دوربین

elhammahboub

New Member
سلام دوستان ایامتان بر وفق مرادتان

من نیاز مبرم به راهنمایی شما دارم و خیلی فوری است چون یک کاری رو باید فردا شب تحویل بدم

ازم خواستند یه شیرالات کارکنم که به حد خیلی طبیعی باشه میخوام دوربین من یطوری تنظیم بشه که مثل دوربین های تنظیمی کانن جلو واضح باشه و پشت تار..
چیکار باید کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. میخام تجربه اولم رو خوب اراعه بدم و گرنه از دست میدم اون کار رو
اگر لینکی راجب این هست برام بفرستین. چون فرصت گشت و گذار ندارم

صمیمانه از همتون سپاسگذارم:rose:

Hidden Dragon

کاربر فعال
elhammahboub عزیز سلام،

اگر نوع محوی شبیه دوربین های نیکون بشه ایرادی داره :lol: ( باز بی مزه بازیم گل کرد ... )

پیش از هر مطلبی یادآوری کنم اینکه شخصی پروژه ای رو به عهده بگیره که براش ایجاد چالش یا بقول چشم آبی ها Challenge بکنه خیلی خوبه چون باعث پیشرفت شخص میشه...

اما چالش یعنی که شما فرضا 80 یا 90 درصد کار رو مسلط باشی و برای 10، 20 درصد باقیمونده زمان لازم داشته باشی که با مطالعه و تحقیق بتونی پروژه رو جلو ببری ... موقعی که کار اورژانسیه بهتر بی خیال چالش بشید

چون ممکنه علاوه بر از دست رفتن کار، اعتبارتون رو هم ببره زیر علامت سوال...

خب حالا از نطق پیش از دستور که بگذریم بریم ببینیم چه میشه کرد ...

سریعترین روش برای انجام یک چنین پروژه ای استفاده از HDR Light Studio برای نورپردازی به همراهی وی ری یا منتال ری یا هر رندر کننده Advance دیگه که شما باهاش راحت هستید

و گرفتن خروجی Z Depth برای تولید افکت DOF یا همون محوی مورد نظر شما و استفاده از پلاگین Frischluft Lens care برای فتوشاپ یا افتر افکت با استفاده از اون تصویر Z Depth عزیز هست...

حالا کافیه همین چند تا کلمه انگلیسی موجود در این پست رو در گوگل سرچ بفرمایید تا کلی آموزش پیدا کنید و با سرچ فارسی هم میتونید به راحتی لینک دانلود این برنامه ها رو پیدا کنید.

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا