رندر آبجکت به صورت باکس

arb3d

New Member
سلام.کسی می تونه راهنمایی کنه که چطوری می شه یک آبجکت با دیتیل بالا رو طوری رندر کرد که هر المنت رو بصورت باکس رندر کنه؟برای بالا رفتن سرعت رندر در زمان حرکت دوربین با سرعت بالا می خوام.مرسی

pythoN

Active Member
سلام.کسی می تونه راهنمایی کنه که چطوری می شه یک آبجکت با دیتیل بالا رو طوری رندر کرد که هر المنت رو بصورت باکس رندر کنه؟برای بالا رفتن سرعت رندر در زمان حرکت دوربین با سرعت بالا می خوام.مرسی

اگر میخوای نتیجه ی کارت رو ببینی بجای رندر preview بگیر
animation -----> make preview

arb3d

New Member
نه منظورم رندر نهایی هست.می خوام توی رندر نهاییم فقط درختها رو بصورتی رندر بگیرم که هر المنت رو مثل باکس رندر کنه.

arb3d

New Member
نه.ببین من یک انیماتیون دارم که حرکت سریع یک دوربین توی یک شهر هست که nتا درخت داره.حالا می خوام فقط 3 4 فریم اول و آخر رو با اون درختها رندرکنم بقیه رو چون سرعت دوربین بالا هست درختها رو با دیتیل خیلی پایین طوری که هر المنتش رو مثل یک باکس توی رندر نشون بده رندر کنم.اگه روشی هم سراغ داری که بشه این همه درخت رو با آبجکت ساده replace کرد بگو.چون ارنجش خیلی وقت می بره.از optimize هم استفاده کردم ولی خیلی تغییر نکرده.مرسی

arb3d

New Member
مرسی RZT .ولی آرنج این همه درخت کلی وقت می بره.اگه نشه نهایت از همین Easynat استفاده می کنم.:)

جدیدترین ارسال ها

بالا