-|سايت اشيانه هك شد!|-

سايت اشيانه هك شد!
بله ساينت اشيانه با اين همه ادعا هك شد!
2 روز پيش ساعت 9 هك و در ساعت 12 توست ادمین (behrooz_ice) به هالت coming soon در امد
كي هك كرده خودم تو كفم!......... :p

Peyman-Pop

Active Member
خبر جالبی‌ بود, ممنون دوست عزیز .

کسانی‌ که بخاطر درامد سایت های ایرانی‌ های دیگه رو هک میکنند باید هم این چنین بلایی به سرشون بیاد.

پیمان ‌

anti-life

Active Member
منم شنيدم كه هك شده ولي بايد از يكي از دوستان كه عضو بالا اين گروه هست سوال كنم كه واقعا درست هست يا نه ؟

آخه اگه بحث Coming Soon باشه اين گروه هميشه بيشتر اوقات در اين حالت هست انم به خاطر پيدا كردن سرور مناسب هستش من خودم مدتي عضو اين گروه بودم ولي به علت بعضي عقايدشون اومدم بيرون .

در ضمن سابقه اين گروه از گروه هكران البرز شروع شد كه الان به اينجا رسيدن .

anti-life

Active Member
اين رو بدونيد كه هيچ وقت يه نفر آدم نبوده .....اين كار كوچيكي نبوده كه بخواد هر كسي ادعا كنه .

منم ميگم باز دارم تحقيقات ميكنم و اين مسله رو به خود مديران سايت ميگم تا جواب درستي بگيرم .

MrMohi

Active Member
هه هه هه هه هه... چه حالی کردم . خیلی دٌم کلفتی میکردن . حقشون بود

H-assan

Well-Known Member
من مي دونم كي هك كرده ادا مي كنه كه خودش هك كرده ولي فكر نمي كنم بچه شيراز اسم اش هم علي هست

ولي مال اين كار ران نيست چون نمي تون از فاير وال نورتون سكيورتي رد شه

ولي بچه ها مي خوان حلا اين طرف روبگيرن

Pooriya_Online

Active Member
من ميدونم كي هكش كرده ولي از گفتن نام اون معضورم.

درضمن خيلي از هكرها هستن كه به تنهايي كار ميكنن و خيلي هم از اين آشيانه قويترن مثل :آرش142-مهدي (هك بويز) و... كه اين دوتا از دوستاي نزديك من هستن و بچه تهران پارس.

H-assan

Well-Known Member
پوريا پس اين بچه شيراز ي كه من مي گم نيست درسته اسم اش امير
اگر هست يك جوري به من بگو يا همين جا بگو همونه يا پيغام خصوصي آخه خيلي مهمه

anti-life

Active Member
نگاه كن عزيز اون اسم (( هك بويز ))‌رو كه آوردي من خيلي وقتا پيش تو بلاگش ميرفتم ولي تنها چيزي كه ميتونم در موردش بگم اين بوده كه فقط بلد لوده مطالب ديگران رو كپي كنه تو بلاگ خودش ...... و اين رو ميگم كه كار هركي باشه كار اين بچه مچه ها نبوده .......

ولي من ميگم قضيه به اين سادگيا نيست ..... شايد اصلا كار ايراني نباشه ......شما نميتونيد نظر بديد ...تا خود سايت نياد بالا نميشه هيچي گفت!!!!!

Peyman-Pop

Active Member
چرا موضوع رو اینقدر بزرگش می‌کنید ؟

مگه سایت آشیانه چقدر از امنیت و هک سر رشته داره که اینجور در موردشون فکر می‌کنید ؟

یک گروه آدم که فقط منتظر هستند یک اشکال امنیتی‌ در PHP پیدا بشه تا از لقمه آماده استفاده کنند .

در Screen shoot هایی‌ که از سایت های هک شده میگیرند اگر روی دسکتاپ طرف رو نگاه کنید می‌بینید داره قدم به قدم از روی آموزش های گام به گام سایت رو هک میکنه .

یعنی‌ حتی‌ نتونسته اونرو از بر کنه .

فقط دارند از عشق به هک ایرانی‌ ها سو استفاده میکنند و اونارو سر کیسه میکنند ....

anti-life

Active Member
خوب اونكه تابلو هست ....... ولي منم ميگم خوشم اومد كه ديگه اينا نميتونن سرشون رو بالا بگيرن همين و بس ......

آخه اگه آدم خودش ميرفت اكسپلويت پيدا ميكرد يه چيزي ولي اينا فقط دارن هي ميگردن يك اكسپلويت پيدا كنن تا سريع از اون استفاده كنن و تازه به نم خودشون هم ميزنن .....

سايت آشيانه

سلام
من با آقا پيمان 100 موفقم
ببنيد سايت آشيانه از سيستم وي بولتن استفاده مي كنه كه حتي ساختار اصلي اين سايت رو خودشون طراحي نكردن ... نمي گم اين يه ضعف هست به هيچ عنوان چون ميبينم كه حتي اين تالار هم از بي بي استفاده مي كنه مهم اين وسط اين نكته هست كه:

گروه آشيانه متاسفانه خيلي بزرگ شده و ما ايراني ها عادت داريم وقتي چيزي رو ميبينيم به اون بسنده مي كنيم و وقتي مي خوايم تاييدش كنيم 4 تا چيز هم ميزاريم روش و گندش مي كنيم و وقتي بخوايم يك چيزي رو نقد كنيم 4 تا چيز ديگه ميزاريم روش و كل قضيه رو زير سپوال مي بريم

سايت آشيانه هم تشكيل شده از بچه هايي مثل خودمون كه حالا در يك زمينه اي تحقيق بيشتر كردند ...همون طوري كه به طور يقين نمي تونيم بگيم سايت مجيد بهترين سايت اراپه خدمان گرافيكي هست به همون صورت نمي تونيم مطرح كنيم تيم آشيانه بهترين گروه امنيتي در ايران هست

از نكات قابل ذكر در اين مقوله اين هست كه متاسفانه گروه آشيانه از اطلاعاتي كه در سايتهاي ديگه مثل Astalavista , hackre,hacknuke , و خيلي سايتهاي ديگه به زبان شيرين انگليسي هست استفاده ميكنه و همونا رو اجرا مي كه و فلان سايت رو هك مي كنه و بچه ها فكر مي كنن مثلا كار خيلي مهمي رو انجام دادن.

البته اين قضيه نه شامل تيم آشيانه بلكه خيلي از دوستان ديگر هم ميشه كه با تسلط به زبان انگليسي از اين نوع سايتها استفاده مي كنن

دوستان سعي كنيم به جاي اينكه يك چيز رو اينقدر بزرگ كنيم به دنبال عيوب باشيم نه به آن دامن بزنيم

سايت آشيانه هم با تست صحيح و خطاي SQL هك شده جهت اطلاع دوستان.

جمله ي ديگري كه بسيار منطقي و درست هست جمله ي پيمان عزيز هست:

Peyman-Pop گفت:
کسانی‌ که بخاطر درامد سايت های ايرانی‌ های ديگه رو هک ميکنند بايد هم اين چنين بلايی به سرشون بياد.

پيمان ‌

دوستان هيچ كسی نمی تواند ادعا كند كه سيستم امنی دارد حتی در زمانی كه سيستم خود را خاموش كرده است و هيچ كسی هم نمی تواند ادعا كند كه به هر سيستمی نفوذ خواهد كرد از تلفيق اين دو جمله به يك نتيجه خواهيم رسيد و اين است كه تمامی نفوذ گران از اشتباه شخصی شما استفاده می كنند و به سيستم شما نفوذ می كنند … با كمی مهندسی اجتماعی و جلب اطمينان شما تاس را بر روی تخته می غلتانند و شش را نصيب خود می كنند و يك دور شما را به عقب می رانند ، پس به هوش باشيد و به اين نكته توجه داشته باشد كه آگاهی شما سدی در مقابل حركت نفوذ گران است.

شاد باشيد
محمد
:arrow:

NextWorld IT

Active Member
اینا همش بچه بازيه
هکر اگر هکر باشه که هيچکس نبايد بشناستش نه اینکه بياد دوودوور دووودوور کنه اهاي مردم من هکر هستم ميخرمتونااا...
تازه اسم و رسم هم واسه خودشون ميسازن......
هرکی از گيم بازی کردن خسته ميشه يه nuke ميسازه با يه bb بعد از اینطرف اونطرف كپی ميکنه ميزاره توش اسمشو ميزاره سايت..خوب معلومه از 5 تا سايت 2 تاي اینارو سه سوت ميشه هک کرد ديگه رفقاي گرامي..
واقعا مسخره هست در ضمن هک کردن هم اونم Php و امثالهم بعد از يکم فكر و کمی سهلنگاری طراح کاره اونقدرا سختی نيست که...
مشکل اینجاست که هک کردن مثلا خيلی به نظر بعضيا کاره تووپيه 8) :p :p
بابا ول کنيد این چيزارو اینم شد موضوع؟؟ حيف نيرويtype
.......

nextworldit گفت:
اینا همش بچه بازيه
هکر اگر هکر باشه که هيچکس نبايد بشناستش نه اینکه بياد دوودوور دووودوور کنه اهاي مردم من هکر هستم ميخرمتونااا...
تازه اسم و رسم هم واسه خودشون ميسازن......
هرکی از گيم بازی کردن خسته ميشه يه nuke ميسازه با يه bb بعد از اینطرف اونطرف كپی ميکنه ميزاره توش اسمشو ميزاره سايت..خوب معلومه از 5 تا سايت 2 تاي اینارو سه سوت ميشه هک کرد ديگه رفقاي گرامي..
واقعا مسخره هست در ضمن هک کردن هم اونم Php و امثالهم بعد از يکم فكر و کمی سهلنگاری طراح کاره اونقدرا سختی نيست که...
مشکل اینجاست که هک کردن مثلا خيلی به نظر بعضيا کاره تووپيه 8) :p :p
بابا ول کنيد این چيزارو اینم شد موضوع؟؟ حيف نيرويtype
.......

دوستان هيچ كسی نمی تواند ادعا كند كه سيستم امنی دارد حتی در زمانی كه سيستم خود را خاموش كرده است و هيچ كسی هم نمی تواند ادعا كند كه به هر سيستمی نفوذ خواهد كرد از تلفيق اين دو جمله به يك نتيجه خواهيم رسيد و اين است كه تمامی نفوذ گران از اشتباه شخصی شما استفاده می كنند و به سيستم شما نفوذ می كنند … با كمی مهندسی اجتماعی و جلب اطمينان شما تاس را بر روی تخته می غلتانند و شش را نصيب خود می كنند و يك دور شما را به عقب می رانند ، پس به هوش باشيد و به اين نكته توجه داشته باشد كه آگاهی شما سدی در مقابل حركت نفوذ گران است.

دوست گرامي جناب آقاي nextworldit من فر نمي كنم اين حرفا و اين موضوعات بچه بازي باشه و يا اينكه نيروي تايپ رو تلف كنه.

دوست گرامي چرا اين نوع مساپل رو به صورت گنگ رها مي كنيم كه در آينده به صورتي توپي به سر خودمون برگرده .
بياييم سعي كنيم و مساپل و عيوب كار رو مشخص كنيم

جدا از همه ي اينحا من فكر مي كنم هر گروهي با هر سطحي از دانش براي هدفي فعاليت مي كنه و اون هدف براي اون مجموعه محترم هستش.

پس شما نيز به آن احترام بگذاريد

نقد كنيد ولي رد نكيند.

فكر مي كنم كمي تند و عجولانه در اين برهه تصميم گرفتيد ... كمي بيانديشيد جناب nextworldit ... حتما به نتايج بهتري خواهيد رسيد.

در آخر من نه از گروهي حمايت كردم نه گروهي رو زير سپوال بردم .. فقط حقايقي كه در اين مقوله مطرح است را عنوان نمودم

شاد باشيد
محمد :arrow:

.

NextWorld IT

Active Member
شما هرچه ميخواهيد بگوييد همچنان من فکر ميکنم هك کردن اون هم در این level چيزی جز بچه بازی و هدر دادن نيروي type نيست...

nextworldit گفت:
شما هرچه ميخواهيد بگوييد همچنان من فکر ميکنم هك کردن اون هم در این level چيزی جز بچه بازی و هدر دادن نيروي type نيست...

هر شخصي نظري داره و 100 البته قابل احترام !!! :wink:

شايد باشيد

محمد :arrow:

anti-life

Active Member
خوب هست كه بالاخره فكر بچه هاي ايران هم داره باز ميشه و اينقد ديگه حرف هك رو نميزنن .......... من خودم از بس در مورد اين موضوع تحقيق كردم كه فهميدم يه چيز مسخره اي بيش نيست چون همش بايد پيرو باشي و يا اينكه فشار بياري يك كر تازه ابداع كني كه آخرش چي .... همش يه دزدي :سبزي

ولي گرافيك بر عكس باعث ميشه وقتي يه چيز رو خلق ميكني ...ديگران ازش خوشون بياد ولي وقتي هك ميكني باعث ميشه همه ازت بدتون بياد .........

خوش باشيد ......

H-assan

Well-Known Member
anti-life گفت:
خوب هست كه بالاخره فكر بچه هاي ايران هم داره باز ميشه و اينقد ديگه حرف هك رو نميزنن .......... من خودم از بس در مورد اين موضوع تحقيق كردم كه فهميدم يه چيز مسخره اي بيش نيست چون همش بايد پيرو باشي و يا اينكه فشار بياري يك كر تازه ابداع كني كه آخرش چي .... همش يه دزدي :سبزي

ولي گرافيك بر عكس باعث ميشه وقتي يه چيز رو خلق ميكني ...ديگران ازش خوشون بياد ولي وقتي هك ميكني باعث ميشه همه ازت بدتون بياد .........

خوش باشيد ......

ببخشيد كه من نظر (آناهيتا خانوم) مي دم من خيلي كوچيك تر از اونم كه بخوام نظر بدم ولي نظرم اينه براي مقابله با آدم هاي كه با هك كار مي كنن و بر اومدن از پس شون بايد يك اطلاعاتي داشته باشه من منظورم هك يوزر هست نه هك سايت غير ولي بي خودي ترين نوع هك هم هك يوزر درست نمي گم!؟ :roll:

جدیدترین ارسال ها

بالا