون حل بشه ، اما اين كه يكبار باز ميشه يكبار باز نميشه يا با ف ي ل تر شك.. باز ميشه مشكل از تنظيمات Dns از سروري كه سايت شما بر روي اون قرار دارد است
اين مشكلتون رو با جاي كه ازشون هاست داريد اعلام كنيد و بگيد پيگيري كنند

موفق باشيد

bahram0110

Member
بعضي هاست ها فكر كنم Ip ايران رو مي بندن (البته فكر مي كنم!) به نظرم احتمالش قويه كه دليلش همين باشه
چون منم قبلا همين مشكلو داشتم
با فيلتر شكن باز مي شد ولي عادي نه!

سلام.
دوستان یه سوال!!
سایتم مثلا صبحا بالا میاد اما شبا بالا نمیاد ولی با فیلتر شیکن میرم میاد!!
واسه دوستامم همینه اما صاحب هاست می گه نه!! اون هر وقت می زنه میاد البته راستم می گه عکسشو بهم نشون داد
مشکل از کجاست؟
ممکنه برای کش سرور باشه (یا حتی ISP) ، شما که سایت را می تونی با فیــلتر شکن ببینی ، پس ISP شما مشکل داره. چون اگه سرور سایت شما مشکل داشت قاعدتاً نمی تونستی با فیــلتر شکن هم سایتت را ببینی.
بهتره مشکل فوق را با تماس به ISP مربوطه پیگیری کنی ...

GiGFa

Member
با سلام

این موضوع هیچ ربطه به Isp نداره.
احتمالا هاست شما قاطی کرده.

آخرین ویرایش:

Mrx

Active Member
ممکنه برای کش سرور باشه (یا حتی ISP) ، شما که سایت را می تونی با فیــلتر شکن ببینی ، پس ISP شما مشکل داره. چون اگه سرور سایت شما مشکل داشت قاعدتاً نمی تونستی با فیــلتر شکن هم سایتت را ببینی.
بهتره مشکل فوق را با تماس به ISP مربوطه پیگیری کنی ...
سلام

ربطي به Isp نداره مشكل از تنظيمات Dns سرور است يا اينكه شايد در datacenter اي پي هاي شما دچار مشكل شده باشند.

vorojax

New Member
دوستان کمپلت ممنون!!
نه مشکل از اس پی نیست چون که مثلا صبا میاد شبا نمیاد!! ولی شب که نمیاد با فیلتر شکن میاد!!
و اینکه دوستام که تو شهرستانای دیگه هستن سایت براشون نمیاد بالا اما واسه صاحب هاست میاد بالا در کل عشقیه بعضی جاها میاد بعضی جاها نمیاد!!

vorojax

New Member
سلام

ربطي به Isp نداره مشكل از تنظيمات Dns سرور است يا اينكه شايد در datacenter اي پي هاي شما دچار مشكل شده باشند.

دوست عزیز خاب راحه حلش چیه ؟ گفتم به صاحب هاست گفت راهه حلشم بپرس.

سلام
آقا منم یه همچین مشکلی برای یکی از یوزر هام پیش اومده
سرور مشکلی نداره من خودم مدیر سرور هستم

از چند تا شبکه هم سایت یوزرمو چک کردم دقیقاً اون وقتی که میگفت بالا نمیاد

راه حل چیه ؟

hossein124

New Member
اقا سایت منم همین جوره ولی سرعت بالا اومدش خیلی ساعت 6به بد بالا نمیاد

آخرین ویرایش:

NovinServer

Active Member
سلام ، احتمال خیلی قوی مشکل از DNS های شماست ولی به نقل قول از مدیریت انجمن به مدیریت سرور خود تماس بگیرید تا مدیر سرور با دیتاسنتر موضوع را در میان بگذارد و .....

امیدواریم مشکل شما هر چه زودتر حل شود ، با آرزوی موفقیت برای همگی :oops:

آقا چرا هرکی با اینکه پاسخ قطعی رو نمیدونه از خودش نطر میده !

مشکل خارج از موارد زیر نیشت
1. ;کش ISP دیر بروزرسانی میشه ، بویژه کش اون شرکتایی که پهنای باندشون رو از مخابرات تامین میکنن بیشتره و دیر بروز میشه (مخابرات هم واسه خودش کش داره :wink:

2. تنها به یک دلیل میشه گفت مشکل از سرور هست اونم اینکه بجای dns های استاندارد مثلا ns1. و ns2. از dns های دلخواه دیگه ای استفاده کنن

3. مشکل از شرکتی که دامین در اونجا ثبت شده بویژه انلاین نیک که خیلی شرکت مزخرفیه :)

alborz.ho

Member
سلام
ممنون دوست عزیز
نظر من هم همینه
بعضی از دوستان متاسفانه فکر میکنن مسئولیتی دارند که در تمام تاپیک ها اظهار نظر کنند!
دوستانی که نظر میدهند خواهشا اگر راه رفعش رو هم بلدند اعلام کنند تا ما به نظرشون شک نکنیم!
دامین این دوستمون در directi ثبت شده
دی ان اس های ما هم بصورت استاندارد ns1. و ns2... هستش
جالب اینه که برای ایشون تمام سایتهای سرور ما که بر روی همین دی ان اس و آی پی هستش بالا میاد ولی سایت خودشون بالا نمیاد.نظر من اینه که اگر مشکل از سرور بود برای هیچ کس نباید سایت بالا می یومد
حالا اگر دوستان راهی به نظرشون میرسه بگن
من انجام بدم

جدیدترین ارسال ها

بالا