ديتاسنتر معرفي کنيد

سلام.اگه ميشه آدرس ديتاسنترهايي که از وارز پشتيباني ميکنه و امکان RACK و يا Colocation اختصاصي داره را معرفي کنيد.
ميخواهم سرويس VPS وارز مثل سرورز 24 ارائه بدم.منتها با کنترل پانل لايسنس دار که کاربرام مشکل نداشته باشند.
لطفا ديتاسنتر معتبر و قابل اطمينان که قيمتش هم خوب باشه معرفي کنيد.

بايد بری دنبال ديتا سنتر چينی و روسی !
بايد ببينی کدومشون کار درست هستند (که اين کار سختی هستش.)

علی امیری

Digital007

Member
سلام.اگه ميشه آدرس ديتاسنترهايي که از وارز پشتيباني ميکنه و امکان RACK و يا Colocation اختصاصي داره را معرفي کنيد.
ميخواهم سرويس VPS وارز مثل سرورز 24 ارائه بدم.منتها با کنترل پانل لايسنس دار که کاربرام مشکل نداشته باشند.
لطفا ديتاسنتر معتبر و قابل اطمينان که قيمتش هم خوب باشه معرفي کنيد.

دوست عزيز شما مدركي داري كه ثابت كنه اين شركتي كه گفتي VPS وارز ميده ؟ !!!

ببخشيد:).مثله اينکه منظورم را بد گفتم.سرورز 24 وارز نميده.
منظورم اين بود ميخوام مثل سروز 24 سرويس VPS و سرور اختصاصي توي Colocation يا راک اختصاصي خودمون راه بندازيم.
منتها با اين تفاوت که از وارز و تورنت پشتيباني کنه و داراي کنترل پانل لايسنس دار باشه کاربرها و ما دچار مشکل نشيم و راحت بتونيم نرم افزارها را ارتقاع بديم و شرکت اصلي مثل Cpanel و Parallel يا همون Swsoft سابق داراي پشتيباني باشيم.:eek:
سراغ ديتاسنتر چيني نميخوام برم.چون ميدونم ديتاسنتر چيني کيفيت نداره.سرورهام هم معمولا دانه.
اما روسيه را واقعا قبول دارم.به نظر من بهترين ديتاسنترهاي اروپا و آسيا را روسيه داره.خوشبختانه روابط خوبي هم با ايران داره و خودشون خيلي دوست دارن با ايراني ها کار کنند.اما مسئله اي که پيش مياد اينه که واقعا ديتاسنتر باشن.قيمتهاش خوب باشند.
منظورم از ديتاسنتر اينه که محيط ديتاسنترهم داشته باشند.سرورهاشون درون اتاق يا شرکت نباشه.محيطش واقعا ديتاسنتر باشه.مثله Iweb باشه.يعني ساختمان اختصاصي براي ديتاسنتر باشه.
سخت افزار سرورها هم برام خيلي مهم است.
دوست دارم که عکس سرورم را داشته باشم.محيط را را ببينيم.مثله Iweb عکس از محيط داشته باشه.
راستيتش ديگه خيلي اذيت شدم دائم از اينجا به اونجا باشم.دنبال يک جا هستم که که براي هميشه اونجا ساکن بشيم تا خدا بخواد و مقدر کنه و چيزهاش جور بشه خودمون يک ديتاسنتر توي ايران راه اندازي کنيم.

تعجب نکنيد.من با يکي از دوستان و آشنايانم جناب آقاي مهندس آرش اسدپور اين طرح را بهش پيشنهاد دارم.

يک پروژه توي تهران داريم که بعد از اتمام ميتونيم زمين اختصاصي را گرفته و کار ساختمانش را شروع کنيم.

البته به گفته دولت حمايت ميشه چون باعث ورود ارز به داخل کشور ميشه.

نميخوام مثله ... توي داتک سرور بگيرم.

پارس آنلاينم که ديگه بدتر از همه است.

===========================================

من نشستم حساب کردم ، ما ايراني ها از اين ديتاسنترها خيلي سرويس ميگيريم :
Iweb

Global Net Access يا همون Gnax

لايرد تک

the Planet

و ...

طبق محاسبات ما ، اگه ديتاسنتر ساخته بشه ميشه با تبليغات خوب و امکانات استاندارد ، حداقل 50 درصد آنها را توي 5 سال اول به ايران

منتقل کرد.ولي حالا کو تا اتمام پروژه.

======
ببخشيد سرتون را درد آوردم به مبحث هم ربطي نداشت.به هر حال خوشحال ميشم کمکي به من بکنيد تا بالاخره سروساماني به کارهايمان بديم و از اين جابه جايي ها خلاص بشيم.من سروز24 را تحسين ميکنم.چون ثابته و موقعيت خودشو توي ديتاسنترشون که هلند است ، تثبيت کرده.

=======================================================

انشاالله روزي برسه که بتونيم از خجالت و محبت هاي داريوش کبير در بياييم و نام وطنمون را سرافراز کنيم.

سال 1387 شمسي را هم به شما و هم به خانواده هاي ارجمندتان تبريک عرض ميکنم و اميدوارم سالي سرشار از موفقيت و شادي داشته باشيد.

هر روزتان نوروز * نوروزتان پيروز

قربان شما
امير منصوري
شرکت فناوري اطلاعات و ارتباطات پاتريس

دليل نمي شه چون اسم چين مياد بگيد بی کيفيت.
کيفيت جنس هاي چينی خيلی وقتها با امريکا و اروپا رقابت می کنه.
اين که اسم چين بد در رفته دليلش تاجر های خودمونن که جنس بی کيفيت ميارن.
در هر حال چين هم ديتا سنتر های خوبی داره (باهاش کار نکردم اما سايت های زيادی ميشناسم که اونجان و بدون مشکل دارن کارشون رو پيش می برن.)

علی اميری

Digital007

Member
ببخشيد:).مثله اينکه منظورم را بد گفتم.سرورز 24 وارز نميده.
منظورم اين بود ميخوام مثل سروز 24 سرويس VPS و سرور اختصاصي توي Colocation يا راک اختصاصي خودمون راه بندازيم.
منتها با اين تفاوت که از وارز و تورنت پشتيباني کنه و داراي کنترل پانل لايسنس دار باشه کاربرها و ما دچار مشکل نشيم و راحت بتونيم نرم افزارها را ارتقاع بديم و شرکت اصلي مثل Cpanel و Parallel يا همون Swsoft سابق داراي پشتيباني باشيم.:eek:

در مورد ديتا سنتر و امكاناتش شليد بتونيد ولي در مورد Cpanel و بقيه نرم افزار ها خيييييلي بعيد مي دونم . چون اون ها شديدا به اين مسائل گير ميدن . فرقي هم نميكنه كجا باشه . توي آمريكا ،كانادا ،چين و حتي كره مريخ .

شما ميتونيد از كنترل پنل هاي ديگري استفاده كنيد. كه اين مشكل رو نداشته باشيد ولي در اين مورد فكر اين ها رو كه گفتي از سرت بيرون كن :)

من نشستم حساب کردم ، ما ايراني ها از اين ديتاسنترها خيلي سرويس ميگيريم :
Iweb

Global Net Access يا همون Gnax

لايرد تک

the Planet

و ...

طبق محاسبات ما ، اگه ديتاسنتر ساخته بشه ميشه با تبليغات خوب و امکانات استاندارد ، حداقل 50 درصد آنها را توي 5 سال اول به ايران

منتقل کرد.ولي حالا کو تا اتمام پروژه.

======
ببخشيد سرتون را درد آوردم به مبحث هم ربطي نداشت.به هر حال خوشحال ميشم کمکي به من بکنيد تا بالاخره سروساماني به کارهايمان بديم و از اين جابه جايي ها خلاص بشيم.من سروز24 را تحسين ميکنم.چون ثابته و موقعيت خودشو توي ديتاسنترشون که هلند است ، تثبيت کرده.

نمي خوام بحث رو منحرف كنم و يا ارزش كار شما رو كم كنم و يا بگم نميشه.

ولي گيرم اومدين ساختمون رو هم ساختين و تجهيزات رو هم خريدين و حتي بهتر از كانادا و آمريكا .
موضوع اصلي يعني پهناي باند رو از كجا ميگيريد ؟؟؟ نگيد دولت حمايت ميكنه و يا با مخابرات صحبت كرديم. كشور ما فعلا در تهيه اينترنت مصرفي معمولي كاربران پت پت ميزنه، چه برسه به پهناي باند براي ديتا سنتر.

مگه داتک و پارس آنلاين چه جوري تامين ميشوند؟

حرفتان فکر نکنم درست باشه.من ميخواهم پوله لايسنشو بدم.پس دليل نداره که چه سايتي را ميزباني ميکني؟

اون فقط يک هاست منيجر است.

++++

اگه ميشه ديتاسنتر معرفي کنيد ديگه:sad:

درضمن تبليغات نکنيد.

اولين ديتاسنتر ايراني = داتک يا پارس آنلاين.اين بحثو دوباره پيش نکشيد.

لطفا ديتاسنتر معرفي کنيد/.

ساله نو مبارک/.

به من درنونده کمک کنید.سایتهام خوابیده.لطف کنید دیتاسنتر معرفی کنید تا بریم برای سفارش/.

اگر خواستی می تونيم از iWeb با قيمت پايين تر از سايتش بهت سرور بديم.

با تشکر
علی اميری

sargardon

Banned
برای ایجاد یک دیتا سنتر بستر سازی لازم است که ایران فاقد این بستر است...
در اصفهان با سرمایه گذاری 4 میلیارد تومانی این پروژه فعلا به گل نشسته ....
دست از سفسطه بردارید......

خوبه زبونه مادریتون فارسیه ولی نمیدونم چرا فارسی نمیفهمید؟

از همین اول سالی دارید اعصاب آدم را خورد میکنید.

لطف کنید درمورد موضوع تاپیکه گفتگو کنید واگر خوش اومدید

ali_amiri113 بنده با نام شخصی و حقیقی نماینده iweb و Aplus هستم.

اگه میخواستم بگیرم خودم میگرفتم.

لطف کنید با عرض شرمندگی کتابهای فارسی دبستانتان را بخوانید.زیرا:

موضوع تاپیک معرفی دیتاسنتر وارز است.

قبلا ذکر کردم پیام تبلیغاتی ممنوع.

بعد خودتون میگید چرا بی احترامی میکنید.خوب لطفا رعایت کنید.من فقط آدرس سایت و ... خواستم.دیگه نگفتم ....

باز هم میگم اگه تکرار بشه به یکی از مدیران میگم پست هایتان را حذف کند.اول سال نو نرید روی اعصاب آدم.

برای ایجاد یک دیتا سنتر بستر سازی لازم است که ایران فاقد این بستر است...
در اصفهان با سرمایه گذاری 4 میلیارد تومانی این پروژه فعلا به گل نشسته ....
دست از سفسطه بردارید......

با اینکه خودم اینجام ولی نمیدونستم.

سرمایه ای که ما میخواهیم بزاریم با کمک شریک مالی و تجاری ماست.

خوبه زبونه مادریتون فارسیه ولی نمیدونم چرا فارسی نمیفهمید؟
از همین اول سالی دارید اعصاب آدم را خورد میکنید.
لطف کنید درمورد موضوع تاپیکه گفتگو کنید واگر خوش اومدید
ali_amiri113 بنده با نام شخصی و حقیقی نماینده iweb و Aplus هستم.
اگه میخواستم بگیرم خودم میگرفتم.
لطف کنید با عرض شرمندگی کتابهای فارسی دبستانتان را بخوانید.زیرا:
موضوع تاپیک معرفی دیتاسنتر وارز است.
قبلا ذکر کردم پیام تبلیغاتی ممنوع.
بعد خودتون میگید چرا بی احترامی میکنید.خوب لطفا رعایت کنید.من فقط آدرس سایت و ... خواستم.دیگه نگفتم ....
باز هم میگم اگه تکرار بشه به یکی از مدیران میگم پست هایتان را حذف کند.اول سال نو نرید روی اعصاب آدم.

من ديدم شما داری از بيچارگی و بی ديتا سنتری له له مي زنی بهت يک پيشنهاد دادم.
در مورد نمايندگی تون هم نمی دونم اما يادمه چند وقت پيش تو يکی از تاپيک ها بعضی از دوستان اين نمايندگی شما رو نقض کرده بودند. (با چت آنلاين با بخش فروش و اين جور چيزها) لينک اول - لينک دوم - http://forum.majidonline.com/showpost.php?p=624520&postcount=8 - لينک چهارم
ضمنا من هيچ تبليغی هم نکردم و خواستم شما رو از اين وضعيت نجات بدم. اينم بگم نه رسلر iWeb هستيم نه چيزی. فقط offer هايي می تونيم ازشون بگيريم که کار ساده ای هستش و هر کس ديگه ای هم می تونه اين کار رو بکنه. گفتم خواستيد بگيد تا من offer ای که دارم رو بدم.
در مورد نمايندگی هم که مي گيد اگر شرايط خاصی داريد که از قيمت های تو سايت iWeb هستش و ضمنا امکان upgrade کردن در آينده رو هم داره برام به صورت پيام خصوصی بفرستيد. شايد مشتری شديم.
در مورد حرف های بالاتون هم نديده می گيرم چون خوشم نميياد بحث و کل کل کنم و از اصل ماجرا هم دور شم. :)
بهر حال پيشنهاد من اين بود که اگر واقعا مشکل داريد و سايت هاتون به قول خودتون خوابيده می تونم اين کار رو با هزينه کمتر براتون انجام بدم.

در مورد کمک برای پيدا کردن ديتا سنتر هم يک بار بهتون بالا جواب دادم. اگر برای وارز می خواين يا چينی يا روسی.

با تشکر
علی اميری

سعی کنيد اگر می خواهيد ادامه بديد به سمت شکستن حرمت ها نريد.
اگر قصد ادامه دادن داريد بهتره علمی بريم جلو!

با تشکر
علی اميری

با عرض شرمندگي.

والا من قصد بي احترامي ندارم.ولي اگر شما هم جاي من بوديد و همش پيغام خصوصي تبليغاتي دريافت ميکرديد ...

لطفا شرايط من را درک کنيد.

شما خودتون داريد ميگيد.خوب معرفي کنيد به جاي حرف هاي ديگه.

باز هم از شما و بقيه عذر خواهي ميکنم.

درضمن در رايطه با ديتاسنترها ، چون کاربرها البته شما را نميگم بي ظرفيت هستند ، نميشه فعاليت کرد.

درهمين مورد من با آقا مجيد ارتباط داشتم.چون ايشون واقعا درستکار هستند و مانند بقيه کاربرها نيستند.

من کلمه رسمي را برداشتم.چون من تنها نماينده آيوب نيستم.ولي نماينده فروشش هستم.

درضمن ما نماينده هستيم نه بازارياب.

mohsenshahbazi

Active Member
فعالیت در زمینه وارز در حال حاضر روی سرورهای چینی بهتر جواب میده . جدیدا مشکلات کمتری دارن و آپ تایمشون خوبه .
بهتره از CNC-Group شروع کنید -
hxxp://cnc-noc.net/extend/en/
hxxp://whois.domaintools.com/60.12.193.18
انشالله به زودی به زبان چینی هم مسلط میشید !

جدیدترین ارسال ها

بالا