دانلود بازی ساخت خودم WarCry فریاد جنگی

WarCry(Robot War) فریاد جنگی(جنگ روباتها)

-------------------------------------------------------

نام: WarCry(Robot War)

موتور بازی+ورژن: Dark Basic Pro 6.6

سال: 2008

برنامه نویس و طراحی و ساخت مدل و مراحل: امید صادقوند

نوع بازی:اکشن سه بعدی/Action 3D

زبان:فارسی/اینگلیسی(Farsi/English)

تعداد مراحل: 5 مرحله کامل(برای نمایش فقط مرحله 4 را آپلود کردم)

مدت ساخت: 5 ماه

سلاحهای مختلف روبات کاماندو:

1.رگبار(بینهایت)

2.نیروی کمکی

3.موشک حرارتی

4.موشک کنترلی

5.بمب

6.بمب کنترلی

کنترل بازیکن:

W حرکت بازیکن به بالا

S حرکت بازیکن به پایین

A حرکت بازیکن به چپ

D حرکت بازیکن به راست

SPACE برداشتن

کلید 1 فعال و غیر فعال کردن نیروی کمکی(زمانی که بیخودی نیروی کمکی تیر اندازی میکند میتوانید آن رو غیر فعال کنید)

کلید 2 انتخاب انواع موشک یا بمب

کلید چپ موس تیر اندازی(باید کلید راست را ول کنید)

کلید راست موس پرتاب موشک یا بمب(باید کلید چپ را ول کنید)

کلید UP برای سرعت دادن به موشک کنترلی

خلاصه داستان:

از یک پایگاه کاملا حفاظت شده تراشه ای به سرقت میرود و برای برگرداندن این تراشه روبات کاماندویی ساخته

میشود که دارای سلاحهای مجهزی میباشد حال شما وارد پایگاه نظامی آنها میشوید و به مبارزه با دیگر روباتها

میپردازید.

ممکنه داستان جالبی نداشته باشه ولی من بیشتر روی برنامه نویسی و گرافیک کار کردم.

**شما در این بازی با 5 روبات با سلاحهای مختلف مبارزه میکنید**

راهنمای مرحله 4:

برای گرفتن سلاحها و جان فقط کافی است از آن رد بشید تا آن را بگیره

نخست به جلو حرکت کنید و بمب را از سمت راست دری که فقل است بردارید سپس به سمت چپ حرکت کنید

سپس در سمت راست راهروی باریک نیروی کمکی را بردارید و روباتها رو از بین ببرید(در ضمن مرحله 4 سخت تر اینه که گذاشتم من خودم کمی آسونترش کردم)

برای از بین بردن رباتها باید پشت جعبه ها مخفی بشید سپس به وسیله بمب کنترلی(کلید 2 را یک بار بفشارید تا یک موس روی عکس بمب ظاهر شود)

و به وسیله موس بمب را کنترل کنید...حتی میتوانید پشت جعبه ها مخفی شود تا نیروی کمکی روباتها را از بین ببرد...سپس یک موشک هم پیدا میکنید آن را هم بردارید

حال به راه خود ادامه داده تا به بن بست برسید چندین جعبه فلزی سطح راه شما هستند برای از بین بردن این جعبه ها به صورت زیر عمل کنید:

در فاصله ی زیادی از جعبه های فلزی قرار بگیرید(طوری باشد که شما هنوز بتوانید جعبه های فلزی را ببینید)

سپس از بین سلاحها,موشک کنترلی را انتخاب کنید(با فشردن چندین مرتبه کلید 2 روی کیبورد موشک کنترلی را انتخاب کنید)

حال موشک را هدایت کنید و از بین جعبه ها رد کنید(مراقب باشید که به چیزی برخورد نکنید در غیر این صورت موشک منفجر میشود)سپس به دنبال یک کپسول در رو به روی جعبه های فلزی بگردید و موشک را در نزدیک کپسول به دیوار یا خود کپسول بزنید تا منفجر شود(موشک و بمب تا شعاع 1.5 متری میتواند انفجار تولید کند)

سپس به راه خود ادامه بدهید(میتوانید مستقیم بروید و یک بمب و یک جان پیدا کنید ولی راهی ندارد)حال به سمت چپ رفته و از سراشیبی پایین رفته و دستگاه چسبیده به دیوار را خراب کنید(با همه سلاحها میتوانید خراب کنید)سپس تمام جعبه های چوبی را هم از بین برده و تجهیزات را بردارید(جان و موشک و نیروی کمکی).

راه به وسیله چندین جعبه فلزی بسته است ولی یک راه کوچک در وسط جعبه ها دیده میشود...درون این سوراخ تیر اندازی کنید(باید طوری تیر اندازی کنید که تیر از اون طرف بیرون بیاید)جعبه چوبی در اون طرف وجود دارد و باید ان را هم خراب کنید پس از خراب کردن جعبه چوبی راه کوچک کاملا باز است.

سپس به دنبال یک کپسول و یک بشکه فلزی بگردید سپس بشکه فلزی را با یکی از سلاحهای خود منفجر کنید پس از این کار کپسول آتش میگیرد و از راه کوچک بین جعبه های فلزی رد میشود و کپسول اون طرف سراشیبی را منفجر میکند.

بعد از این کار همه درها قفل میشوند و رباتهای دشمن حمله میکنند.همه را از بین برده تا درها باز شوند

سپس به همان اول بازی برگردید و وارد در بزرگی که بسته بود شوید سپس به دنبال دستگاهایی بگردید تا درهای دیگر را هم باز کنید.

پس از خراب کردن این دو دستگاه راهی برای خارج از ساختمان پیدا کنید.

حال سلاحها را گرفته و به جلو بروید این قسمت خیلی سخته و باید با کلی روبات بجنگید(سعی کنید تمام سلاحهای این منطقه را بردارید)

بعد از از بین بردن رباتها دری باز میشود اون در را پیدا کنید سپس دستگاه اصلی را خراب کنید تا در ساختمان اصلی برای برداشتن تراشه باز شود.حال وارد ساختمان شوید.

ساختمان اصلی:

دستگاهی را پیدا کنید و آن را خراب کنید تا کل سیستم حفاظتی ساختمان از کار بیفتد.

حال تراشه را برداشته و هنگام خروج باید با یک روبات قدرتمند بجنگید...پس از از بین بردن این روبات از ساختمان خارج شوید و در جهت باد پیش بروید تا هلیکوپتر نجات برسد سپس کمی بعد از رسیدن هلیکوپتر,موشکی به اون اصابت میکنه و هلیکوپتر را از بین میبرد حال باید راهی برای خروج پیدا کنید.(به وسیله موشک یا بمب باید قسمتی از دیوار رو به جنگل را خراب کنید)

در مرحله 5 باید از راه جنگل فرار کرد و خود را به یک ماشینی که منتظر شما است برسانید....به این آسونی هم که فکر میکنید نیست با بیش از 30 تا روبات میجنگید.

بچه ها اگه مسابقه ای است حتما اعلام کنید تا من هم شرکت کنم :D

تصاویر:

2a9o8av.jpg

35bv0v6.jpg

232j4.jpg

1zvsqxj.jpg

تصویر بزرگ از مرحله 5:

ev3nth.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

دانلود بازی WarCry(Robot War):

درون پک بازی: فایل اجرایی بازی+تنظیمات+ذخیره مرحله 4

هر پارتی 4 مگابایت

پارت آخر 3.6 مگابایت

کل حجم بازی 19.6 مگابایت

http://www.savefile.com/files/1418200
http://www.savefile.com/files/1418222
http://www.savefile.com/files/1418248
http://www.savefile.com/files/1418266
http://www.savefile.com/files/1418297

Password:
forum.p30world.com

**لطفا نظرات خود را بنویسید**

**موفق باشید**

آخرین ویرایش:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سلام
عجب چيزيه :eek:، همش كار خودته؟
من هنوز دانلود نكردم ولي به نظر مياد خيلي عالي باشه
راستي ببينم شما داداش امين صادقوند خودموني؟!

roohollah

Banned
اسم متورش رو تا حالا نشنیدم...
میشه در موردش یم منی توضیح بدید...
چاکریییییییییییم

اسم متورش رو تا حالا نشنیدم...
میشه در موردش یم منی توضیح بدید...
چاکریییییییییییم
این موتور مثل 3d game studio قدرتمنده ولی بخاطر اینکه Level Editor نداره کار باهاشو سخت و مشکل میدونند.
ولی پلاگینهایی داره که اگه همه رو داشته باشم میتونم بازیهای خفنی باهاش بسازن.
این موتور فیزیک معروف AGEIA PhysX رو ساپورت میکنه.

این هم سایتشه: http://darkbasicpro.thegamecreators.com
این هم گالری بازیهای ساخته شده: http://darkbasicpro.thegamecreators.com/?m=gallery
شرکت thegamecreators کلی ابزار برای بازیسازان ساخته میتونید خودتون ببینید.

arashonline

Well-Known Member
امید جان سلام.
عکس اول بازی میاد ولی بعد مانیتور خاموش میشه و بعد کلید start کیبورد رو میزنی از بازی هم میاد بیرون.
چرا کار نکرد ؟

:Mohsen:

کاربر باتجربه
خانوادگي تو كار انيميشن و بازي سازي هستيدا!!!
اميد جون تو ساختش از نرم افزارهاي ديگه مثل مكس و مايا استفاده نكردي؟

امید جان سلام.
عکس اول بازی میاد ولی بعد مانیتور خاموش میشه و بعد کلید start کیبورد رو میزنی از بازی هم میاد بیرون.
چرا کار نکرد ؟
زمانی که منو بازی( شروع بازی و لود بازی و دیگر چیزا ظاهر شدند )بالا اومد روی بازیابی بازی کلیک کن سپس روی مرحله 4 کلیکن کنید سپس انتر کنید بازی شروع میشه.

خانوادگي تو كار انيميشن و بازي سازي هستيدا!!!
اميد جون تو ساختش از نرم افزارهاي ديگه مثل مكس و مايا استفاده نكردي؟
مگه میشه از مکس برای بازی سازی استفاده نکرد...من از مکس برای ساخت بازی استفاده کردم.

arashonline

Well-Known Member
زمانی که منو بازی( شروع بازی و لود بازی و دیگر چیزا ظاهر شدند )بالا اومد روی بازیابی بازی کلیک کن سپس روی مرحله 4 کلیکن کنید سپس انتر کنید بازی شروع میشه.
دوست عزیز رو یه سیستم دیگه تست کردم اجرا شد، بازی قشنگی بود.

آخرین ویرایش:
سلام

این کدها بازی:
ابتدا کلید ~ که پایین Esc است را بفشارید سپس کدها را وارد کنید:

1.برای 999 شدن جان و سلامتی این کد را تایپ کنید: gos_jankamel
2.برای 999 شدن سلاحها این کد را تایپ کنید: gos_selahpoor
3.برای گرفتن تمام سلاحها این کد را تایپ کنید: gos_selahkamel
4.برای از بین بردن تمام رباتهایی که حضور دارند ولی هنوز تست نکردم ببینم جواب میده یا نه: gos_koshtandoshman
5.اگه حال میکنید که با دشمن دوباره بجنگید این کد را تایپ کنید این کد رو هم تست نکردم: gos_hamledoshman

کدهایی را که تست نکردم شما حتما تست کنید

موفق باشید

Sampro

Member
سلام
بازی جالبیه و توش ایده های جالبی به کار رفته
فقط سرعتش (سرعت خود بازی) پایینه مخصوصا وقتی می ره تو پارک یا جایی که تیر اندازی می کنه (رگبار) سرعت تیرها به طور غیر عادی کمه در حالتی که برای همچین بازییی باید سرعت بسیار زیاد تری داشته باشند .
سرعت خود روباته هم کمه. اگه تنظیمات بیشتر برا کم کردن کیفیت کاراکتر ها و اشیا قرار بدی بهتر می شه

در ضمن می دونی اگه راهنماییهات نبود به سختی می تونستم تمومش کنم (همین مرحله 4 رو)

اولا یه نقشه برا روبوته بزار تا کاربر با زدن ی دکمه ای (مثلا M) به صفحه ی نقشه بره و اونجا بگه که در فلان جا باید چی کار کنه یا چه دستگاهی رو خراب کنه .
در بعضی جاها در ها بسته بود و باید راه می رفتی با روبات ها می جنگیدی تا در ها خود به خود باز بشه .اگر طوری بود که با نابود کردن دستگاهی درها باز بشه کاربر کمتر گبج می شد.
یه رادار هم بزار که بگه در حال حاضر چه ربات هایی در اطرافت هستند

اگه می تونی اینایی که گفتم رو تو بازیت انجام بدی خیلی جالب می شه .
راستی با چه زبونی نوشتیش ؟

تعداد مراحل: 5 مرحله کامل(برای نمایش فقط مرحله 4 را آپلود کردم)
یعنی اگه پنج مرحلشو بخوام بازی کنم باید بخرمش ؟؟؟؟
می شه مراحل دیگش رو هم آپلود کنی ؟ من که مشتاقم بقیش رو هم تجربه کنم

همه این مشکل رو مطرح کردن...همه ابجکتها به صورت low ploy بودن...مشکل از یک فایل بودن همه ابجکتها بوده.
خیلی گذشته و من تجربه های دیگه ای کسب کردم انشاالله در بازیهای بعدیم.

جدیدترین ارسال ها

بالا