در خواست روشي براي خروجي مكس به فلش

rezapf

Member
سلام به همه دوستان
لطفاً راهي را پيشنهاد كنيد كه از مكس به فلش خروجي بده :cry:

roohollah

Banned
سويش مكس:mad:
كشتي مارو:-?
راه ديگه نداره:neutral:
لينكشو رفقا براي دانلود گزاشتن(سرچ كنيد، در جواب خودتون هم بود اتفاقا):)

ali3dtech

Member
سويش مكس:mad:
كشتي مارو:-?
راه ديگه نداره:neutral:
لينكشو رفقا براي دانلود گزاشتن(سرچ كنيد، در جواب خودتون هم بود اتفاقا):)

روح الله..............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :eek:
...................................................
من فقط میتونم نقطه بزارم.... همین....

بابا سوال پرسیده گناه که نکرده......... ای بابا :neutral:

درضمن نرم افزار Discreet Plasma هم هست که یه نرم افزار جدا هستش که محیطش کاملا عین محیط تری دی مکسه. فقط با این تفاوت که وقتی میگی رندر بگیر بچای اینکه عکس رندر بگیره میاد و swf رندر میکنه....!!!
امتحانش ضرر نداره.

موفق باشید

سلام

دوست عزیز

برای این کار بهتره از نرم افزار Flash MX استفاده کنی که توانایی فوق العاده ای داره و امکاناتی نظیر اضافه کردن دکمه های پخش رو به راحتی در اختیار ما قرار میده

roohollah

Banned
برای این کار بهتره از نرم افزار Flash MX استفاده کنی که توانایی فوق العاده ای داره و امکاناتی نظیر اضافه کردن دکمه های پخش رو به راحتی در اختیار ما قرار میده
اين آقا يكي از توانمند ترين افرادي هستند كه با مولتيمديابيلدر! سي دي هاي مولتي مديا ميسازن:) فقط به دنبال پلاگيني ميگردن كه بشه با فلش و مكس، همين كار رو به سورت سهبعدي انجام داد:)

سلام

دوست عزیز

من هم در حین ساخت یک سی دی اوتوران بودم که به این مسئله برخورد کردم و نرم افزاری بهتر از Flash MX پیدا نکردم

rezapf

Member
با تشکر از محبت علی آقا , حتماً امتحان میکنم .:)
روح الله از دوستان خوب منه ولی در حال گذروندن سنین حساسی است :razz:

roohollah

Banned
روح الله از دوستان خوب منه ولی در حال گذروندن سنین حساسی است :razz:
مهندس
argh.gif

rezapf

Member
سلام

دوست عزیز

تشکر از لطف شما , فقط اگر میشه کمی توضیح و یا نمونه هایی از این شیوه را در اختیار قرار دهید .

rezapf

Member
روح الله..............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :eek:
من فقط میتونم نقطه بزارم.... همین....

بابا سوال پرسیده گناه که نکرده......... ای بابا :neutral:

درضمن نرم افزار Discreet Plasma هم هست که یه نرم افزار جدا هستش که محیطش کاملا عین محیط تری دی مکسه. فقط با این تفاوت که وقتی میگی رندر بگیر بچای اینکه عکس رندر بگیره میاد و swf رندر میکنه....!!!
امتحانش ضرر نداره.

موفق باشید

دوست عزیز توضیحات نرم افزار رو در چندجا بعلاوه متنهای تبلیغاتی و .. را دیدم ولی هرچه گشتم نتوانستم نرم افزارش را دانلود کنم اگر زحمتی نیست لینک مطمئنی را معرفی نمائید .

rezapf

Member
اين آقا يكي از توانمند ترين افرادي هستند كه با مولتيمديابيلدر! سي دي هاي مولتي مديا ميسازن:) فقط به دنبال پلاگيني ميگردن كه بشه با فلش و مكس، همين كار رو به سورت سهبعدي انجام داد:)

روح الله جان ممنون از لطفت , احتیاجی به تعریف نیست شما هم یه سری به نرم افزار descreet plasma بزن , توضیحاتی که من دیدم واقعاً عالی بود . چند تا عکس و متن هم از رندرش گرفتم که حرف نداره , فقط مشکل اینجاست که نتونستم دانلودش کنم . اگه در این مورد میتونی کمک کن .

roohollah

Banned
چون از بين رفته، خيلي قديميه
Just_Cuz_06.gif
(مال زمان مكس 7 و الان هم جايگزين نداره؛ مثل GMAX يك بخش از مكس رو جدا كردن و با يك پلاگين شده اين!)
160.gif

يك تيكه كوچيك از مكسه، وقتي مكس رو داري يعني اون رو هم داري!
109.gif

سوييش مكس رو هم دانلود كردم
Just_Cuz_13.gif

فردا بهتون ميدم
10.gif

فعلا خداحافظ

ali3dtech

Member
دوست عزیز توضیحات نرم افزار رو در چندجا بعلاوه متنهای تبلیغاتی و .. را دیدم ولی هرچه گشتم نتوانستم نرم افزارش را دانلود کنم اگر زحمتی نیست لینک مطمئنی را معرفی نمائید .
باشه دوست عزیز. میگردم ببینم پیداش میکنم یا نه.
چون دیگه نیست.
باید توی سی دی هامو ببینم.
البته فکر میکنم دیگه نداشته باشمش.
خودمم خیلی باهاش حال کرده بودم.
اما اگه پیدا کردم براتون آپلودش میکنم.

rezapf

Member
چون از بين رفته، خيلي قديميه
Just_Cuz_06.gif
(مال زمان مكس 7 و الان هم جايگزين نداره؛ مثل GMAX يك بخش از مكس رو جدا كردن و با يك پلاگين شده اين!)
160.gif

يك تيكه كوچيك از مكسه، وقتي مكس رو داري يعني اون رو هم داري!
109.gif

سوييش مكس رو هم دانلود كردم
Just_Cuz_13.gif

فردا بهتون ميدم
10.gif

فعلا خداحافظ

عزیزم انشاء الله که تشریف آوردی چندتا از کارهای قدیمیم در سویش مکس رو نشونت میدم بر میگرده به چندسال پیش , ضمناً سویش استدیو مکس جدید هم دارم اونم بهت میدم :D
بازهم بخاطر زحمتت ممنونم :oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا