راهنمایی برای درخت کاری در 3ds max

3D_lover

Active Member
درود. من با vray 3 کار میکنم میخواستم تازه برم سراغ پلاگین هایی مثل itoo forest و mutiscatter که هنوز تست نکردم اینها رو. کسی با vray 3 اینا رو امتحان کرده؟ چی پیشنهاد میدید
:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
khatam.0761 عزیز سلام. خیلی خیلی ممنون من این راه رو نمی دونستم. خیلی لطف کردی :rose:
در مورد سوال دوست خوبمون خب وی ری سه برای مکس 2014 و مولتی اسکاتر امکان پذیر هست اما فورست پک نه. می تونین از خود سایت itoo نسخه Lite فورست پک رو دانلود کنین که توی مکس 2015 و آخرین ورژن وی ری کار میکنه.فقط بدیش اینه لایبراریش محدوده و فقط سطوح صاف رو میشه باهاش کار کرد.مثلا تپه و امثال هم جواب نمیده .و اینکه بیشتر از 3 نوع گیاه نمیشه اسکاتر کرد

3D_lover

Active Member
khatam.0761 عزیز سلام. خیلی خیلی ممنون من این راه رو نمی دونستم. خیلی لطف کردی :rose:
در مورد سوال دوست خوبمون خب وی ری سه برای مکس 2014 و مولتی اسکاتر امکان پذیر هست اما فورست پک نه. می تونین از خود سایت itoo نسخه Lite فورست پک رو دانلود کنین که توی مکس 2015 و آخرین ورژن وی ری کار میکنه.فقط بدیش اینه لایبراریش محدوده و فقط سطوح صاف رو میشه باهاش کار کرد.مثلا تپه و امثال هم جواب نمیده .و اینکه بیشتر از 3 نوع گیاه نمیشه اسکاتر کرد
با multi scatter این کار رو میشه در مکس 2014 انجام داد بدون محدودیت؟

khatam.0761

Well-Known Member
با همون paint هم میشه اینکارو کرد. سطوح گسترده را پوشوند. حتی سطوح منحی و شیبدار

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
با مولتی اسکاتر و فورست پک با یه کلیلک!!!!!!
قابلیت های این برنامه ها چی هست؟
درخت ها توی هم نرن
رندوم بچرخن
رندوم اندازه هاش فرق بکنه
رندوم رنگ برگ ها متفاوت باشه
وقتی ویو از جایی میگیریم هوشمند جاهای دیگش درختها هیدن میشن! که سبک بمونه و...

3D_lover

Active Member
متاسفانه itoo فقط با vray 2.4 کار میکنه و ورژن دیگه ای کرک نشده... من با چند کرکر صحبت کردم گفتن که یک نفر که این پلاگین رو خرید باید بدش دست اونها تا کرکش کنند. وگرنه صاحب پلاگین فقط نسخه light رو برای دانلود همه گذاشته. pro بعد از خرید لینک دانلودش به ایمیل میاد.که تا الان کسی لینک نداده دست کرکر ها. اگر بشه عالی میشه چون vray 3 رو پشتیبانی میکنه و نزدیک به صد قابلیت جدید بهش اضافه شده نسبت به 4.0.2
قیمت این پلاگین حدود 800هزار تومنه

جدیدترین ارسال ها

بالا