راهنمایی در مورد ساخت منوبار در php nuke

سلام دوستان چطور و با چه نرم افزاری میشه همچین منوباری رو ساخت و در php نیوک قرار داد .

6b4oco8.gif

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

باتشکر

pendesign

Member
با سلام خدمت شما.
دوست من نرم افزارهاي فراواني در اين زمينه توليد و روانه بازار شده اند . كه فكر ميكنم اين لينك بتونه بهتون كمك كنه .
از نظر من خودتون ياد بگيري بهتره تا اينكه از نرم افزارهاي آماده استفاده كنيد . اگر با نرم افزار Dreamweaver كار كرده باشيد ، اين امكان رو كه بتونيد منوهاي متوسطي رو توليد كنيد رو به شما ميده . همچنين نرم افزار Fireworks نيز به كمك نرم افزار Dreamweaver براي زيبا كردن منو ها مياد .
موفق باشيد .

rah

Member
سلام !
برنامه Sothink Dhtml Menu قوی ترین منوساز دی اچ تی ام ال هست که کرکش که زبان فارسی رو هم ساپورت کنه بسختی گیر میاد(حداقلش اینکه با سرچ بعید میدونم بتونید پیداش کنید)

من یکی از نسخه های جدید این نرم افزار رو با کرکش گیر اوردم(CD). در محیط اون به راحتی میتونید نوع منوی خود را انتخاب کنید که بیش از 20 نوع مدل داره. پس از انتخاب نوع منوی خود کنترل کامل بر روی لینک دهی و رنگبندی اونو دارید. چند نوع خروجی هم داره که فکرکنم خروجی html هم جزءش باشه.

بهرحال این نرم افزار، خروجی کد هم بشما میده که فکر نمی کنم در استفاده همراه باphpnuke با مشکل مواجه بشید.

فقط اگر لازمه(نظرتون عوض نشده) خبر بدین تا آپ کنم !

rah

Member
ولی اون ریجستر کدی که شما دادی رو نگفتی که مال چه ورژنیه؟
به هرحال برای اینکه این تاپیک هم بنتیجه برسه، آپ کردم.

Sothink DHTMLMenu 6.3 همراه با کرک
دانلود کنید

سلام !
برنامه Sothink Dhtml Menu قوی ترین منوساز دی اچ تی ام ال هست که کرکش که زبان فارسی رو هم ساپورت کنه بسختی گیر میاد(حداقلش اینکه با سرچ بعید میدونم بتونید پیداش کنید)

من یکی از نسخه های جدید این نرم افزار رو با کرکش گیر اوردم(CD). در محیط اون به راحتی میتونید نوع منوی خود را انتخاب کنید که بیش از 20 نوع مدل داره. پس از انتخاب نوع منوی خود کنترل کامل بر روی لینک دهی و رنگبندی اونو دارید. چند نوع خروجی هم داره که فکرکنم خروجی html هم جزءش باشه.

بهرحال این نرم افزار، خروجی کد هم بشما میده که فکر نمی کنم در استفاده همراه باphpnuke با مشکل مواجه بشید.

فقط اگر لازمه(نظرتون عوض نشده) خبر بدین تا آپ کنم !

آقا یک دنیا ممنون میشم لینک دانلود نرم افزار و لینک کرک آن را قرار دهید فقط امیدوارم در ریجستر کردن نسخه جدید نرم افزار به مشکل برنخورم .

باتشکر

دوستان ممنون فقط یه مشکلی داره . فونت فارسی رو به شکل علامت مربع میزنه . :sad:

خواهشاً راهنمایی کنید .

باسپاس

rah

Member
دوستان ممنون فقط یه مشکلی داره . فونت فارسی رو به شکل علامت مربع میزنه .
مال ایشون echessdesign یا مال بنده؟
مال من نباید اینطوری باشه، چون تستش کردم !

rah

Member
تمام فونت ها رو به Tahoma تغییر بدید، باید درست شه.
(کرکش کردین؟)

آقا ممنون بلاخره تونستم راهش بیاندازم . به صورت php تو سرور هم آپلود کردم اجرا شد .
فقط مشکل همون فونت هست رو Arabic خوب نشون میده ولی با UTF-8 به صورت علامت مربع میشه .
مشکل از چی میتونه باشه ....

بازم ممنونم از راهنماییتان .

rah

Member
ببین دوست من؛

شما اگه مثل این عکس فونت تمام لینکها رو به Tahoma تغییر بدین و صفحه رو به صورت Unicode بارگذاری کنید، قاعدتاً نباید مشکلی باشه :D

ابتدا از منوی شاخه ای سمت چپ برنامه که تمام لینکها رو نشون میده، لینکهایتان را انتخاب کنید و از پنل سمت راست، فونت را انتخاب کنید(مانند شکل) و از پایین صفحه فونت رو به Tahoma تغییر بدین.
ممکنه که Tahoma تو لست فونتهایتان نباشه. که میتوانید آنرا Add کنید.

سؤالی بود، هستیم :)

خوب من هم همینو میگم اینا همه رو انجام دادم ردیفه ...
فقط مشکل اینه که وقتی روی unicode میزارم فونت ها به شکل مربع میشه ولی وقتی روی Arabic میزارم ردیف میشه .
من میخوام رو Unicode تنظیم بشه ...

شما مطمئن هستید برای شما رو Unicode هست ؟!؟
به نظر شما احتمالش هست از کرک باشه ؟!؟.. آخه کرک هم خودتون دادید .

سایت میراثش هم که باز نمیشه آدم ببینه چی نوشته شده توش .

شرمنده مزاحم میشم و سوال میکنم ... :oops:

باتشکر

آخرین ویرایش:

rah

Member
شما یه نگاهی اینجا بنداز:

2.JPG
شما فقط این دو خط زیر رو بعد از تگ <head> اون صفحه ای که منو میخواد توش به نمایش در بیاد، وارد کنید.
(البته صفحه من htm بود، نمی دونم رو php چجور جواب بده. ولی امتحان کنید)

کد:
<meta http-equiv="Content-Language" content="fa">
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">

موفق باشید// :)

آخرین ویرایش:
شما یه نگاهی اینجا بنداز:

2.JPG
شما فقط این دو خط زیر رو بعد از تگ <head> اون صفحه ای که منو میخواد توش به نمایش در بیاد، وارد کنید.
(البته صفحه من htm بود، نمی دونم رو php چجور جواب بده. ولی امتحان کنید)

کد:
<meta http-equiv="Content-Language" content="fa">
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">

موفق باشید// :)

درسته ... ایول، البته من دیشب هم charset رو روی utf-8 قرار دادم . مشکل حل شد .

من گفتم شاید راه بهتر دیگری هم هست .

در هر صورت از شما ممنون بودم که تو این چند وقت پیگیر بودید .

باتشکر

elahe2752

Member
سلام
من با نرم افزار ِDHTML MEnu 8 منو ساختم و توی سایتم که با php هست کار می کنه.حالا سایتمو روی سرور محلی گذاشتم و هنگام اجرا روی سرور و سیستم خودم منو ظاهر می شه ولی روی بقیه سیستم ها دیده نمی شه.!!
:cry:

آقای navid.info گفتید که روی سرور اجرا کردید ف به مشکلی بر نخوردید!!

جدیدترین ارسال ها

بالا