دانلود نرم افزار حسابداری رایگان بدون محدودیت برای کامپیوتر چه مزایایی دارد؟

minapaeezi22

New Member
20944811-Converted.svg

همه ما وقتی به نرم افزاری نیاز پیدا می کنیم، اول از همه سعی می کنیم نسخه رایگان و مناسبی از آن را پیدا کنیم؛ منظقی هم هست. بسیاری از نرم افزارها در نسخه های رایگان با کیفیت ارائه شده اند مثل نرم افزارهای یادداشت برداری و… . اما آیا نسخه آنلاین درباره همه نرم افزارها بهترین انتخاب است؟ نرم افزار حسابداری، نرم افزاریست که اطلاعات مالی شما را نگهداری می کند و امور حسابداری خود را با آن انجام میدهید؛ اطلاعاتی که در این نرم افزار وارد میکنید بسیار مهم هستند و باید در انتخاب نرم افزار حساس باشید. برای استفاده از نرم افزار حسابداری شخصی یا کاری، شما به امنیت بالا و پشتیبانی خوب اپلیکیشن نیاز دارید. در این بخش به بررسی نکات مهم دانلود نرم افزار حسابداری رایگان بدون محدودیت برای کامپیوتر، امکانات، معایب و … می پردازیم.

نرم افزار حسابداری چیست؟

نرم افزار حسابداری ابزاری است هم برای حسابداران مجموعه ها هم برای صاحبان کسب و کارها که به کمک آن امور مالی و حسابداری خود را مدیریت کنند. نرم افزار حسابداری اطلاعات مالی شامل فاکتورها، تراکنش ها، حساب های مشتریان و… را ثبت میکند و بر اساس معیارهای مختلف مثل میزان فروش و سود و… گزارش تهیه میکند.

5 قابلیت یک نرم افزار حسابداری خوب چیست ؟

انواع نرم افزار حسابداری شرکتی و فروشگاهی امکانات متفاوتی دارند و هر نرم افزار ممکن است در یک سری بخش ها حرفه ای تر عمل کرده باشد. اما از هر نرم افزار در هر زمینه ای انتظار می رود یک سری ویژگی های پایه ای را با عملکردی خوب داشته باشد؛ در مرحله بعد امکانات گسترده تر برای بهبود تجربه کاربری و کاربردهای نرم افزار مورد توجه قرار میگیرند. نرم افزار حسابداری نیز همین طور است. امکانات پایه ای یک نرم افزار حسابداری شامل موارد زیر است:

  • ثبت انواع فاکتورها، تراکنش ها و...
اولین کارکردی که از یک نرم افزار حسابداری انتظار میرود ثبت مدارک مالی شامل انواع فاکتورها، ثبت تراکنش ها، مشتریان، خرید و فروش ها، جزئیات هر محصول و قیمت آن در زمان های مختلف و... و جمع آوری این اطلاعات و هماهنگ کردن آن هاست. با دانلود نرم افزار حسابداری رایگان بدون محدودیت برای کامپیوتر که توسط تیم چرتکه طراحی شده، می توانید با امکانات ذکر شده بیشتر آشنا شوید.

  • گزارش نویسی های دوره ای
گزارش میزان فروش، ورودی یا خروجی سرمایه در بازه زمانی برای مثال در یک ماه و... دید خیلی خوبی به شما از روند رشد یا نزول کسب و کارتان میدهد. یک نرم افزار حسابداری خودش بر اساس اطلاعاتی که از کسب و کار شما به دست می آورد در بازه های زمانی مختلف گزارش تهیه میکند و معمولا گزارش ها را به صورت نموداری میتوانید مشاهده و تحلیل کنید.

  • امنیت اطلاعات مالی
این اطلاعات بسیار حساس هستند و نگهداری آنها در محلی امن بسیار مهم است. داشتن بستری مطمئن یکی از امکانات اصلی یک نرم افزار حسابداری حرفه ای است تا خیال شما را بابت امنیت اطلاعات راحت کند و نگران هک شدن حساب ها یا از بین رفتن اطلاعات نباشید.

  • پشتیبانی همراه
هنگام کار با هر نرم افزاری گاهی مشکلاتی پیش می آید که نیاز به کمک خود تولید کننده نرم افزار است تا آن مشکل برطرف شود، گاهی هم بدون اینکه برطرف شود با آن کنار می آییم. اما وقتی مسئله امور مالی است، یک سیستم باید به درستی کار کند و اگر مشکلی ایجاد شده و حل نشود، در ثبت اطلاعات ودر نتیجه همه چیز اختلال ایجاد خواهد شد. وقتی شما با نرم افزاری با پشتیبانی قوی کار میکنید، اگر به مشکلی بربخورید آنها به شما کمک میکنند که برطرف شود، همچنین اگر بلد نباشید با بخشی از نرم افزار کار کنید، تیم پشتیبانی شما را راهنمایی می کند.

  • فضای کاربری مناسب
شاید فکر کنید این گزینه چندان مهم نیست، اما در نرم افزاری که شما با اطلاعات جزئی سر و کار دارید، فضایی که بتوانید مدت زیادی آن را تحمل کنید و یا به اندازه کافی اطلاعات را شفاف برای شما نشان دهد در طولانی مدت مهم است. پیشنهاد ما دانلود نرم افزار حسابداری رایگان بدون محدودیت برای کامپیوتر است تا به این ترتیب پس از آشنایی کامل با فضای آن، اقدام به خرید نسخه اصلی کنید؛ چرا که این امکانات تنها در مدت زمان محدود در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

آیا می توان برنامه حسابداری رایگان دانلود کرد؟

بله. شما می توانید نسخه رایگان نرم افزار حسابداری فروشگاهی، شرکتی را پیدا کنید؛ و یا نسخه رایگانی که برخی از نرم افزارهای حسابداری ارائه کرده اند. همچنین نسخه دمو نرم افزارها که به منظور آشنایی مخاطب با فضای آنهاست نیز به مدت محدود رایگان است.

برای شرکت هایی که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده اند و هنوز برنامه ریزی دقیقی برای مدیریت امور مالی ندارند، دانلود نرم افزار حسابداری رایگان گزینه بسیار مناسبی است؛ چرا که می توانند با فضای کلی نرم افزار آشنا شده و امکانات مختلف آن را بررسی کنند.

البته اگر جزو این دسته از افراد نبوده و در حال حاضر از نرم افزار حسابداری استفاده می کنید هم می توانید اقدام به دانلود نرم افزار حسابداری رایگان بدون محدودیت برای کامپیوتر کنید؛ بسیاری از افراد از امکانات محدود نرم افزارهای حسابداری ناراضی هستند و یک برنامه جامع و کامل تر را برای ثبت امور مالی ترجیح می دهند. در واقع هدف اصلی تیم حرفه ای چرتکه از ارائه نسخه رایگان نرم افزار حسابداری، آشنایی افراد با کیفیت، انعطاف پذیری و طراحی بی نظیر آن است.

فراموش نکنید که با دانلود نرم افزار حسابداری رایگان به مدت یک ماه، نسخه کامل نرم افزار در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید به تمام این امکانات دسترسی داشته باشید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا