راهنمایی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

des07

New Member
با سلام خدمت دوستان مجید انلاین
من تازه عضو شدم و چند تا راهنمایی از رشته معماری از اساتید محترم میخواستم.

ببنید دوستان من فعلا دانشگاه نرفتم و 23 سالم هست.راستش من چند ساله با کامپیوتر کار میکنم و الان طراحی وب رو به صورت کامل بلدم.منظورم برنامه نویسی php هست.
اما هی دوس دارم بیام تو رشته دکراسیون داخلی.ایا ارزش داره راستش رو بخواین برنامه نویسی رو یاد دارم اما دیگ نمیخوام ادامه بدم سردرده بابا و میخوام یه رشته راحتی داشته باشم.(امیوارم دوستان متوجه منظور بنده شده باشند).

حالا از دوستان عزیز حرفه ای ک تو این کار هستند میخوام نحوه کارشون به صورت کار با شرکت ها را بیان کنن و یا به صورت مستقل چه جوریه؟
و اینک رشته معماری چجوریه و چ درسایی داره و اینک من دوس دارم تو قسمت دیزاین فعالیت داشته باشم و رشته اش چقدر هزینه برام داره؟
2.اگ دیزانم خوب بشه نحوه کار من با سایر چگونه خواهد بود؟(ک خوبه) و هم چنین ایده پردازی خوبی دارم و قدرت تخیلم خوبه.تعریف از خود نیستا:wink:.و اینو میدونم ک باید روابط عمومی خوبی داشته باشی ک متاسفانه زیاد نیستم.و بگید این تو چ بخشیه. یه چیزایی درباره رشته معماری خوندم.

3.درامد دکراسیون داخلی در تهران در صورت حرفه ای بودن؟و اگر برای شرکتی نمونه کارهام رو بفرستم ک حرفه ای باشه و خوششون بیاد چی میشه؟!!!!
و در مورد طراحان بین المللی و وارد شدن در میان انها در این رشته هم کمی توضیح دهید.

من دودلم میخوام برم دانشگاه.خیلی ممنون میشم یک راهنمایی کامل بابت اینایی ک گفتم رو بدین.با سپاس از همه اساتید محترم.

meysam arch

Active Member
بهتره بلند شی یه روز یا هر چند روز که کافیته بری دانشکده معماری سر دوتا کلاس بشینی ... یه روزو با بچه هاش و اساتید و محیط و اخلاقیات و حال و هواش بگذرونی حرف بزنی کاراشونو ببینی باهاشون حرف بزنی که تخیلی تصمیم نگرفته باشی ... الکیه مگه اینجا میپرسی باقی عمرت رو فقط با چت که نمیشه درست رقم بزنی ... پس بسم الله ...

des07

New Member
بهتره بلند شی یه روز یا هر چند روز که کافیته بری دانشکده معماری سر دوتا کلاس بشینی ... یه روزو با بچه هاش و اساتید و محیط و اخلاقیات و حال و هواش بگذرونی حرف بزنی کاراشونو ببینی باهاشون حرف بزنی که تخیلی تصمیم نگرفته باشی ... الکیه مگه اینجا میپرسی باقی عمرت رو فقط با چت که نمیشه درست رقم بزنی ... پس بسم الله ...

خودم هم همین فکرو کم وبیش میکردم،اما گفتم اینجا هم بپرسم تا نظر دوستان رو هم بدونم،به هر حال ممنون.
الان شما خودتون رشته تون همینه،درامدتون چجوریه؟

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام بحث مربوط به بخش مکس نیست.
لطفا در جای درست مطرح کنین یا اینکه بصورت پیغام خصوصی مطرح کنین
موضوع بسته

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا