در خانه بصورت سه بعدي قدم بزنيم

amirb55

Member
سلام
من ميخواهم ببينم كار زير را چطور ميشود انجام داد دوستاني كه تجربه اين كار را دارند راهنمايي بفرمايند
توضيح ضروري : احتمال داره پول هم توش باشه
و اما مسئله من ميخواهم يه فايل اجرايي داشته باشم (مثلا روي سي دي) كه وقتي طرف اجراش كرد فضايي مثل گيم جلوش قرار بگيره از يك خانه! طرف بتواند با كمك موشواره !!!! (:) و يا صفحه كليد وارد خانه شود قسمتهاي مختلف آن را ببيند و ....
اينكه كار بصورت گرافيكي باشد يا فيلم يا ... به پيشنهاد شما مربوط است البته ترجيحا فيلم لازم نباشد
فرض بفرماييد نقشه و تصوير (به ميزان لازم) از خانه در اختيار داريم
حالا بفرمائيد با چه روشي بهتر ميشه انجام داد
همچين پرو‍ژه اي چقدر هزينه دارد ؟

Tonino

Member
درود بر شما
اين كار توسط يك گيم انجين امكان پذيره. كافيه مدل در يك نرم افزار 3D ساخته بشه و در يك گيم انجين ويژوال ايمپورت بشه. شما مي تونيد يك فايل .exe داشته باشيد كه مثل فايل همه گيم هاست كه وقتي روش كليك مي كني گيم اجرا ميشه.

end_of_cg

Member
مدلتو توی مکس به صورت low poly بساز بعد اونو export کن به نرم افزار macromedia director .بعد اونجا واسش دوربین تعریف کن
همین.....

amirb55

Member
درود بر شما
اين كار توسط يك گيم انجين امكان پذيره. كافيه مدل در يك نرم افزار 3D ساخته بشه و در يك گيم انجين ويژوال ايمپورت بشه. شما مي تونيد يك فايل .exe داشته باشيد كه مثل فايل همه گيم هاست كه وقتي روش كليك مي كني گيم اجرا ميشه.

سلام
ميتوني يكي از اين گيم انجين ها رو بگي ؟؟ اينا رو ميشه دانلود كرد از جايي (كجا؟)
اگه بتونم يكي از اينها رو تهيه كنم چي بايد بهش بدم (مدل طراحي شده با 3دي مكس ؟

من تو اين زمينه خيلي اطلاعات ندارم كمي كلاس پايين تر بگو لطفا

amirb55

Member
مدلتو توی مکس به صورت low poly بساز بعد اونو export کن به نرم افزار macromedia director .بعد اونجا واسش دوربین تعریف کن
همین.....

اونوقت تو اين حالت كاربر ميتونه تو ساختمان بگرده و همه جا رو ببينه و مثلا بالاي سرش (سقف) و زير پاش (كفپوش) زمين رو ببينه ؟ يا مثلا از پنجره منظره بيرون رو ببينه ؟

يه بار ديگه ميگم ميخوام مثل بازي دوم كاربر بتونه آزادانه حركت كنه

راستي هيچ كدام از دوستان فعلا قيمتي براي همچين كاري اعلام نكردن
به فرض آماده بودن 3دي چند ؟
اگر قرار باشه 3ي هم با جزئيات طراحي بشه چند؟

Tonino

Member
سلام
انتخاب گيم انجين بستگي به خودتون دارهو كار با اونها يه تخصص محسوب ميشه كه متخصصين اين كار در ايران انگشت شمارند.
چند تا از اونها:

Quke 3 Arena كه بازگشت به قلعه ولفناشتاين با اين گيم انجينه.
Half Lift يه گيم انجين Open Source كه سري بازي هاي هالف لايف رو با اين كار كردن.
Unreal 2 كه در دسترسه و ورژن 3 اون كه پابليك نيست.
Turqe

قيمتهاشون خيلي بالاست اما نسخه هاي كرك شده اونها در اينترنت سرچ كنيد مي تونيد پيدا كنيد. البته با نرم افزارهاي دانلود سرچ كنيد نتيجه بهتري مي گيريد.

Tonino

Member
در مورد قيمت هم بسيار بستگي به نوع و حجم كار داره. اگر مايليد جزئيات رو به من بگيد تا قيمت رو بدم.
[email protected]
و يا پيام خصوصي

amirb55

Member
در مورد قيمت هم بسيار بستگي به نوع و حجم كار داره. اگر مايليد جزئيات رو به من بگيد تا قيمت رو بدم.
[email protected]
و يا پيام خصوصي

سلام
1- ممنون از راهنماییتون
2- شما خودتان میتوانید این کار را انجام دهید ؟ اگر بله با من تماس بگیرید 66592519-66592520 من حاتمی هستم
3- کار تقریبا همین است خانه های بزرگی باید دمو شود قرار است سی دی در اختیار فرد قرار بگید او بتواند تمام اجزا خانه را ببیند کیفیت تصویر و نزدیک به واقعیت بودن شرط اساسی هست فرض کنید خانه چند طبقه هست ویلایی دارای اتاق خوابهای متعدد سالن پذیرایی و آشپزخانه (ها) استخر و سونا و ... مسلما ساختمان طوری هست که ارزش دمو ساختن دارد!
حالا اگر حجم کار معلومه بفرمایید قیمت چدقر میشه اگر نه زنگ بزنید با هم حرف بزنیم
مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا