درخواست کرک برنامه فارسی ساز شتاب

roozbeh007

Member
با سلام
آقا من دنبال کرک برنامه شتاب® فارسی نگار هستم. اگه کسی داره میشه لطف کنه و کرکش رو توی همین سایت آپ لد کنه؟ یا واسم اییل کنه من تو سایت خودم آپ لدش میکنم. سایت دانلد آل متسفانه ساسپند شده و فایل دیگه قابل دریافت نیست.
تشکر از توجه شما

se7en

Member
roozbeh007 گفت:
با سلام
آقا من دنبال کرک برنامه شتاب® فارسی نگار هستم. اگه کسی داره میشه لطف کنه و کرکش رو توی همین سایت آپ لد کنه؟ یا واسم اییل کنه من تو سایت خودم آپ لدش میکنم. سایت دانلد آل متسفانه ساسپند شده و فایل دیگه قابل دریافت نیست.
تشکر از توجه شما
سلام
دوست عزيز روزبه جان!
اولا اسم و مشخصات برنامه رو كاملتر بده ! چون شتاب دوتا فارسي ساز يا فارسي نگار داره !
دوما تويه سايتهاي معروف كرك نيست چون كسي سراغ كرك كردن برنامه هاي ايراني نميره ! (الحمدلله!) :roll:
سوما از نظر اخلاقي بهتره كه ازشون بخري ! چون فكر نميكنم براي نرمافزار به اين خوبي 6900 تومان پوله زيادي باشه ! بحث كرك موقعي درسته كه امكان خريد نرم افزار نباشه يا اينكه سازندگانش خيلي طماع باشن و قيمتو بالا بگن ! مثل نرم افزار پروين ! كه نسخه اي كه با كورل و فري هند سازگاره 130 هزار تومنه !
من تا حدودي صاحبانشو ميشناسم ! اونا هم اكثرا مثل منو شما دانشجو هستن ! اين كار زياد درست نيست !
مطمعنا شما هم متوجه هستين ! :wink:

magid

Member
با سلام
اين هم كركي كه خواسته بوديد :lol:
فقط اگه مي شه ديگه كرك برنامه هاي فارسي رو درخواست نكنيد :wink: :wink:

با تشكر

مجيد( 8O )

roozbeh007

Member
se7en گفت:
سلام
دوست عزيز روزبه جان!
اولا اسم و مشخصات برنامه رو كاملتر بده ! چون شتاب دوتا فارسي ساز يا فارسي نگار داره !
دوما تويه سايتهاي معروف كرك نيست چون كسي سراغ كرك كردن برنامه هاي ايراني نميره ! (الحمدلله!) :roll:
سوما از نظر اخلاقي بهتره كه ازشون بخري ! چون فكر نميكنم براي نرمافزار به اين خوبي 6900 تومان پوله زيادي باشه ! بحث كرك موقعي درسته كه امكان خريد نرم افزار نباشه يا اينكه سازندگانش خيلي طماع باشن و قيمتو بالا بگن ! مثل نرم افزار پروين ! كه نسخه اي كه با كورل و فري هند سازگاره 130 هزار تومنه !
من تا حدودي صاحبانشو ميشناسم ! اونا هم اكثرا مثل منو شما دانشجو هستن ! اين كار زياد درست نيست !
مطمعنا شما هم متوجه هستين ! :wink:

با سلام آقای سون.
عرض کنم که من دنبال کرک برنامه شتاب® فارسی نگار 2 هستم.
قیمتش واسه کسایی که تو ایران هستن شیش هزارو نهصد تومنه ولی واسه اونایی که خارج هستن 29$ هست. این اختلاف قیمت واسه چیه؟ اگه اینا آدمای صادقی بودن ما رو هم همون 10$ چارژ میکردن. اون سایتی هم که من گفتم فقط بین ما ایرانیها معروفه وگر نه خارجیها گیزی راجبس نمی دونن . حالا اگه کرک و داشتی برسون، واسه برنامه های دیگه اقدام میکنیم که بخریمش

roozbeh007

Member
magid گفت:
با سلام
اين هم كركي كه خواسته بوديد :lol:
فقط اگه مي شه ديگه كرك برنامه هاي فارسي رو درخواست نكنيد :wink: :wink:

با تشكر

مجيد( 8O )

دستت درد نکنه آقا Magid
ولی متسفانه فایل قابل دریافت نیست.
چشم دیگه درخواست کرک هم نمیکنیم :?

roozbeh007

Member
کرک سالمه قابل دریافت هم هستش. ولی مشکل جای دیگست.
این بروبچی که شتاب® فارسی نگار 2 رو نوشتن سرسهای برنامه خودشون رو دستکاری کردن دوباره. واسه همین هم این کرک میره همه چیز رو بجای اینکه درست کنه، خراب میکنه. سون بهشون بگو اینقد تیز نشن. :(

m-sh

Member
خوب شما برنامه اصلي كه اين كرك باش كار كنه را نداريد ؟؟

roozbeh007

Member
نه.
متسفانه ندارم. ولی حتماً کسایی بودن که قبلاً این نرم افزار رو دنلد کرده بوده باشن. منظورم اینه قبل از اینکه اینا بزنن سرسهای برنامه رو تغییر بدن حتماً کسایی بودن که برنامه رو دریافت کرده بودن

se7en

Member
سلام
روزبه جان !
اولا كه هر جنسي كه اينجا X تومان بود نبايد قيمتش تويه بازارهاي خارجي هم معادل همون X تومان باشه ! به دلايل مختلفي كه بحث دربارش از حوصله جمع خارجه ! :roll:
دوما من به محل اقامتتون توجه نكرده بودم ! :?
سوما متاسفانه كركشو ندارم !
راستي شما با ورژن 1 كه مجانيه نميتوني كار كني ؟! به غير از درج خودكار فرقي نداره ! يه كپي پيست راه ميندازه ! :idea:
در ضمن سوء تفاهم نشه كه اينا رفيقامن يا من نفعي از خريدش ميبرم ! يكمي از جهت ملي گرايي و ... گفتم ! :wink:
پاينده باشيد
هفت

magid

Member
با سلام

آقا روزبه من ورژني كه با كركش كار مي كنه دارم حدود 2.9مگابايت است

ايميلت رو بده من توي سايتم آپلود ميكنم و آدرسشو رو توي ايميلت مي فرستم

اينجا آدرس رو نمي زارم چون ممكنه كه بعدا برام دردسر بشه

آقا روزبه اگر خواستي به اين ايميل [email protected]آدرس ايميلت رو بده

با تشكر
مجيد( 8O )

m-sh

Member
آقا منم مي خواهم منون اگه براي من هم ارسال كنيد : [email protected]

راستي حتي حاضرم بذارم روي هاست خودم تا همه دوستان بتونند دانلود كنند !

magid

Member
m-sh گفت:
آقا منم مي خواهم منون اگه براي من هم ارسال كنيد : [email protected]

راستي حتي حاضرم بذارم روي هاست خودم تا همه دوستان بتونند دانلود كنند !
با سلام

آقا برات آدرس رو به ايملت فرستادم :lol:

اميدوارم مشكلي نداشته باشه :wink:

با تشكر

مجيد( 8O )

جدیدترین ارسال ها

بالا