در مورد اين قالب نطر بديد و كمكم كنيد...

Pooriya_Online

Active Member
والله تصميم گرفتم يه قلب اختصاصي براي وبلاگم بسازم. حالا اينجا ميزارم اولا اينكه مشكلاتش رو بگيد ثانيا بهتره براي يه فتوبلاگ چه رنگي و چه فرمي به كار بره. ثالثا بگيد اين قالب رو چه طوري Htmlش كنم و بعدش اينكه (فكر نكنم به اينجا ربط داشته باشه ولي ميگم) چه طوري به قالب وردپرس تبديل كنم...

f_mostafa_f

Active Member
حاجی شما دیگه چرا...

یه نگاه به مقالات و پست های دیگه بکن میفهمی...

ولی یه راهنمایی کلی: با استفاده از فتوشاپ و ابزار slice ،تبدیل به html میشه...

در مورد وردپرس من اطلاعی ندارم...

FashisT

Active Member
پوریا جان...اگه کاملا side bar و header و قسمت پست هارو کاملا از هم جدا کنی بهتر میشه.. میتونی سر مطلب برای قسمت ساید بارت هم درست کنی و هدرتم اگه گیرا تر کنی بهتره!
بعد بک گراند قالب هم خیلی ساده است یعنی فقط رنگ سفیده و خاکستری فکر نکنم زیاد خوب باشه!
میتونی از رنگهای سبز در کتار قرمز یواش با فیلی استفاده کنی ...
برای تبدیلش به html هن میتونی با ابزار slice کارتو جاهایی که میخوای تیکه تیکه کنی و بعد alt+shift+ctrl+s رو بزنی و با .gif or .png سیو کنی...
فعلا

Pooriya_Online

Active Member
آفا حوب چرا قالب رو نزاشتی

یکم توجه میکردی میدید دوست عزیز...

مصطفی جان ممنو از ایکه زاهنمایی کردی ولی این روش رو میدونم ولی نمیدونم چه طوری بعدش روی صفحه بزارمشون.

فاشیست جان از نظرت ممنون چشم سعی میکنم رنگها رو تغییر بدم و اینکه به چه نوعی قسمتها رو از هم جدا کنم (از لحاظ رنگی یا نه توس اشکال و...)

Pooriya_Online

Active Member
یه سری تغییرات در رنگ و ظاهر دادم ببینید مشکلاتش چیه. فقط یه چیزی بگم اینکه به دلیل کوچک کردن سایز و اندازه فایل یه مقدار مشکلات براش ÷یش اومده.
اگرم بشه یه سری نمونه بزارید برای انگیزه خیلی خوب میشه. نمیخوام زیاد گرافیکی و سنگین باشه یه چیز ساده و کم حجم برای فتوبلاگ.

ممنون...

f_mostafa_f

Active Member
Pooriya_Online گفت:
مصطفی جان ممنو از ایکه زاهنمایی کردی ولی این روش رو میدونم ولی نمیدونم چه طوری بعدش روی صفحه بزارمش

منظورتو از اینکه چطوری رو صفحه بزارم نفهمیدم...یعنی چطور اچ تی ام ال کنی؟ منظورت این بود؟

Pooriya_Online

Active Member
f_mostafa_f گفت:
منظورتو از اینکه چطوری رو صفحه بزارم نفهمیدم...یعنی چطور اچ تی ام ال کنی؟ منظورت این بود؟
تقریبا منظورم همین بود. در واقع چه طوری جدولبندی کتنم و خلصه وقتی تو فتوشاپ Slice کردم چه بکنم باهاش...

FashisT

Active Member
حالا بهتر شد ..حالا هدر خودشو نشون داد...
ببین اگه بتونی به تیبل های ساید بارت هم یه افکتی چیزی بک گراندی چیزی بدی خیلی بهتر میشه
رنگ بندیت هم خوبه ..حالا یه رنگ برای هایپر لینک و اکتیو لینک هات انتخاب کن تو مایه های رنگ اون اسمنه قلمبه هه تو عکس هدرت یکم تیره تر..
بعدشم یه line هم برای بین پست هات درست کنی حله..
بعدشم که slice بندی کردی و با پسوند .html سیو کردی اونو تو dreamweaver یا f.page باز کن و اگه html ات خوبه که از اول جدول یندی کن اگر هم نه که از همون جدول ها برای ادامه استفاده کن ..تا اینجا کار تموم شده..
ولی برای wp یکم کارت سخت میشه چون باید یه فنتولایی(با اجازه از علی خان کبیر) قالبتو به php ببری
23.gif

فعلا
13.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا