درباره phpbb

Vmj

Member
سلام به همه دوستان.
آقا من تازه كارم. لطفا به من بگين چه جوري ميشه فايلهاي php را روي كامپيوتر خودم اجرا كنم يا اديت كنم.
آخه اينترنت اكسپلورر من فايلهاي php را مثل فايل متني نشون ميده

Vmj

Member
خوب استاد از كجا بيارم چه جوري نصب كنم؟
تلگرافي ميگي؟

shahrokh_xp

Active Member
Vmj گفت:
خوب استاد از كجا بيارم چه جوري نصب كنم؟
تلگرافي ميگي؟
آقا ببخشيد موقع نوشتن عجله داشتم.در ضمن ديگه دوستمون كامي گفتند.تو اونجا(قسمت مقالات)مشكلت حل ميشه يه سري بزنيد :wink:

Vmj

Member
آقا با تشكر از راهنماييهاي همه دوستان خوبم مشكلم حل شد.
فقط يه چيزي مونده. فرق phpBB با PHP Nuke چيه؟
بعدش هم من يه php nuke فارسي از سايت farsinuke.com دانلود كردم و نصب كردم منتها اول صفحه چندتا Error ميگيره. وقتي هم به عنوان مدير لاگين ميكنم هيچ جا نميتونم برم. كلاٌ مشكل داره. در ضمن قيافش هم خيلي درپيته!
واسه اين مشكلا چيكار كنم.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا فرق php nuke و phpBB در اينه كه phpNuke يك Portable يا Protal هستش كه با اون ميتونيد يك سري امكانات از پيش تعريف شده داشته باشيد و يك سايت حرفه اي و كاملي راه بندازيد...
ولي phpBB برنامه اي هستش كه براي راه اندازي انجمن هستش... اين هم تقريبا حكم protal رو داره ولي فقط براي راه اندازي انجمن يا به قول معروف تالارهاي گفتمان هستش..
اون اررورهايي هم كه هنگام اجراي فارسي نوك روي لوكال هاست بهتون ميده بخاطر قديمي بودن نسخه php شما هستش .. در ضمن بهتون پيشنهاد ميكنم نسخه آخر اونو دريافت كنيد چون نسخه قبلي كمي مشكل داشت

موفق باشيد
مجيد

shahrokh_xp

Active Member
آقا فقط فرق phpbb با php-nuke رو مي تونم بگم اونم اينه كه phpbb يه برنامه board يا يه نوع forum ولي nuke همانطور كه خودش گفته سايت آماده براي نصبه :wink:

Vmj

Member
خيلي ممنون از اينكه جواب داديد.
وقتي من ميخوام برنامه نصب php رو از سايت php.net بگيرم error ميده ميگه اين فايل وجود نداره. با چند تا اينترنت هم امتحان كردم. حالا چيكار كنم؟
بعدش هم من php رو از برنامه apache كه از همين سايت شما دانلود كردم استفاده ميكنم. حالا ميگين قديميه؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

راستش بله اين مشكل يك چند روزي هستش كه پيش اومده.. آخه اون ميخواد وصل بشه به سرور مخصوص ايران كه متاسفانه مثل اينكه سرور ايرانش مشكل داره و نميتونه كانكت بشه..
در مورد اون برنامه اي هم كه دانلود كردين بايد بگم كه بله نسخه php موجود در اون قديمي هستش..فكر كنم 4.1 هست

مجيد

Vmj

Member
دستت درد نكنه آقا مجيد. مشكل error ها رفع شد. اما يه چيز ديگه. وقتي با user , pass مدير لاگين ميكنم توي هر قسمتي كه ميخوام برم ميگه Access Denied وقتي توقسمتهاي عادي مثلا downloads هم ميخوام برم ميگه You can't access this file directly... حالا ديگه چشه؟
با تشكر از سايت خوبتون

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

در مورد مشكل اولتون بايد بگم php نسخه جديدشو نصب كردين؟؟؟؟
در مورد مشكل دوم خب حتما شما اسم فايل رو تنهايي وارد ميكنيد كه اينطوري نبايد بزنيد بايد بصورت modules.php?name=Downloads بزنيد

مجيد

Vmj

Member
نه آقا مجيد. اين چيزها رو كه خودم ميدونم. در ضمن من صفحه admin و صفحه اول يعني index.php رو ميتونم ببينم. اما هر چيزي رو كه از منوي سمت راستش كليك ميكنم اون error رو ميده.
لطفا به من كمك كنيد چون خيلي بهش احتياج دارم.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

راستش اين اتفاق خيلي عجيبه!!!

اول بگيد كه ايا اينو رو سرور سايتتون امتحان ميكنيدش يا توي كامپيوتر خودتون؟

مجيد

Vmj

Member
نه. من در كامپيوتر خودم در localhost كار ميكنم. حالا چي؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

پس راستش نميدونم مشكلتون از چي ميتونه باشه (to my brain: Bad Command or File name!) :roll:

ببخشيد :cry:

مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا