درخواست s/n برنامه MSIPVS براي كارت tv - msi

aseman

Member
با سلام
من يك كارت TV Tuner از نوع TV@nywhere Maste - MS-8606دارم كه سي دي نصب اونو گم كردم
ديروز درايور ها و برنامه هاي tv و radio اونو از سايت msi دانلود كردم

درايور و برنامه راديو اون نصب شد اما برنامه MSIPVS كه براي ديدن شبكه هاي تلويزيوني هست سريال مي خواد مي خوام ببينم اگر كسي اين كارت رو داره سريال نصب برنامه ها رو به من بگه
فكر كنم پشت سي دي اون نوشته شده باشه
ممنونم
:cry: :cry:

46Golzar

New Member
با سلام
من يك كارت TV Tuner از نوع TV@nywhere Maste - MS-8606دارم كه سي دي نصب اونو گم كردم
ديروز درايور ها و برنامه هاي tv و radio اونو از سايت msi دانلود كردم

درايور و برنامه راديو اون نصب شد اما برنامه MSIPVS كه براي ديدن شبكه هاي تلويزيوني هست سريال مي خواد مي خوام ببينم اگر كسي اين كارت رو داره سريال نصب برنامه ها رو به من بگه
فكر كنم پشت سي دي اون نوشته شده باشه
ممنونم
:cry: :cry:
شماره سریال : S/N:7G9KCILRUFBCP7B
سلام . من هم همین کارت TV مدل MSI 8606 دارم که قبلاً روی ویندوز سون خوب کار می‌داد ولی اکنون روی ویندوز سون مشکل دارد و درUlead VideoStudio 9 نام کارت نمی‌آید و تصویر فیلم VHS نمایش داده می‌شود ولی صدا ندارد و ذخیره نمی‌شود. خواهشمند است اگر درایور ویندوز سون آنرا دارید یا آدرس آنرا دارید برایم بفرستید. کانال تلویزیون هم نمی‌آورد . در ضمن اگر ممکنه روش نصب سیمهای رابط بین ویدیو و کارت TV و کارت صدای کامپیوتر برایم توضیح دهید. متشکرم.
ایمیل [email protected]

46Golzar

New Member
سلام. من هم کارت TV مدل MSI PVS 8606 Video Capture دارم که درایور آن روی ویندوز سون نصب نمی‌شود لطفا شما درایور آنرا از کدام آدرس و چگونه گرفتی؟
مرا راهنمایی نما. باتشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا