دیکامپایلر ایرانی برای Multimedia Builder

RedZed

New Member
سلام دوستان
من سال 2011 یه دیکامپایلر (Decompiler) کاملاً ایرانی و طوری که حتی اون موقع اینترنت هم نداشتم با VB.Net ساخته بودم اما امروز این انجمن باعث شد من بعد از این همه سال یه دست و رویی روی اون پروژه ساده بکشم و یکم پیشرفته ترش (البته از لحاظ کارکرد نه ظاهر) کنم.
الان با اینکه هرگز نسخه اول این Decompiler شخصی بنده جایی منتشر نشد ولی می خوام نسخه دوم اون رو اینجا منتشر کنم.
این دیکامپایلر فقط می تونه فایل پروژه MBD داخل EXE های MMB که موقع Compile گزینه Add Secure Layer رو تیک نزده باشن رو استخراج کنه پس مطمئن باشید از لحاظ امنیتی برای اونایی که امنیت براشون مهمه هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه چون فقط کافیه یه تیک Add Secure Layer رو موقع ساخت فایل EXE بزنید تا این دیکامپایلر نتونه پروژه اصلی رو پیدا کنه :) از این جهت به قدرت دیکامپایلر هکر های معروف خارجی که حتی Secure Layer هم دور میزنن نمیرسه چون همانطور که گفتم کاملاً ایرانیه و منم که هکر حساب نمیشم.

دانلود این دیکامپایلر: MMB Decompiler 2.0 (Persian)
تصویری از نرم افزار:

نمونه ای از AutoPlay های سی دی های معروف دیکامپایل شده با این نرم افزار ساده:
Index of /Projects/MMB-Decompiler/Samples

ممنون میشم استفاده کنید و نظراتتون رو بگید.
اگر هم خیلی امنیتی فکر میکنید و شاید به نظرتون دانلود یه نرم افزار ایرانی خطرناک بیاد می تونید دانلود کنید اما قبل از اجرای برنامه تو Firewall ویندوز هم در Inbound Ruled و هم در Outbound Rules این برنامه رو Block کنید تا خیالتون از متصل شدن این برنامه به اینترنت هم راحت بشه.بعدش این برنامه اصلاً نیاز به دسترسی Administrator هم نداره پس اصولاً به پوشه های سیستمی ویندوز مثل C:\Windows و حتی C:\Program Files هم دسترسی نداره.نمی دونم آخه چرا تو ایران ما هیچ وقت تو زمینه Desktop موفق نمیشیم نه که ماشاءالله انقدر از این زبان های برنامه نویسی توسط یه سری ایرانی بی جنبه کار های زشت دیده شده که معلومه مردم نباید اعتماد کنن :)

خیلی ممنون از لطفی که حداقل بابت خوندن این تاپیک کردید همین خوندنتون برای من کلی ارزش داره.

sorooshk

Active Member
سلام بر شما و دیگر دوستان
من به این دیکامپایلر به شدت برای پروژه خودم نیاز دارم ولی متاسفانه فایل مورد نظر در مسیری که نوشتند وجود نداره میشه لطفا این فایل را مجددا آپلود کنید یا از دوستان اگر کسی آن را داره برای من مجددا آپلود کنه؟ تشکر
پ.ن: میدونم این تاپیک برای خیلی وقت پیش هست ولی چاره ای جز فعال کردن آن جهت دریافت پاسخ نداشتم.

جدیدترین ارسال ها

بالا