دانلود فايل هاي Psd تمپلت !

Erfan

Active Member
اميدوارم حال تمامي دوستان خوب باشه !
اسم اين تاپيك دانلود فايل هاي Psd تمپلت هستش كه بنده بنا به نياز حس كردم جاي يه همچين چيزي توي انجمن گرافيك احساس ميشه ...
اصول كاري در اين تاپيك اينگونه است كه دوستان و ياوران مجيد آنلايني گل اگر در وبگردي روزانه خود به سايتي يا لينكي براي دانلود تمپلت برخورد كردند آن را در اين تاپيك قرار داده تا ديگر دوستان از آن بهره مند شوند يا اگر تمپلتي طراحي كرده و ميخواهند ديگر دوستان را از استفاده آن بي نصيب نگذارند سورس آن يا psd آن را در اين تاپيك قرار دهند.

از مديران انجمن تنها 2خواهش دارم :

1. خواهشم اينه كه دقت بيشتري به اين تاپيك نموده و در نبود ما نذارند اينجا خاك بخوره !!!
2. در صورتي كه اين تاپيك از روال عادي و تعريف شده خود خارج شد با قفل كردن آْن باعث ايجاد هماهنگي بيشتر در انجمن اقدام كنند.

از اعضاي عزيز تنها خواهشم اينه كه فقط در صورت گذاشتن تمپلت دست به پست بزنند و از زدن هر گونه پست شخصي ائم از تعريف و تمجيد و شوخي و گفتمان شخصي خودداري كنند.

با تشكر بارزام(دايره آموزش مجيد آنلاين)

Erfan

Active Member
براي شروع اين تمپلت خيلي ساده و سبك !

cover.jpg

:: دانلود فايل PSD با حجم 651 كيلوبايت !

مخلصيم, بارزام (دايره آموزش مجيد آنلاين)

dark.designer

Active Member
سلام اینارو خودت کار کردی ؟ ایول بابا دستت درد نکنه.
من یه سی دی از تمپلیت های مونستر رو دانلود کردم از بیت تورنت اما نمیشه که بزارم اینجا یعنی نمیشه آپ کنم چون هر کدوم حجمشون حدود 6-7 مگ هست. اما میگردم اگه چیز باحال برای دانلود پیدا کردم میزارمش.

Erfan

Active Member
سلام اینارو خودت کار کردی ؟ ایول بابا دستت درد نکنه.
من یه سی دی از تمپلیت های مونستر رو دانلود کردم از بیت تورنت اما نمیشه که بزارم اینجا یعنی نمیشه آپ کنم چون هر کدوم حجمشون حدود 6-7 مگ هست. اما میگردم اگه چیز باحال برای دانلود پیدا کردم میزارمش.

خواهش ميكنم !

دوست عزيز ترجيهاً از تمپلتهاي مونسر استفاده نكنيد زيرا مصطفي چيزهايي در اين مورد بهم گفته كه باعث قفل شدن اين تاپيك و در نتيجه يحتمل مسدود شدن فروم ميشه ...

سايت زياد هست و وقت هم بسيار ...

مخلصيم بارزام !

dark.designer

Active Member
من طرح های مونستر رو برای استفاده dl نکردم و میدونم که استفاده بدون پرداخت پولش هر چند در ایران باشه غیر مجازه.
بحرحال اگه چیز میز free پیدا کنم سعی میکنم بزارم.

Erfan

Active Member
خب دوستان اينم يكي ديگه كه خيلي قشنگ شده ... [ من به دوستان توصيه كردم كه پست الكي ندين ... خواهشا رعايت كنين ... تا با برخود مديران مواجه نشين ]

cover.jpg

:: دانلود فايل PSD با حجم 206 كيلوبايت !

مخلصيم بارزام از دايره آموزش !

آخرین ویرایش:

Erfan

Active Member
خب انگار كسي ايده جديدي در اين باره نداره اينجا بذاره ...

تعطيل ! آقا تعطيله !!! ....

Erfan

Active Member
خب انگار يه چند مدتي هست اين قسمت داره خاك ميخوره !!!
اين تمپ قشنگ و ضريف و سبك براي اون دسته از عزيزان كه دوست دارن يه وب سبك و خوشكل داشته باشن ... سبك دارك و اينجور حرفاست ... اميدوارم خوشتون بياد !

Cover.jpg

:: دانلود فايل PSD با حجم 412 كيلوبايت !

در ضمن چنتا فايل PSD كاربردي دارم كه در اينجا ميذارم تا دوستان استفاده كنن !

مخلصيم, بارزام !

جدیدترین ارسال ها

بالا