راهنمای حذف تبلیغات بلاگفا و هر سایت دیگری

شروع موضوع توسط داوید ‏5 ژوئن 2012 در انجمن سیستم‌های مدیریت محتوا

1. داوید

داوید Member

امتیاز دستاورد:
    8
    البته بازم از معرفی سرویس دهنده های جدید قدر دانی به عمل می آورم(!)،
    ولی میشه لطفاً این سرویس دهنده ها رو توی یه تاپیک دیگه معرفی کنید؟

چون من بیشتر ترجیح میدم که از این تاپیک برای پشتیبانی از مشکلات کدم استفاده کنم.

به هرحال، جهت اطلاع (همانطور که در فروم های دیگه هم مطرح کردم) عرض میکنم که از قابلیت های تمامی کدهای من، امکان شخصی سازی بسیار زیاد آن هاست. یعنی میتونید هرطوری که مایل باشید تغییرشون بدید.

مثلاً میتونید ویژگی هایی به این کد اضافه کنید تا مثلاً تبلیغات به درخواست خود بازدیدکننده باز نشه
    (یا حتی بعضی از تبلیغات خاص کلاً برای بازدید کننده باز نشوند.)
    حتی میشه کاری کرد که تبلیغات در زمان کمتر از 90 ثانیه (که پیشفرض خود بلاگفاست) بسته بشوند.
    یا مثلاً کاری کنید که تبلیغات روی دامنه بلاگفا باز شود، ولی زمانی که از دامنه .ir یا هر دامنه شخصی دیگر خودتون وبلاگ باز بشه، تبلیغات نشون داده نشه.

در کل، کارهای زیادی میشه کرد که تبلیغات بسته بشه ولی وبلاگتون نه؛ ولی من باز به دو نکته اشاره میکنم:
    1) مسئولیت استفاده به عهده خودتان است!
    2) درآمد بلاگفا، رزبلاگ و این سایت های بلاگ دهی، از همین تبلیغات است. پس بهتره از یکی از همین سایت هایی که معرفی شد استفاده کنید تا همه همینطور راضی بمونند.

دوباره از اینکه از کدها و برنامه های بنده استفاده میکنید. ممنونم.

نوشته شده توسط داوید در ‏20 مارس 2013
  2. داوید

داوید Member

امتیاز دستاورد:
    8
    قانون کپی رایت

شخصی به‌نام dadasa پستی بر روی این تاپیک قرار داد مبنی بر اینه نویسنده این کد آقای forward09 هستند. بنده نمی‌دانم این شخص چه کسی هستند و برای چه این‌کار رو می‌کنند، اما با گزارش بنده مبنی بر نقض قانون کپی‌رایت کار‌های بنده، اکانت این فرد مسدود و وی از انجمن اخراج شد. لطفاً توجه نمایید:

توجه: اسم من forward09 نیست، بلکه DRS David Soft هست!

و از اینکه از کد من استفاده می کنید متشکرم.
    بله! این کد کار می کند!
    کد من غیرفعال نمیشه، اگر هم از کار افتاد خودم در نسخه جدید مشکل رو برطرف میکنم!

آقای forward09 تنها یکی از کاربرانی هستند که از کد من استفاده میکنند. لطفاً به پست‌های بعدی توجه نمایید.

آخرین ویرایش: ‏9 جولای 2013
    نوشته شده توسط داوید در ‏23 می 2013
  3. داوید

داوید Member

امتیاز دستاورد:
    8
    کد من یه کد معتبر هست که روی همه‌ی فروم ها هم هست:
    توصیه میکنم قبل از اینکه بیای یه اکانت درست کنی که در یک پست زحمات من رو بی ارزش کنی، بیای و پست اول رو بخونی.

شما نوشتی که این کد کار میکنه. خب معلومه که کار میکنه دیگه!! من که گفتم کد من کار میکنه!

در صمن این کد حذف تبلیغات من است: http://tinyurl.com/noAds-rp باز کنی میتونی کد من رو ببینی!
    کد (Text):
    [COLOR=#000000]<!--  Begin ADS-Remover Script v1.2.1 Re-Packaged Mode  -->[/COLOR]
    <SCRIPT src="http://www.drsdavidsoft.persiangig.com/Content/ridads-rp-v1.2-drs.js" type="text/javascript"></SCRIPT><style>#ads, .ads, #ads2, #ads3, #divADV, #ads_div, #navbar-iframe, #mihan_page_advert, #include, #invisible, #hidden, .invisible, .hidden {display: none;visibility: hidden;background: transparent;position: absolute;bottom: -100%;left: -100%;width: 0px;height: 0px;z-index: -32767;/* by DRS David Soft */}</style> [COLOR=#000000]<!--   End ADS-Remover Script   -->[/COLOR]
    اگه این رو در هر وبلاگی بذارید کار میکنه!

ببینید اسم من هم نوشته شده: DRS David Soft
    حالا آقای محترمی که برای بی ارزش کردن کار من این اکانت رو درست کردی که این کد رو در تاپیک من بذاری، خودت نگاه کن ببین چی توی خط آخر همین کدی که قرار دادی نوشته: اسم من!
    کد (Text):
    /* by DRS David Soft */
    از این دلیل بهتری وجود ندارد که! خود شما اسم من را در کد قرار داده اید!!

خب حالا بیاین یه سری به خود وبلاگ آقای فرشاد که تو اومدی کد من رو به اسم ایشان زدی بزنیم.
    این آدرس وبلاگ ایشان: www.forward09.ir
    امیدوارم که مبانی رایانه رو بلد باشی و بتونی سورس صفحه رو بیاری.
    نگاه کن خود این آقا که کد من رو استفاده میکنه و در وبلاگ خودش گذاشته؛ اسم سازنده واقعی یعنی من رو ذکر کرده، ببین!
    کد (Text):
    /* --[ADS-Remover Script v1.2]-- //
    //       by DRS David Soft       */
    این هم دلیل بهتر! خود ایشان هم اسم من را روی کد خودم نگه داشته اند!

اگه هنوز قانع نشدی، بذار یک بار برای همیشه برای شما ثابت کنم!
    همین کدی که خودت گذاشتی رو بردار توی هر وبلاگی که میخوای قرار بده.
    حالا اگه میخوای اسم سازنده واقعی کد نشان داده بشه، کافیه خط زیر رو اجرا کنی:
    کد (Text):
    noADS.about
    میبینی که باز هم اسم من رو میاره، با اینکه تو اسم این آقا رو اول کد من من زدی.

باز هم دلیل میخوای؟ کد خودت رو به هر برنامه نویسی که دوست داری بده
    و بگو برات decrypt کنه. مطمئناً از نتیجه شگفت زده میشوی!

اگه باز هم شک داری، از خود آقای فرشاد بپرس که اسم من توی کد ایشان(!!) چیکار میکنه!! 0_o
    همانطور که در پست پایینی میبینی، ایشان تأیید کرده‌آند که تو این عمل زشت رو انجام دادی!!

یه نکته دیگه: اگه سرور من رو باز کنی، بقیه ی کارهای من رو میتونی ببینی.
    ولی تو اومدی به اسم این آقا یه سرور درست کردی:
    http://forward09.gigfa.com/Template/
    چرا تو فقط کد من رو تغییر نام دادی و آپلود کردی؟؟ میخواستی بگی که خیلی برنامه نویسی بلدی؟
    اسپمر مردم آزار!
    به روزرسانی: بنده با مسئولین گرامی گیگفا صحبت نمودم که این اکانت دروغین حذف و مسدود شود.

اگه میخوای از کسی تشکر کنی، اون شخص من هستم که برای این کد زحمت کشیدم. این درست نیست که شخص دیگری بیاید کد من رو به اسم نفر سومی کپی کند و منتشر کند. :-(
    این عمل قانوناً و شرعاً حرام است و جرم محسوب می‌شود.
    لازم به ذکر است که بنده به‌شدت با این موضوع برخورد میکنم و تمامی موردهای مشاهده شده را قطعاً گزارش خواهم داد.

من چندین دلیل دیگر هم برای اثبات دارم، ولی بهتر است که از خود آقای فرشاد بپرسین که تأیید میکنند که من این کد را نوشته ام. حتی نظر ایشان هم در وبلاگ من وجود دارد!!
    توصیه میکنم دست از این عمل زشت برداری و برای دیگران دردسر درست نکنی!!

اگر سؤال دیگری دارین به من ایمیل بزنید تا با کمال میل راهنمایی تون کنم:
    [email protected]

آخرین ویرایش: ‏9 جولای 2013
    نوشته شده توسط داوید در ‏23 می 2013
  4. داوید

داوید Member

امتیاز دستاورد:
    8
    پاسخ forward09 پیروی مشکل اخلاقی dadasa

سلام.
    در پی پیگری‌های من در زمینه این عمل زشتی که dadasa انجام داده بود،
    من با آقای فرشاد (forward09) گفتگویی انجام دادم که پاسخ ایشان را به‌صورت کامل برای شما نقل میکنم.
    این گفته ایشان به روشنی نشان می‌دهد که کاربر با اسم dadasa تنها یک اسپمر آزاردهنده است که از مشکلاتی اجتماعی رنج می‌برد!

بازهم امیدوارم که از کد من نهایت استفاده را ببرید!

آخرین ویرایش: ‏27 می 2013
    نوشته شده توسط داوید در ‏27 می 2013
  5. داوید

داوید Member

امتیاز دستاورد:
    8
    دوستان گرامی نسخه 1.5 این کد منتشر شد که توصیه می‌گردد هر چه سریع‌تر نسبت به به‌روز رسانی کد خود اقدام فرمایید.
    اطلاعات بیشتر و لینک دانلود در پست اول همین تاپیک می باشد.

نوشته شده توسط داوید در ‏13 دسامبر 2013
  6. mahdi081

mahdi081 New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    تبلیغ رو حذف کنی وبلاگ رو غیر فعال میکنن
    نکنین از این کارها

نوشته شده توسط mahdi081 در ‏14 دسامبر 2013
  7. داوید

داوید Member

امتیاز دستاورد:
    8
    دوست گرامی،
    من نشستم این کد رو نوشتم که توسط سیستم شناسایی و حذف نشه دیگه!! ;)

نوشته شده توسط داوید در ‏14 دسامبر 2013
  8. داوید

داوید Member

امتیاز دستاورد:
    8
    سلام!
    مجموع بازدید کاربران از این تاپیک از زمان ایجاد آن به بیش از 10 هزار بازدید رسید!
    جدا از آمار بازدید کد کوچک من در وبلاگ‌ها، وب‌سایت‌ها و فروم‌های مختلف، هر روز ایمیل‌هایی به‌دست من می‌رسد که کاربران مختلف به‌خاطر این کد از من تشکر می‌کنند.
    خواستم در این پست از تمامی کاربرانی که از کد من استفاده می‌کنند تسکر کنم و یادآوری کنم که این کد قرار است تا مدت‌ها وبلاگ شما را از هرگونه تبلیغ ناخواسته پاک نگه دارد.
    قرار گرفتن کد من در وب‌سایت‌های مختلف بزرگ (و بیشتر به‌دست دیگران) و همچنین کپی‌های غیر مجازی (!) که دیگران با تغییر اسم من به آدرس وب‌سایت خودشان در آن قرار می‌دادند، نشان‌دهنده مفید بودن این کد است.
    با به‌روزرسانی‌های اخیر کد (در در وبلاگ من قابل دانلود است) سعی بر این شد که شناسایی و از کار انداختن این کد توسط سیستم‌های بلاگفا و رزبلاگ دور زده شود تا کاربران همچنان وبلاگی عاری از هرگونه تبلیغ داشته باشند.
    در انتها با تشکر مجدد از حمایت دوستان باز هم ذکر می‌کنم که چنانچه به مشکلی در قرار داد این کد در وبلاگ خود برخوردید، از تماس با من دریغ نکنید! ایمیل من: [email protected]

-- در زمان نوشته شدن این پست --
    آخرین نسخه کد حذف تبلیغات: ADS-Remover Script v1.5
    لینک دانلود: http://blog.refoua.me/post/ads-remover-script/?lang=fa

موفق و مؤید باشید
    DRS David Soft
    David Refoua

آخرین ویرایش: ‏25 مارس 2014
    نوشته شده توسط داوید در ‏12 ژانویه 2014
  9. boorsika

boorsika New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    معمولا ایراد می گیره بلاگفا و بن می کنه

نوشته شده توسط boorsika در ‏15 دسامبر 2014
  10. rasool_jelve

rasool_jelve Active Member

امتیاز دستاورد:
    28
    از کجا متوجه بشیم این کدها کدهیا مخرب یا هک نیست

سلام با توجه به این که دنیای فن آوری اطلاعات دنیا ی پیچیده ای است از کجا متوجه بشیم که این گونه کدها کدهای مخرب نیستند

نوشته شده توسط rasool_jelve در ‏27 نوامبر 2015
  11. asheri

asheri Member

امتیاز دستاورد:
    16
    این کارها صحیح نیست !
    اون سرویس دهنده‌ها به صورت رایگان امکاناتی در اختیار ماربران قرار میدهند و در ازای آن یکسری تبلیغات بر روی صفحات آنها نمایش میدهند . این کار هیچ اشکالی ندارد و در قوانین ثبت بلاگها نیز به این امر اشاره میکنند و اگر تبلغات رو حذف کنید بلاگ رو میبندن
    این کار درست نیست , اگر با تبلیغات مشکل دارید برید سایت خودتون رو ثبت کنید و روش کار کنید

نوشته شده توسط asheri در ‏28 نوامبر 2015
  12. Avijeh01

Avijeh01 New Member

امتیاز دستاورد:
    3
    سلام یه سوال ؛ اگه این کارو کنیم تخلف نیست؟؟
    وبلاگمونو نمیبندن؟؟؟؟

نوشته شده توسط Avijeh01 در ‏28 دسامبر 2015

به اشتراک بگذارید