رفع مشكل فراخواني متن از چليپا

iranpcg

Active Member
امروز تونستم يه روش تازه براي آوردن متن از چليپا به كورل فتو پينت و كورل دراو پيدا كردم با اين روش ديگه توي فتو پينت مشكل از هم پاشيدگي متون و كرش كردن سيستم و اين حرفها را نداريد:
آموزش اين روش :
براي اين كار اول متن را در چليپا انتخاب كرده و از استاندارد تولبار چليپا كليد كپي را بزنيد ( سفارش ميكنم كه از كليد هاي ميانبر استفاده نكنيد )
بعد در كورل دراو يا فتو پيت ابزار متن نويسي را انتخاب كنيد و آنچه را در حافظه داريد بازخواني يا Paste كنيد.
در كورل فتو پينت آبجكتي كه داريد قابل ريسايز شدن ميباشد و اصلا كيفيتش را از دست نمي دهد البته اين را هم بگويم كه با اين روش متن داراي يك بك گراند سفيد است.

ACTIVE

Active Member
سلام

بابا من فكر مي‌كردم كه شما روش اصلي اينو ميدونيد ولي من بازم مي‌گم !!!

در اين روش بدون به هم ريختگي و بدون بكگراند مي‌توانيد اقدام به فراخواني نماييد .!؟!؟!
ابتدا در چليپا متن خود را تايپ كرده و حتما با كليد هاي كمكي Ctrl + C , V اين عبارات را مورد انتقال قرار دهيم .
بعد در كورل در قسمت تنظيمات مربوط به فونت آنرا بر روي از راست به چپ تنظيم مي‌كنيم و آنرا مي‌چسپانيم در اين حال بدون بكگراند و به حالت و كتوري مي‌توانيد متن خود را مورد استفاده قرار دهيد .
البته اين روش رو من در فتو پينت امتحان نكردم ولي 100 در 100 در كورل جواب مي‌دهد .

موفق باشيد .

عالي بود دوستان .بهخصوص اقا رضا كه باز هم مثل سابق گل كاشت
اميدوارم موفق و پايدار باشين

iranpcg

Active Member
البته چيزي كه شما ميگيد درسته اما توي ويندوز انگليسي اين خبرها هست ولي توي ويندوز فارسي بايد از اين روش استفاده كني وگرنه متنه حسابي بهم ريز ميشود

ACTIVE

Active Member
با سلام

البته منظورتان اگه ويندوزهاي 98 انگليسيه من زياد كار نكردم ولي در مورد XP در ورژنهاي انگليسي كاملا ساپورت ميكنه !
البته من بازم ميگم منظورم كورل دراو هستش

موفق باشيد

iranpcg

Active Member
ACTIVE گفت:
با سلام

البته منظورتان اگه ويندوزهاي 98 انگليسيه من زياد كار نكردم ولي در مورد XP در ورژنهاي انگليسي كاملا ساپورت ميكنه !
البته من بازم ميگم منظورم كورل دراو هستش

موفق باشيد
اين حرف شما را قبول دارم

جدیدترین ارسال ها

بالا