راهنمایی جهت خرید دستگاه چاپ کارت ویزیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nami123

New Member
سلام من تازه عضو این سایت شدم از شماها درخواست کمک برای یه تازه وارد دارم
ازتون می خوام دستگاههای که برای چاپ کارت ویزیت وجود داره رو چند تایش رو معرفی کنید و یکم در مورد کیفیت اون توضیح بدید و حتما قیمت رو هم ذکر کنید آیا اصلا خرید این دستگاه برای داشتن یه درآمد خوبه یانه؟

ممنون

nami123

New Member
:sad: چرا کسی به من جواب نمی ده ؟
همین کارا رو می کنید که جوونا معتائ میشند دیگه

dubairan

Member
سلام
شاید علت اینکه جوابی نمیگیری اینه که ماشینی مخصوص چاپ کارت ویزیت بطور حرفه ای وکم هزینه وجود ندارد.
پرینترهایی هستند که میشه با اونها کارت ویزیت چاپ کرد ولی در دراز مدت اصلا بصرفه نیستند وتصورکن هرنوبت چاپ هزار کارت چه استهلاک وهزینه ای دربر دارد. بنابراین بهترین گزینه فعلا همان دستگاههای چاپ افست است.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
کارت ویزیت رو هم مثل سایر کارهای چاپی روی دستگاه های افست یا Gto روی کاغذ های 50 در 70 می بندن و دستگاهی فقط برای این کار مقرون بصرفه نیست اصلا

nami123

New Member
حالا نمیشه یکی همچین دستگاهی که فقط مخصوص کارت ویزیت باشه اختراع کنه
ممنون

آماج

New Member
دستگاه چاپ کارت پرسنلی وزیت چاپگر فارگو پی وی سی پرینتر کارت pvc

حالا نمیشه یکی همچین دستگاهی که فقط مخصوص کارت ویزیت باشه اختراع کنه
ممنون

هم دستگاه چاپ کارت هست هم رمز گذار

چرا دستگاه چاپ کارت ویزیت - که به اسم کارت پرینتر یا پرینتر کارت چاپگر فارگو و... وجود داره و در قیمت مختلفی هم هست از دستگاه چاپ کارت مغناطیسی و کارت پی وی سی و ... نمونه پیشرفتش تو بانک ها هست که باهاش کارت اعتباری یا کارت هدیه بانکی چاپ میکنند یا تو دانشگاه ها و سازمان ها که با کارت پرینتر کارت پرسنلی کارت عضویت یا کارت هواداری کارت گارانتی چاپ میکنند. این هم مشخصات نوع ساده کارت پرینتر پی وی سی PVC یا دستگاه چاپ کارت

مزایای کلیدی DTC1000 Card Printer/Encoder:

سادگی: DTC1000 برای استفاده آسان در محیطهای مختلف کاری طراحی و ساخته شده است. کارکرد آن ساده بوده و منابع کارتریج تعمیر و نگهداری آن را سهل نموده است. همچنین این دستگاه شامل SwiftID بوده که از طریق مرورگر وب و بدون هیچ داریور اضافی، شما را در خلق نشان‌های سفارشی یاری می‌رساند.
استفاده در هر مکان: ابعاد کوچک این دستگاه به شما اجازه استفاده بر روی کوچکترین میزها را می‌دهد. منابع کارتریج و بارگذاری ساده کارتها، این دستگاه را برای سازمان‌هایی که نیازمند یک راه حل امن کارت شناسایی و البته بدون نیاز به اتاق‌های متعدد برای تجهیزات هستند متمایز ساخته است.
قابل اطمینان: این دستگاه شامل دو سال گارانتی جهانی می‌باشد. هر یک از پرینترهای نسل هفتم فارگو در حال حاضر به صورت یکپارچه با HID reader ها و دیگر ماژول‌ها در حال کارکردن است.

ویژگی‌های کلیدی DTC1000 Card Printer/Encoder:

• طراحی جمع و جور برای حداکثر انعطاف پذیری
  • جایگزینی منابع - بارگذاری آسان کارتریج
  • کلیدهای تغییر وضعیت رنگی
  • نرم افزار Badging
  • قابلیت دوباره نویسی
  • USB و اتصال اختیاری اترنت (Ethernet)
  • قابلیت نگهداری 100 عدد کارت در قیف ورودی
  • قابلیت پرینت دو طرفه (اختیاری)
  • قابلیت نوار مغناطیسی (اختیاری)، 125 کیلوهرتز و 13.56 مگاهرتز و کدگذاری تراشه‌های تماسی

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا