ساختن کانکشن adsl در ویندوز 7

فطرس

Active Member
باسلام وخسته نباشید
خواهشا کمک کنید که یک کانکشن adsl در ویندوز 7 بسازم
ممنون

the_king

مدیرکل انجمن
باسلام وخسته نباشید
خواهشا کمک کنید که یک کانکشن adsl در ویندوز 7 بسازم
ممنون

نیازی به ساختن Connection ندارید، از همون Local Area Connection ای که روی سیستم قرار داره استفاده می کنه،
که اون هم تنظیمات IP اش بصورت پیشفرض روی Automatic قرار داره و نیازی به تنظیم نداره.

صرفا مطمئن شوید که درایور مودم نصب شده و تنظیمات نام کاربری و رمز عبور، VCI / VPI و ... در مودم درسته.
این یکی هم ربطی به نوع ویندوز نداره. یک پنجره Internet Explorer باز کنید و IP مودم که اغلب http://192.168.1.1
است رو به عنوان آدرس وارد کنید، نام کاربری و رمز عبور مودم ها رو در دفترچه مودم نوشته، که اغلب admin و admin
است. اگه IP مودم و رمز رو درست وارد کرده باشید صفحه مشخصات مودم باز میشه و بایستی بر اساس نوع
شبکه سرویس دهنده و مشخصاتی که بهتون داده تنظیم اش کنید.

اگه همه چی درست باشه با وصل کردن کابل شبکه یا کابل USB به کامپیوتر می بایستی اتصال به شبکه برقرار میشه.

فطرس

Active Member
ولی مودم من اینجور هست که باید با یوزنیم و پسپورد خودم که از شرکت گرفته امم از طریق کانکشن وصل بشم

my1zarb

Member
ولی مودم من اینجور هست که باید با یوزنیم و پسپورد خودم که از شرکت گرفته امم از طریق کانکشن وصل بشم

سلام دوست عزیز؛
به طور سریع و خلاطه بخوام بگم، به آدرس زیر برید:
Control Panel > Network and Internet > Network and Sharing Center
حالا گزینه Set up a new connection or network رو انتخاب کنید.
و در پنجره جدید Connect to the Internet رو انتخاب کنید و Next بزنید.
بقیه مراحل باید ساده باشه.
پیروز باشید.

manager.ajami

New Member
سلام
ببخشید سوال دارم
اینترنت من همیشه متصل هست. همون Local Area Connection . حالا میخوام که اینجوری نباشه و هروقت لازم دارم اینترنت خودم از طریق کانکشن متصل شم.
باید چیکار کنم؟
برای تغییر رمز اید چیکار کنم؟
اینترنتم نوین نت هست.
ممنون از همه

جدیدترین ارسال ها

بالا