درخواست آموزش تدوین

amin-nima

New Member
سلام.
دوستان من جدیدا وارد این کلوپ شدم واقعا ایول جالب بود.
من کارمند صداوسیما هستم ،دوست دارم با شما ها همکاری کنم البته بهتر بگم اموزش بگیرم.
البته در صداوسیما کار اداری انجام می دم اما جدیدا با توجه به علاقه و البته کمی هم استعدادم توی زمینه تدوین قرار شده توی واحد پخش شبکه استخدام بشم اما چون اون چیزی که بلدم از تدوین بیشتر به برنامه پریمیر خلاصه میشه(البته ورژن 6)دوست دارم با اطلاعات بیشتری برم توی کار جدیدم پس اگر آموزشگاهی رو میشناسید که بتونه تدوین رو بهم کامل تر از این چیزی که بلدم آموزش بده ممنون میشم
نمی دونم مقررات این کلوپ اجازه میده که من شماه همراهم رو بزارم اگر تخلفه ببخشید
09122254724
راستی یکی به من بگه چه جوری میتونم نمونه کارام رو اینجا بزارم.
مرسی.

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
خیلی خوشحالیم که شما اینجا آمده این
امیدورام همه ما بتونیم از تجربیات شما استفاده کنیم
من خورم شهرستان هستم و آموزشگاه های تهران را خبر ندارم ولی اگه بخوای کلی آموزش البته زبان انگلیسی دارم
و اگه بخوای کارات را اینجا بذاری اول در قسمت گالری بعد باید حجمش را در کمترین مقدار ( خوب بخاطر دیزلی بودن اینترنت پرسرعت ایران است ) را بر روی یکی از سرورهای مخصوص اشتراک گذاری مانند rapidshare.com و غیره اپلود کنی

amin-nima

New Member
ممنون عزیز
منم خوشحال مشیم توی این کلوپ فعال تر باشم.
عزیم من از اداره میام تو سایت اینجا سرعتش خیلی خوبه بازم لازمه که حجمش رو پایین بیارم آخه خودت بهتر از من میدونی که اگر حجم پایین بیاد کیفیتشم پایین میاد.

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
خوب شما در صدا و سیما هستین و سرعت های کولاک
من و یا امثال من که می خوان 2 مگابایت را در 7 دقیقه دانلود کنن 100% نمیان کار شما اگه 15 مگ باشه را دانلود کنن و نظر بدن
منتظر کارهای شما هستیم

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من هم خوشحال میشم نمونه کارهاتون ببینم دست ما را هم بگیرید برای استخدام :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا