دعوت به همكاري با تيم طراح تهران كليك

براي كامل كردن تيم طراحان تهران كليك به اين افراد نيازمنديم و ضمنا ساكن در تهران و با دستمزد عالي

1-برنامه نويس asp .net
2-برنامه نويس pHp
3-برنامه نويس html
5برنامه نويس java
------------------------------------------------------------------------------------------------------
گرافيك
1- فتوشاپ كار خرفه اي
2-فلش كار حرفه اي
------------------------------------------------------------------------------------------------------
پروزه هاي فارسي
1-مسلط به امور فازسي سازي برنامه هاي تحط وب
2-ساخت لوگوهاي فارسي
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستاني كه در اين زمينه ها مي توانند عضو رسمي سايت شوند pm دهند يا در همين جا اعلان كنند

با تشكر سعيد آنلاين

karkhaneh

New Member
اعلام همكاري

سلام. من html كارم. با css هم كاراي عجيب غريب انجام مي دم. سابقه كار درجه 2 با flash هم دارم. interface هم خوب مي تونم در بيارم. با dreamweaver بهتر از هر كسي مي تونم ملق بزنم. frontpage رو خيلي وقت پيش خوردم. با firework و photoshop كار مي كنم. در رابطه با طراحي هم هر چيز جديدي بياد سريع پيش رو مي گيرم و ته و توش رو در مي يارم. يه library كارآمد جاوا هم دارم.

iranexplorer.net

Active Member
دستمزد عالی که گفتند یعنی چقدر مثلا؟ چرا این مسائل رو شفاش مطرح نمی کنید؟

اگر دنبال تیم حرفه ای هستید، واضح اعلام کنید چقدر سرمایه در اختیار دارید. در غیر اینصورت حرفه ای ها رو نمی تونید جمع کنید دور هم.

آقا من پولي نمي دم اما در صورت سفارش از 100درصد درآمد هر طراحي 70درصد مال طراح و 30درصد هم مال سايت مي باشد

rahincom

Member
اونوقت دوست عزيز براي سايت هم بايد كاري انجام داد يا نه اين تيم رو فقط براي طراحي صفحاتي كه سفارش مي گيريد مي خواهيد

ببين در درجه اول كه نه چون كارش رو علي جان انجام ميده اما اگه هم يه همچين كاري هم بشه يه كاريش مي كنيم حالا (((( راستي ايران اكسپلورر خيلي توپ شده سايتت ها )))))))

مي گم بدك نيستا
ما اون امكانات اهدايي هم نخواستيم
فقط اينكه بتونيم كمكي به دوستاي خودمون بكنيم خودش كليه
آي دي ياهو منم كه تابو ءءءءءءء

اون زير نوشته

MiCrO_TaOoN

شاد باشيد
يا حق
محمد

kourosh Ebinj

New Member
سلام
من HTML و CSSرو كاملا بلدم و Frontpage&Dreamweaver روكاملا مسلط هستم.
واز Photoshop,Fireworks,Freehand,Corel Draw هم براي طراحي سايتهايم استفاده ميكنم.
در ضمن مسلط به زبان انگليسي هستم و 6 ماه در زمينه طراحي وب سابقه كار دارم و 1 سال در مورد ترجمه مقالات تخصصي

iRWEBDES

Active Member
saeedonline گفت:
(((( راستي ايران اكسپلورر خيلي توپ شده سايتت ها )))))))
موافقم اما حيف نيست اين همه استعداد كه از شما ما ديديم سايتتون تمپليت باشه ؟
به نظر من براي سايتي كه براي شركت طراحي ايجاد ميشه نبايد از تمپليت استفاده كرد !

AliReza26

Active Member
iRWEBDES گفت:
saeedonline گفت:
(((( راستي ايران اكسپلورر خيلي توپ شده سايتت ها )))))))
موافقم اما حيف نيست اين همه استعداد كه از شما ما ديديم سايتتون تمپليت باشه ؟
به نظر من براي سايتي كه براي شركت طراحي ايجاد ميشه نبايد از تمپليت استفاده كرد !

كاملـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــامــــــــــــــــــــــــــــــــوافقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا